2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013620 بازدید | 355184 پست
صباجان بیاکیتم وببین دوباره پررنگه یعنی اقدامم دیروزم اشتباه بوده😭

گریه نداره که حتما دوتا فولی بالغ داشتی و چه بهتر از نظرمن حتمااااا بعد ناهار اقدام کن اگه شوهرت نیست به محض اومدنش اقدام کن از الان تا۶ساعت آینده ۱۰۰درصد تخمکت آزاد شده

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توکل به خدا... هرماه قبل از پری ترشحات لوسیونی داشتم..الان کاملا خشکم سینه هام خیلی بزرگ و سفت شده ...

امروز بي بيزدي

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
اذیت که نشدم فقط دلم برا فاطمه گرفت بیچاره داره با عارفه صحبت میکنه برا جنسیت بچش ک گفتن دختره و دلد ...

کسی بیخود میکنه به منی که دوتا دختر دارمو به بقیه که دختر دارنو پسر میخوان بگه ناشکر....ما ناشکر نیستیم ما یه تار موی دخترامونو با کل دنیا عوض  نمیکنیم ما هم همونجوری که شمایی که بچه نداریو دلت شکسته از حرفو زخم زبون مردم دل ما هم که دختر داریم شکسته شاید خیلی هم بیشتر از شما همونجوری که به تویی که بچه نداری زخم زبون میزنن به ما هم میزنن تو چه میفهمی تو دل ما چی میگزره شاید ما هم نفهمیم تو دل تو ی که بچه نداریو مارو متهم میکنی به ناشکری چی میگزره تو چه میدونی  وقتی دختر دومو دنیا اوردی به جای تبریک گفتن دل برات بسوزوننو بهت تیکه بندازن یعنی چی....تروبه اون خدا وقتی از چیزی خبر ندارین دهنتونو ببندینو هیچی نگین لطفا.....یا تشریفتونو ببرین بیرون از تاپیک چون اینجا یه عده ناشکر دور هم جمع شدن‌....جایی برای ادمای شاکر نیست

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2731
گریه نداره که حتما دوتا فولی بالغ داشتی و چه بهتر از نظرمن حتمااااا بعد ناهار اقدام کن اگه شوهرت نیس ...

اخه کیت شبم وببین کمرنگترنیست یاخودم زوددرش اوردم خیلی حالم خرابه اسپرمهاپسرمردن دیگه تاحالا

فاطمه جان من مددکار هستم و به واسطه شغلم خیلی شما رو خوب درک میکنم و متوجه اینم هستم شما دلیل پسر خو ...

ممنونم  انشالله به زودي زود خدا با فرزنداني سالم و صالح دامنتون  سبز کنه

2738
اینکه خیلی ضعیفی مشکل خودته.حق داری نتونی حرف مردم رو تحمل کنی چون اصلا نمیشه حرف زد باهات.معلومه سو ...

من تا جایی که متوجه شدم شما سعی بر این داشتی که بگی هر چی خدا داد شاکر باشیم بله هیچ چیزی بالاتر از سلامتی نیست ولی اینجا یه عده آدمها دورهم جمع شدیم برای کمک و تسکین همه دیگه، ببین خانومی اینجا هر کی یه دردی داری یه مشکلی داره مثل این میمونه که من بگم سرم درد میاد تو بگی نه من دندون درد دارم و درد دندون خییلی بیشتر از سردرده،  هر کی یه تحملی داره، همه مشکل دارن و همه مشکلاتشون برای خودشون بزرگ و مهمه،. خواهش با نصیحت کسی و که نمیشناسی دل نسوزون، ما فقط آرزو و خواسته داریم و برای رسیدن به خواسته هامون دعا میکنیم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
اخه کیت شبم وببین کمرنگترنیست یاخودم زوددرش اوردم خیلی حالم خرابه اسپرمهاپسرمردن دیگه تاحالا

مرده باشن خب اسپرم جديد به تخمکت ميرسوني هنوز که ازاد نشده استرس گرفتي

مرسی عزیزم😭

چی شده نهال

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2706