2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
پر رنگ شده؟ ازقبلیا

اره عزیزم..واقعا بی بی چک خر است😕😯

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اا نگین پریود  شدی؟ گفتم حتما بارداری . الان دیدم. وای منم این ماه خیلی پریودیم دردنا ...

آره یاسی جون مال منم خیلی خیلی درد داشت خصوصا طرف راست شکمم 😔😔😔😔😔

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه جان اینماه نمیدونم با کیت برم جلو یا یه شب درمیان تا آخر میشه کمکم کنی

به نظر من کیت و‌سونو هیچی جز استرس نداره

سیکلت چندروزه س عزیزم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2456
چرا با خوردن لترو اکثر بچه ها فولی خوب دارن اما باردار نمیشن؟🤔🤔🤔🤔🤔این برا من جای سواله واقعا

من لتروزول خوردم روز ۱۳ رفتم فولی ۲۵ بود ولی انقدر خسته بودم گفتم هرچه باداباد اقدام کردم نشد کیست شده بود

ماه بعدش شبی دوتا خوردم هفت تا فولی داشتم که ده سیکل بزرگه ۲۱ بود امپول زدم اقدام کردم شیمیایی شد

دارو ومحرک کیفیت تخمک کم میکنه واسه همین بارداری سحتتر میشه باهاش

البته اونایی که تنبلی دارن یا فولی هاشون خیلی ریزه براشون‌محرک جواب میده اما برای بقیه که پروسه طبیعی تخمک گذاریشون خوب یا معمولیه محرک و دارو نتیجه عکس میده

وااای گلدونه جون به سلامتی انشالله ....چند سیکلی؟تاخیر داستی انشالله ک بارداری😍😍

ممنون عزیزم لطف داری ولی هنوز خبری نیست!

حدود 6 روزه که عقب انداختم ولی بیبی چکم تا چند روز پیش منفی بود.. !! سیکلام معمولا 28 روزه بود.. الان 35 هستم

خیلی عالیه ولی دیگه استفاده نکن چون زیاده روییش مسمومیت میره کبد اذیت میکنه..ولی الان رنج نرماله

آره دیگه هیچی نمیخورم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2714
به نظر من کیت و‌سونو هیچی جز استرس نداره سیکلت چندروزه س عزیزم

فاطمه جان سیکلم 28 روزه بود اما ماه قبل تاخیر داشتم و روز 32 سیکلم پری اومد و کلش یک روزه بود منم از روز 5 پری کلومیفن خوردم، امروزم روز 12 هستم هنوز کیت نزدم همسرم تا ظهر می‌خره، ولی داخل واژنم روز 11 ترشحات سفت و سفید داشتم اما امروز که 12 سیکلم داخل واژنم خیسه انگار ترشحات نه سفت هستن نه چسبناک😭😭😭😭😭😭😭😭من گیج میشم خب الان این یعنی چی من تو چه شرایطی هستم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
قویترین اسپرماا هم برا فولی ۷نمیتونه کاری انجام بده باید بپذیریم کوتاهی از ماست ، من و تو  شوه ...

😐

وا دیگ چیکارش کنم ☹☹☹

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنون عزیزم لطف داری ولی هنوز خبری نیست! حدود 6 روزه که عقب انداختم ولی بیبی چکم تا چند روز پیش منف ...

گلدونه جون برو آز بده

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
والا من ازمصرف محرک سررشته ندارم وازدوستان متخصص اینجا سوال کن ولی همین که گوش کرده خوب بوده . سونو ...

سونو داره

ولی گفت نیاز نیس

۳۵۰۰۰

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فاطمه جان سیکلم 28 روزه بود اما ماه قبل تاخیر داشتم و روز 32 سیکلم پری اومد و کلش یک روزه بود منم از ...

عزیزم اگر ترشحاتت حالت تخم مرغی هست یعنی تخمک ازاد نشده 

اون ترشحات قبل که میگی سفت و‌ سفید بود ترشحات بعد پری هست و برای همه همینه هرچی به تخمک گذاری نزدیک بشی ترشحات رقیقتر میشن روزی که بیشترین ترشحات داری و کش دار باشه بعدش تخمک ازاد میشه و ترشحاتتم کم کم سفت و کرم رنگ میشه

عزیزم اگر ترشحاتت حالت تخم مرغی هست یعنی تخمک ازاد نشده  اون ترشحات قبل که میگی سفت و‌ سفید بو ...

فاطمه جان الان بعد اون سفتی ترشحاتم آبکی و رونه البته صبح که چک کردم ترشحاتم از سفیدی دراومده بود یه طور کرمی رنگ مایل به صورتی تقریبا ولی سفت یا چسبناک نبود؟ 

فاطمه جان الان بعد اون سفتی ترشحاتم آبکی و رونه البته صبح که چک کردم ترشحاتم از سفیدی دراومده بود یه ...

چرا از ده پری کیت نزاشتی 

که خیالت راحت بشه

اگر قصد داشتی بدون کیت و‌سونو اقدام کنی

بهتر بود از ۱۰ پری یک شب درمیون بری تا ۱۶ یا ۱۸ پری

2706