2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013475 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت عزیزم..کیست هم ک بشن اینا فولیکولار ن با پریودی دفع میشن عوارض نداره فقط شانس بارداری از دست ...

سلام عشقم
دیشب کیت زدم خط دومش کمرنگتر شده بود
دیشب رفتم اقدام
گفتم شاید این ماه ترشحات تخمک گذاری هم نداشته باشم
احساس می کنم تخم گذاری همین امروز ساعت 3 تا 6 صبح بوده
حالا ی اقدام هم رفتم
توکل به خدا

خدای خوبم سپاس
اوهوم میزارم ظهر ک رفتم خونه میزارم.فردا روز۱۵ .فردا شب میرم اقدام.گفت ی شب درمیون ۳ شب برو. سامی ...

آفرین عشقم از فردا شب اقدام هات رو شروع کن .

ازسه روز بیشتر اقدام داشته باش یک شب درمیون هیچ اشکالی نداره سه روز دیگه هم بهش اضافه کن شانس بارداریت رو بالا میبره.

بخاطر خودت دعوات کرد دیگه چون اینطوری الکی باید یکسال انتظاربکشی 

ولی یک شب درمیون درصد بارداریت خیلی بالا میره انشاءالله این ماه یه دوقلو دختروپسر بیادوبشینه تودلت ودلشادبشی وخوشحال 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728
همون روز موعود منه کاش من نینی داشته باشم و شما محمد حسینتو ببینی😍😍🤗🤗

ای جاااااانم انشالله عزیزم انشالله که بیام اینجا بی بی مثبتت رو ببینم گلم انشالله که نینیت الان توی دلته عزیزدلم

شما هم دعام کن اگر میتونی دوستم دلم خیلی غرق اضطرابه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
انشاء الله عزیزم  ،،،،انشاءالله  ب زودی خبرخوش خودت ک بیای بگی پسرم تودلمه 🥰

ممنونم باران جونم فدای محبتت😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
مرسی عزیزم ،امیدوارم خداوند بزودی سامیار جونو بزاره بغل مامانش 🤲😍

ممنونم مامان ستایش عزیزم قربونت برم که انقدر بامحبتی 😘😘😘❤❤❤

2738
ممنونم خواهرگلم. امیدوارم تمام این جمع مخصوصا شما به آرزشون برسن. ان شاءالله

الهی آمین انشاءالله 🤲🤲🤲❤❤❤

ممنونم نازنین 😘😘😘

انشالله به ارزوی قلبیتم میرسی سامی قشنگم تن خودت دخترنازت و تمام عزیزانت سلامت باشه❤️

ممنونم خواهرعزیزم الهی قربونت برم مهربونم 😘😘😘❤❤❤

انشاءالله همه به آرزوی قلبی خودشون برسن وهیچ آرزویی توی دل هیچ زنی حسرت نشه 

انشاالله به ارزوت زودتر برسي  همگي دعا مَي كنيم

ممنونم خواهرگلم انشاءالله شماهم هر آرزویی دارید بهش برسید وهرگز انتظارنکشید بخاطر هیچ آرزویی 

ممنونم خواهرعزیزم الهی قربونت برم مهربونم 😘😘😘❤❤❤ انشاءالله همه به آرزوی قلبی خودشون برسن وهیچ آر ...

خدانکنه عزیزدل من انشالله سلامت باشی

الهی امین

الهی امین

الهی امین

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
نه عشقم من نگفتم اینجا دوستان گفتن اگر خود مادر یا خانواده نزدیک هرچی ببینه برعکس میشه فامیل و اشنا ...

منم برات خواب دیدم عشقم ولی خوابمو نمیگم تا بعد انتی که بیای.  خواب خوبی بود خوابای من واسه باردارای اطرافم اکثرا همون شدن که تو خواب دیدم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
موافقم.. منم میگم اگه بتا بالا باشه بالاخره یه هاله ای توی بیبی چکها باید بیفته.. دو تا مارک مختلف ...

حالا فردا یکی دیگه هم بزن ان شاءالله مثبت میشه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2706