2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013143 بازدید | 355184 پست
صباجان بیاکیتم وببین دوباره پررنگه یعنی اقدامم دیروزم اشتباه بوده😭

منکه جای تو باشم یه شب درمیون میرم اقدام تا روز 18 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم😭

نهال جان اصلا حالت رو نمیفهمم چرا الان استرس داری؟نگران چی هستی ؟

باورکن دیروز بینظیرترین اقداما رو داشتی و اگه امروزم دوبار دیگه اقدام کنی عالی میشه.

یک درصدم شک نکن دوتا فولی داشتی

محرک خوردی؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2728
کسی بیخود میکنه به منی که دوتا دختر دارمو به بقیه که دختر دارنو پسر میخوان بگه ناشکر....ما ناشکر نیس ...

دریا جونی اروم باش برا گل پسرمون بده کسی که این همه بچها بهش گفتن هزار بار فاطمه براش توضیح دادمن کلا جوابشو تو ی متن دادم و نادیدش گرفتم  درک نداره نباید بیشتر ازاین براش توضیح داد  فکرمیکنه چخبره، چنروز بیا بخون حرف بچهارو لاقل امضا همون فاطمه رو یه نگاه ببنداز بعد هی بگو بباف برا خودت اخه ندیده و نشناخته قضاوت نکن ماهم خدایی داریم دیگه چیبگم 😔

تبسم کیتم وببین دوباره پررنگ چکارکنم😭

ببین خب بهتر مشخصه چند تا فولی داری، نگران نباش شوهرت اومد یکم غذای مقوی و معجون و قهوه بده دوباره اقدام کن ببین خیلی ها با هر شب دوتا دوتا پسر دارن 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
منکه جای تو باشم یه شب درمیون میرم اقدام تا روز 18 

نه اصلا تو رو خدا اقدام یک درمیون رو پیشنهاد ندید باورکنید برا پسر این جور اقدام مناسب نیست مگه خدا بخواد

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
نه اصلا تو رو خدا اقدام یک درمیون رو پیشنهاد ندید باورکنید برا پسر این جور اقدام مناسب نیست مگه خدا ...

خب هر شب اقدام 

خب اسپرمهاضعیف شدن دیشب دوباراقدام داشتیم

اسپرم ضعيف نمبشه کمتر ميشه ولي مهم نيست با توجه به سرعت واي شانس داري باز بهتر از اينکه بشبني و کاري نکني نبايد دوبار اقدام ميکردي دريک روز ولي الان گذشته و مهم نيست تا ميتوني محيط قليايي کن

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
😥 

😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من تا جایی که متوجه شدم شما سعی بر این داشتی که بگی هر چی خدا داد شاکر باشیم بله هیچ چیزی بالاتر از ...

اگه اینجوری خیلی اروم و خوب میگفت و بموقعش میگفت و هی تکرار نمیکرد و باعث ناراحتی نمیشد عالی بود😐

نه اصلا تو رو خدا اقدام یک درمیون رو پیشنهاد ندید باورکنید برا پسر این جور اقدام مناسب نیست مگه خدا ...

شب هم میرم اقدام الان حس میکنم سمت راستم دردمیکنه خودم یه فلوکانازول بخورم یانمیخوادچی بخورم تاشب انارخوبه

شب هم میرم اقدام الان حس میکنم سمت راستم دردمیکنه خودم یه فلوکانازول بخورم یانمیخوادچی بخورم تاشب ان ...

فلوکونازول بخور رب انار، لیمو ترش کشمش مویز شیره انگور انگور موفق باشی عزیزم 

2706