2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
سلام نسرین جون خوبی ؟ محمدعلی کوبیک شدید داره شب و روز گریه میکنه  کلافه ام نمیدونم چیکار کنم ...

عزیزم این کولیک بعضی از بچه ها دارن ،ومیگن داخل بچه های پسر بیشتره

این کولیک یه دوره داره،که باید بگذره،اگه شیر خودت رو میدی،تا چیزهایی که باعث نفق واذیت بچه میشه نخوری

گوجه،بامجون چیه سری چیزهای دیگه

با دارو میشه یه مقدار کنارش کرد

ان شالا هر چه زودتر گل پسرت این کولیکش رفع میشه

من هم برادرزاده داشت تو یه زمانهای خاصی از روز گریه میکرد واذیت میشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب من از تیکرش متوجه این موضوع نشدم.اصراری هم برای پاسخ دادنشون نکردم.یه اشاره یکی کرده بود برام کاف ...

بله عزیزم منم فهمیدم شما متوجه قضیه نشدین سوء تفاهم شده 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام نسرین جون خوبی ؟ محمدعلی کوبیک شدید داره شب و روز گریه میکنه  کلافه ام نمیدونم چیکار کنم ...

وای عزیز دلم نینی به دنیا اومد  خداروشکر که بارت رو به سلامتی زمین گذاشتی الحمدالله

اعظم جان این پسر شیطونمون رو یه یه کتک مفصل میزدی اینقد تورو اذیت کرد      

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
ممنونم عزیزم انشالله خدا به شما یک پسر ناز بده نمی دونم چی بگم چقدر درست است آخه همه احتمال می دادن ...

عزیزم واقعا آفرین ب روحیه خوبت ان شالله دعایی ک در حقم کردی برای خودت هم برآورده میشه و سونو اشتباه کرده از خدا میخام تو دلیت ی پسر ناز و سالم باشه آمین

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

اعظم جون من تجربه شخصی خودمو بگم پسر خواهرم تا چهل شب و روز گریه میکرد داروها هم اصلا اثر نداشتن فقط تو بغل می‌خوابید و همه ش باید تکونش می‌دادی  بس ک دکتر بردیم طفلی رو بعدا یکی از دکترها گفت پسر بچه ها اکثرا اینجورین چون موقع بدنیا اومدن ببخشیدکیسه بیضه ها خالیه و بیضه ها داخل بدن هستن و چهل روز طول می‌کشه تا بیان و داخل جای خودشون قرار بگیرن بنابراین اکثریت این دل دردو تجربه میکنن حالا  یکی دردش شدیدتر ه یکی دردش کمتر نگران نباش چله ش ک گذشت خوب میشه

سلام بچه ها خوبید هستید؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سلام عزیزم من برای ان تی رفتم میگن کارش خیلی خوبه من دوتا دختر دارم این یکی هم گفت دختر است 

عارفه جون نمیدونم چی بگم انشالله دلت شاد باشه و خودت و بچه سلامت 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
عزیزم واقعا آفرین ب روحیه خوبت ان شالله دعایی ک در حقم کردی برای خودت هم برآورده میشه و سونو اشتباه ...

ممنونم عزیزم انشالله شما به آرزوت ن برسید انشالله ولی دستگاه خیلی خوب بود نمیشه گفت اشتباه گفته بازم ممنونم از دلگرمی تون 

سلام عزیزم من برای ان تی رفتم میگن کارش خیلی خوبه من دوتا دختر دارم این یکی هم گفت دختر است 

عارفه جون کیت زدی یا سونو رفتی؟ 

2706