2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013143 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم کیت زدم هم سونو رفتم هردوتاش رعایت کردم نمی دونم در تقدیرم نبود 

میشه بپرسم کیتت وقتی رنگ گرفت کی اقدام کردی؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
@مامان_مهرساخانم     @**_شجره_ى_طوبى_**     سلام عزیزان کیت های من رو ببین ...

روز۱۴ عکس نداري  کيتت مکث هست

اگر روز ۱۴ کيتت پررنگ بوده پس روز ۱۵ ازاد شده

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
ممنونم عزیزم انشالله شما به آرزوت ن برسید انشالله ولی دستگاه خیلی خوب بود نمیشه گفت اشتباه گفته بازم ...

عزیزم سر نمازم هم دعات کردم برای خدا ک کاری نداره هر ناممکنی براش ممکنه اما حتما مصلحت این بوده باید شاکر خدا بود انشالله هر سه تا بچه هات زیر سایه پدر و مادر بزرگ شن و خدا برات حفظشون کنه

ولی کار خوب رو تو کردی ک از اول ب هر دو جنس فکر کردی تا امروز داغون نشی

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام بچه ها خوبید هستید؟؟؟ 

سلام عزیزم چکار کردی اقدامتو رفتی؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بچه ها من ماه پیش سیکلم ۲۵ روزه بوده دو ماه قبل ۳۰ روزه بنظرتون این ماه چند روزه میشم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤗

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
بچه ها من ماه پیش سیکلم ۲۵ روزه بوده دو ماه قبل ۳۰ روزه بنظرتون این ماه چند روزه میشم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀ ...

بنظرت اقدام باعث شده نظم دوره ت بهم بریزه؟ اگ اینجوریه میانگین بگیر

میشه بپرسم کیتت وقتی رنگ گرفت کی اقدام کردی؟ 

عزیزم با کمک مامان مهرسا خانم راهنمایی م کرد دقیق یادم نیست اگر اشتباه نکنم یکبار نزدیک رنگ گرفتن دوباره 24 ساعت بعد دوباره 24 ساعت بعد یک درمیون 

سلام عزیزم چکار کردی اقدامتو رفتی؟

آره عزیزم اقدام مو ساعت 10 و نیم رفتم ولی حس میکنم دیر بود، نمیدونم دیگه کیت زدم هی کمرنگ تر میشخ

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
بنظرت اقدام باعث شده نظم دوره ت بهم بریزه؟ اگ اینجوریه میانگین بگیر

اره دقیقا از وقتی اقدام کردم بهم ریخته ۸ ماهه اقدامم 

در کل اول ۲۸ روزه بود بعد دوماه شد ۲۷ روزه بعد شد ۳۰ روزه بعد ۲۵ روزه 

الانم دل و پاهام شدید درد میکنه همش پایین دلم صدا میده دیدی وقتی روده صدا میده چجوری من زیر شکمم اونجوریه نمیدونم چرا 

ن پریود میشم ن باردارم 

دیگه خسته شدم بخدا 

هرچی دعا میکنم انگار اصلا لایقش نیستم براورده نمیشه اصلا 

همه چیو هم سپردم بخدا دختر پسر اصلا برام فرقی نداره فقط باردار شم و بچم سالم باشه ولی ..... 😔😔😔

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
عزیزم سر نمازم هم دعات کردم برای خدا ک کاری نداره هر ناممکنی براش ممکنه اما حتما مصلحت این بوده باید ...

بله آخه علائمی که داشتم شبیه اون دوتا دخترام بود خوب حسم بهم می گفت دختر است ولی ازیک طرف می گفتنم که رژیم. کیت. سونو رعایت کردم . یک احتمالی میدادم درست باشه ولی احتمالم اشتباه بود 

عزیزم با کمک مامان مهرسا خانم راهنمایی م کرد دقیق یادم نیست اگر اشتباه نکنم یکبار نزدیک رنگ گرفتن دو ...

متوجه نشدم نزدیک رنگ گرفتن یعنی قبل پررنگ شدن؟؟ 

دوستان تو نزدیکانتون دیدین یه بچه کوچک چشماشو عمل کرده باشه به خاطر ضعیفی و تنبلی و خوب شده باشه. هد ...

من تنبلی داشتم از پنج سالگی باید چشاشو بلندی بهترین راه درمانشه فقط  بهترین 

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
اره دقیقا از وقتی اقدام کردم بهم ریخته ۸ ماهه اقدامم  در کل اول ۲۸ روزه بود بعد دوماه شد ۲۷ رو ...

دارو خانم کریمی رو توم اثرنداشت؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706