2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013478 بازدید | 355184 پست
همون روز موعود منه کاش من نینی داشته باشم و شما محمد حسینتو ببینی😍😍🤗🤗

به به چه روزی بشه اون روز

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
آفرین عشقم از فردا شب اقدام هات رو شروع کن . ازسه روز بیشتر اقدام داشته باش یک شب درمیون هیچ اشکالی ...

چشم🙂دیگ چ کیت رنگ بگیره چ نگیره اقدام میکنم ضرری ک نداره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موافقم.. منم میگم اگه بتا بالا باشه بالاخره یه هاله ای توی بیبی چکها باید بیفته.. دو تا مارک مختلف ...

ایشالا بیبیت مثبت میشه

آز رفتن فقط شکنجه الکیه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
منم برات خواب دیدم عشقم ولی خوابمو نمیگم تا بعد انتی که بیای.  خواب خوبی بود خوابای من واسه بار ...

الهی قربون تو برم من نسرینم 

چقدر دلم این روزها گرفته و‌ با کوچیکترین چیزی مثل ابر بهار میبارم😭😭😭😭😭

دعام کن عشق قشنگم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2731
الهی قربون تو برم من نسرینم  چقدر دلم این روزها گرفته و‌ با کوچیکترین چیزی مثل ابر بهار میبارم ...

خدا نکنه عشقم میدونم میفهمتت 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
انسالله راحت میشی ولی خب عزیزم چون دقیقا همون ماهی که نرفتم و اقدامهام بی پایه بود بدون رعایت چیزی&n ...

خواهر گلم اتفاقا میدونی چرا همون ماه باردار شدی ؟چون سنو نرفتی واسترس سنو وتخمک رو نداشتی اگه اون ماه هم سنو میرفتی ودکتر از فیبروم وپولیپ وتخمک سایز بزرگ وکوچیک برات میگفت دوباره استرس خیلی زیادی بهت وارد میشد عشقم واون ماه رو ازدست میدادی....

همون بهترکه سنو نرفتی اعظم هم دقیقا مثل خودت بود یک سال دکترورژیم وهی دکتربهش میگفت زخم داری عفونت داری هر سری چیزهای بدترمیگفت ماه آخرگفت بارداریت غیرممکنه 

اعظم اومد همون ماه اسفند بود بدون هیچ برنامه ای رفت اقدام اصلا فکرش رونمیکرد بشه کلی هم دوغ وچیزهای سردخورده بود ودرکمال تعجب همون ماه خیلی طبیعی بدون هیچ دارویی باردار شد....

خدا معجزش رو بهش نشون داد والان گل پسرش بغلش خوابیده...

مطمئنم خدا معجزش روبه توهم نشون میده والان گل پسرت توی دلته ومنتظر رونمایی ازخودشه الهی من قربونش برم🥰❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ای جاااااانم انشالله عزیزم انشالله که بیام اینجا بی بی مثبتت رو ببینم گلم انشالله که نینیت الان توی ...

الهی امین، بخدا هروز دعات میکنم انشاءالله سونو میگه ۱۰۰درصد پسره البته اول سالم سالمه

2738
خواهر گلم اتفاقا میدونی چرا همون ماه باردار شدی ؟چون سنو نرفتی واسترس سنو وتخمک رو نداشتی اگه اون ما ...

دورت بگردم سامی قشنگم ممنونم از وقتی که واسه همه میزاری واسه ارامش همه کلی تایپ میکنی درد همرو و مشکلات همرو میدونی

ما هیچکدوم جز دعا عوضی نداریم برات

فقط خدا واست جبران کنه عشقم❤️❤️❤️❤️

دعام کن سامی 

دعا کن تا چهارشنبه شب قلبم نترکه

به به چه روزی بشه اون روز

باورکن بیشتر دلم میخاد بچه فاطمه جون پسر باشه اصلا حساب نکرده بودم حالا یهو حساب کردم امروز ۲۸ سیکلم دیدم موعودم با روز سونوشون یکیه اول برا سلامتی نینیش و بعدم پسر بودنش دعا کردم ،،خودم ک چشمم اب نمیخوره

الهی امین، بخدا هروز دعات میکنم انشاءالله سونو میگه ۱۰۰درصد پسره البته اول سالم سالمه

قربونت برم بارانم ممنونم از اینکه بفکرمی

سلامت باشی انشالله

انشالله چهارشنبه روز خوشحالی و رسیدنت به ارزوهات باشه گلم

خدانکنه عزیزدل من انشالله سلامت باشی الهی امین الهی امین الهی امین

همچنین عشق جانم انشاءالله خودت وخانواده عزیزت همیشه سلامت باشیدوگل پسرت سالم وسلامت بیادتوی بغلت ❤❤❤🥰🥰🥰🤲🤲🤲

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706