2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
کیتم پررنگ بچه هایعنی اقدام دیروزم اشتباه بوده😭😭

عزيزم عصر يه کيت بزن احتمال زياد ۱۲ ساعت ديگع ازاد شه عصر کيت ردي خبرمون کن امشب اقدام داشتع باش

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باران چی شده کی اذیتت کرده

اذیت که نشدم فقط دلم برا فاطمه گرفت بیچاره داره با عارفه صحبت میکنه برا جنسیت بچش ک گفتن دختره و دلداری میدن ب همدیگه ی قاشق نشسته ک نمیدونه چخبره خبره از دل فاطمه نداره اومد هی میگه ناشکری میکنی دختر مگه چشه هی فاطمه بهش میگه ارزو مادرمه ارزو همسرمه اون باز حرف خودشا میزنه هرچی بچها میگن شرایط هرکسی فرق داره باز ب زور میخاد حرفشو ثابت کنه  ک فاطمه سرش درد گرفت بخاطر حرف اون منم بش گفتم خودتو ناراحت نکن اگ بخایم با حرف هر کسی ک تازه وارد گروه شده و خبر از دلمون نداره ناراحت بشیم باید بمیریم اومده هی منو ریپلای میکنه خندم میگیره بخدا از حرفاش باور کن چنبار ریپلای کرده بخاطر دوستان ک گفتن ادامه نده و شخصیت خودم ک شماهمه منو میشناسید نه ریپلایاشو خوندم نه دوسدارم ادامه بدم باهاش باز هی برام اعلان میاد ازش 🤣

اره دوباراقدام داشتم بچه هاگفتن زیر۶ساعت ازادمیشه .نمیدونم فکرنکنم 

دوبار پشت هم اقدام کردی ک اسپرم ضعیف شده 

از مامان مهرسا بپرس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
اذیت که نشدم فقط دلم برا فاطمه گرفت بیچاره داره با عارفه صحبت میکنه برا جنسیت بچش ک گفتن دختره و دلد ...

قاشق نشسته😒😒😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نه عززززيزم ناراحت از حرف شما نشدم ناراحتيم واسه اين بود که فکر کرديد ناشکرم  ميدونم منظورتون خ ...

فاطمه جان من مددکار هستم و به واسطه شغلم خیلی شما رو خوب درک میکنم و متوجه اینم هستم شما دلیل پسر خواستنتون چیه و از خدا هم میخوام مراد دلتون رو بده.در کل ایشالا به خیر و کام باشه زندگیتون و سهمتون از زندگی آرامش و شادی باشه.روزتون شاد

برای سلامتی نینیم صلوات بفرستین
نه نزدم اصلا فكر ميكردم عقب انداختم اخه دو ماه قبلشم عقب انداخته بودم خيلي به اصرار شوهرم زدم كه ديگ ...

توکل به خدا...

هرماه قبل از پری ترشحات لوسیونی داشتم..الان کاملا خشکم

سینه هام خیلی بزرگ و سفت شده و نوکش دردناکه.. قبل پری شل بود و همش تیر میکشید!

یکم ورم دارم..

گاهی یه تهوع میاد و میره..

نفخ هم دارم..

قبل این رزیم داشتم ولی الان گاهی میخوام رژیمی بخورم چنان صعف میکنم میخوام از حال برم..

2738
مامان مهرساگفت اقدام کنم خاک بسرم الان چکارکنم تا۱۲ساعت دیگه اسپرمهای پسرمردن لابد😭😭

اعظم گفت🤔مطمئنی.رابطه ب فاصله ۶ساعت🤔

نمیدونم والا شاید ی فولی دیگ داری اون میخواد آزاد بشه

حالا از خودش بپرس من نیمدونم چی بگم.

سونو نرفتی ببینی چندتا فولی داری؟

اصلا دلم نمیخاد اینجوری حرف بزنم مجبورم میکنن مجبوررر 🤣

باران بلا شدیا😶

نه نرفتم میشه اعظم وتگ کنی من بلندنیستم

منم بلد نیستم.😐ب خانما بگو صداش کنن

مامان مهرساگفت اقدام کنم خاک بسرم الان چکارکنم تا۱۲ساعت دیگه اسپرمهای پسرمردن لابد😭😭

اشکال  نداره همسرت تقويت کن حسابي کيت عصر زدي خبرم کن احتنال زياد امشب ازاد بشه اقدام انتايم ميکني

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706