2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013132 بازدید | 355184 پست

یه دلم میگه از امشب برم اقدام تا 18 پری یه دلم میگه نه بذارم با کیت برم جلو تخمک‌گذاری باشه ای خدا کمکم کن 🙏

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
یه دلم میگه از امشب برم اقدام تا 18 پری یه دلم میگه نه بذارم با کیت برم جلو تخمک‌گذاری باشه ای خدا ک ...

اگر سیکلت همیشه ۲۸ روزه س جدای ماه پیش هنوز به تخمک گذاری نرسیدی عزیزم

کیت بزار خیالت راحت بشه فقط مکث نخر

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا از ده پری کیت نزاشتی  که خیالت راحت بشه اگر قصد داشتی بدون کیت و‌سونو اقدام کنی بهتر بود ...

قصد داشتم کیت بزنم سونو گفتم دکتر نوشت ولی گفتم آمپول که نمیزنم دو سه ماهم رفتم والا نفهمیدم کی ترکیدن برم سایزش ببینم بازم معلوم نیست کی میترکه، اصلا گنگم که چی کنم کیت هم قرار بود از روز 11 بزنم چون همیشه 14، 15، 26 اینا مثبته دیروز یادمون رفت شوهرمم گفت فردا میخرم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
اگر سیکلت همیشه ۲۸ روزه س جدای ماه پیش هنوز به تخمک گذاری نرسیدی عزیزم کیت بزار خیالت راحت بشه فقط ...

نه مدیکور میگیرم 

2728
آره از پس فردا برو اقدام واقدام هات رو شروع کن گلم . هنوزم کیت میزاری؟

اوهوم میزارم

ظهر ک رفتم خونه میزارم.فردا روز۱۵ .فردا شب میرم اقدام.گفت ی شب درمیون ۳ شب برو.

سامی دعوام کرد 🙁🙁گفت چقدر رفتی سونو چرا انقدر خودتو درگیر سونو سایزش کردی

حالا من اقداما رو میرم ببینم چی میشه.اوابوستم گفت هرروز۳تا بخور گفتم شوشو بگیره بخورم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
یه دلم میگه از امشب برم اقدام تا 18 پری یه دلم میگه نه بذارم با کیت برم جلو تخمک‌گذاری باشه ای خدا ک ...

بعدشم خیلیا با اقدام یک شب درمیون پسردار شدن

خیلیا با اقدام موقع تخمک گذاری دختردار

راستش تبسم من دریک امر باهات موافقم

نمیدونم ولی پنج سال هست دقت کردم دوسال پسربیشتره دوسال دختر سرنورا ما هجده تا مامان بودیم که تو کلوپ مامانای فروردین ۹۴ عضو بودیم رفتیم سونو ۱۷ تا دختر بودیم و یه پسر فقط

یادش بخیر چه روزایی بود

پارسال وامسال تمام فامیل ما پسردارشدن چه اونایی که بچه اولشون بود چه ناخواسته ها 

اگر سیکلت همیشه ۲۸ روزه س جدای ماه پیش هنوز به تخمک گذاری نرسیدی عزیزم کیت بزار خیالت راحت بشه فقط ...

فاطمه جان الان که ترشحاتم سفت نیست و رونه یکمم تغییر رنگ داره به کرمی یا صورتی کمرنک یعنی چی، من چون کلومیفن میخورم چند تا فولیکول دارم میگم نکنه اونا میترکن من متوجه نمیشم و دیر اقدام میکنم؟ 

قصد داشتم کیت بزنم سونو گفتم دکتر نوشت ولی گفتم آمپول که نمیزنم دو سه ماهم رفتم والا نفهمیدم کی ترکی ...

واااای از سونو متنفرم😩

نه ماه تمام هرماه سونو واژینال گاهی هم دویا سه بار پشت هم😭

چرا از ده پری کیت نزاشتی  که خیالت راحت بشه اگر قصد داشتی بدون کیت و‌سونو اقدام کنی بهتر بود ...

شجره دکتر گفت روز۴.۵.۶.۷.۸ روزی ی کلو بخورم۹.۱۰.۱۱ امپول بزنم بنظرت خ رشد نمیکنه اینجوری؟خودش گفت ب دارو خوراکی جواب ندادی امپولو هم بزن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
واااای از سونو متنفرم😩 نه ماه تمام هرماه سونو واژینال گاهی هم دویا سه بار پشت هم😭

منم متنفرم.خوبه راحت شدی

کاش هممون راحت بشیم

فاطمه جان الان که ترشحاتم سفت نیست و رونه یکمم تغییر رنگ داره به کرمی یا صورتی کمرنک یعنی چی، من چون ...

اخه اگر یه تخمک ازاد بشه باقیش جمع میشن

مگه از هردوتخمدان فولی غالی و یه سایز داشته باشی

نه به ترشحاتت زیاد توجه نکن عزیزم

کیت بگیر برن

اگر همیشه ۱۴-۱۵-۱۶ تخمک کذاریته این ماهم همینطوره

یه دکترهم بهم گفت سیکل ۲۵روزتخمک گذاری نداره بایدحداقل ۲۶روزه باشه.حجم خونریزی پریودیم هم مقدارش کمت ...

عزیزم من سیکلم ۲۵ روزه است دو تا بارداری داشتم که هردو یکیشون ماه اول بایه بار اقدام وبعدی ماه دوم باردار شدم الانم سیکلم ۲۵ روزه است ولی اینماه ۲۴روزه شد

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
شجره دکتر گفت روز۴.۵.۶.۷.۸ روزی ی کلو بخورم۹.۱۰.۱۱ امپول بزنم بنظرت خ رشد نمیکنه اینجوری؟خودش گفت ب ...

اون سه تایی که امپول داده هاچ ام جی هست

ببین بنظر من روز ۹ برو سونو وضعیت فولیهات ببین

چون هاچ ام جی خیلی فولی رشد میده

اگر نیاز بود بزنی 

وااااای یادته دکتر بمن شبی دوتا لتروزول داد با سه تا هاچ ام جی

منم میترسیدم بخاطر فیبروم هام بزننم

ده سیکلم رفتم هفت تا فولی داشتم از ۲۱-۱۸ تا ۱۲

اگر اون سه تا امپول میزدم فکر کنم تخمدانام از دست میدادم

فکر کنم خودتم یبار فولیت خیلی درشت شده بود اشتباه نکنم

سلام دوستان من امروز مثلا میخواستم بیبی چک بذارم.. ولی خب بیبی خراب بود! خط کنترلش هم سفید بود 😒 ...

ن نرو تا بیبی مثبت نشده نرو

الکی بخودت استرس بیشتر میدی

آفرین صبا جون واقعا بحث آرزوهه ومهری که به دل میوفته .... وگرنه هیچ فرقی بین این دوجنس نیست وماهمه ...

ممنونم خواهرگلم.

امیدوارم تمام این جمع مخصوصا شما به آرزشون برسن.

ان شاءالله

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2706