2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013528 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رفتم.مهربون بود خ باهام صحبت کرد گفت اگ انقدر ب فکر سونو و جنسیت نبودی الان باردار بودی😞گفت واسه جن ...

والا من ازمصرف محرک سررشته ندارم وازدوستان متخصص اینجا سوال کن ولی همین که گوش کرده خوب بوده .

سونو نداره مطبش؟؟

ویزیتش چقدره؟؟

باشه عزیزم ادامه میدم ولی سیکلم همیشه ۲۵روزیا۲۴روزهست .استراس یه مقداردارم .سونودادم ولی نه برای فول ...

گاهی ی سیکل بدون تخمک گذاری میشه شاید استثنا این سیکل اینجور باشه...شایدم کیت جواب نمیده..فعلا کیتها ادامه بده تا فردا ببین چی میشه...ترشح تخمک گذاری از همه علامت ها مهم تره ..توی سیکلت داری؟اینگاه ترشح داشتی؟

الهم صل علی محمد و ال محمد
یه دکترهم بهم گفت سیکل ۲۵روزتخمک گذاری نداره بایدحداقل ۲۶روزه باشه.حجم خونریزی پریودیم هم مقدارش ت ...

نمیشه گفت حتما تخمک گذاری نداری .اگ اینماه هم سنو شدی و فولیکول نداشتی بعد میشه گفت ک تخمک گذاری داری یا نه..ولی سیکل ۲۵ روزه هم سالمه خیلی ها دیدم با سیکل کوتاه باردار شدن..ولی گاهی اونایی ک سیکل خیلی کوتاه دارن یا سیکل بیش از حد طولانی تخمک گذاری ممکنه نداشته باشن..بیشتر تو سن بالا اینجوره ک کیفیت تخمک گذاری پایین میاد..حجم خونریزی برا سیکل ۲۵ روزه باید هم کم باشه چون سیکلت کوتاه خونریزی هم کمتره  ک طبیعی

مرسی عزیزم.فقط اگه هنوز کم باشه و باردار باشم ضرر داره؟؟

نه اشکال نداره بدن خودت اذیت میشه کمبود کلسیم پیدا میکنی ..ولی ماهای اول جنین کوچیک زیاد تغذیه نمیکنه ک ب بدنت فشار بیاد ولی برا سلامتی خودت و کیفیت تخمک گذاریت اگ بخوری خیلی بهتره

2738
والا نمیدونم من دوسال پیش چکاب دادم اصلا نمیدونستم قبلا چند بوده، فقط یکی دوماه پیش یادمه دوبار آمپو ...

خیلی عالیه ولی دیگه استفاده نکن چون زیاده روییش مسمومیت میره کبد اذیت میکنه..ولی الان رنج نرماله

سلام دوستان من امروز مثلا میخواستم بیبی چک بذارم.. ولی خب بیبی خراب بود! خط کنترلش هم سفید بود 😒 ...

وااای گلدونه جون به سلامتی انشالله ....چند سیکلی؟تاخیر داستی انشالله ک بارداری😍😍

نه اشکال نداره بدن خودت اذیت میشه کمبود کلسیم پیدا میکنی ..ولی ماهای اول جنین کوچیک زیاد تغذیه نمیکن ...

مرسی عزیزم.دیشب یه دونه خوردم.تا باز برم آزمایش.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
از تومهربون تر نیستم عشقم بارداری تو یکی از بهترین اتفاقهای تاپیکه ازخدا میخوام خیلی زود دلت روشادکن ...

انشاء الله عزیزم  ،،،،انشاءالله  ب زودی خبرخوش خودت ک بیای بگی پسرم تودلمه 🥰

2706