2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013593 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نكنيد. از اون مهمتر چه فرقي بين پسر و دختر هست؟؟؟ بجز حرف مردم؟؟  واقعا پرسيدم چون مَي خوام بدو ...

عزیزم چون پرسیدی بهت میگم برای من حرف مردم ۵درصد هم نمیشه همین اندازه مهمه توجنسیت بچه دومم ....

اما دل خودم ۹۵درصد این آرزو رو میخواد میدونی چرا دوست خوبم؟چون از بچگیم بدون پدر بزرگ شدم وهمیشه این کمبود رو داشتم خیلی عذاب کشیدم همیشه توجمع به دایی هام وابسته تربودم تا خاله وزندایی توبچگیم این کمبودم خیلی اذیتم کرد ومن همیشه یک مرد در زندگیم جاش خالی بود ....درسن ۱۶ سالگی ازدواج کردم خداروشکر شوهر خیلی خوبی نصیبم شد وتمام اون سختی هایی که کشیده بودم رو برام پر کردولی بنده خدا شرایط کاریش سخت بود ودوشیفتس یعنی ازصبح تا ۳شب نیست و من بازم اون حس رو درخودم داشتم وحالا دلم یک مرد کوچک میخواست درکنارم تا تمامیه اون حس های گذشتم رو برام ازبین ببره ودلم فرزند پسر میخواست تا این خلع رو برام پر کنه تا این حسی که ازبچگی باهام بود وهنوز هم خالی بود رو برام پر کنه از نوجوونی عاشق پسربچه ها بودم وقتی ازدواج کردم هم همین طور عاشق پسربچه ها بودم تا اینکه باردار شدم وحسم میگفت صد درصد پسره ازبس عاشق این جنس بودم ورفتم سنو وگفت دختره ومن کل دنیا دور سرم چرخید ویخ کردم ومات ومبهوت شدم وگنگ ‌.....انگاری این خلع درمن تمامی نداشت این حس غریب توی دلم موندگار بود ‌....

همون روزها خیلی سختی کشیدم خیلی عذاب کشیدم ولی وقتی دخترم دنیا اومد شد تمام زندگیم نفسم عمرم جونم الان که سه ساله با دنیا عوضش نمیکنم واگه بگن برگرد به عقب بهت پسر بدیم جای دخترت میگم هرگز ابدا الان دخترم همه زندگیمه وروزی هزاربار خداروبخاطر وجودش شکر میکنم ومیگم خدایا شکرت بهم بچه اول دختر دادی روزی نمیشه که من این حرف رو نزنم ..‌‌.

اما این آرزوی دیرینه توی قلبم هنوز سرجاش مونده ....هنوزم مثل سابق حتی خیلی بیشتر میخوامش این خلع درمن پر نشد وپر هم نمیشه تا روزی که به آرزوم برسم ...‌

آره دوست خوبم فکرنکن اگه ما پسر پسر میکنیم فقط بخاطر حرف مردمه بله درسته بخاطر حرف مردم هم هست دلمون نمیخواد بشنویم اه بازم دختره؟عیبی نداره سالم باشه!دیگه چه میشه کرد دسته خداهست...بله دلمون نمیخواد این حرفها رو بشنویم ولی بیشتر ازاون دلمون نمیخواد این آرزو تودلمون تبدیل به حسرت بشه وهمیشه باهامون حملش کنیم ویه جای خالی بمونه توقلبمون دلمون میخواد ماهم به آرزومون برسیم ویک روزی خوشحال ازروی تخت سنوگرافی بلند بشیم وبادل شاد بیایم بیرون واون روز قطعا یکی ازبهترین روزهای عمرمون خواهدبود.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزیزم چون پرسیدی بهت میگم برای من حرف مردم ۵درصد هم نمیشه همین اندازه مهمه توجنسیت بچه دومم .... ام ...

جانا سخن از دل ما میگویی😔😭😭😭🤲🤲🤲🤲

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2731
بحث آرزوه کسی نمیتونه بگه چرا فلانی ماشین آریزو۵ آرزو داره چرا بنز آرزو نداره.وقتی مهر چیزی به دل آد ...

آفرین صبا جون واقعا بحث آرزوهه ومهری که به دل میوفته ....

وگرنه هیچ فرقی بین این دوجنس نیست وماهمه عاشق دخترهامون هستیم ومیدونیم چقدر غمخوارمون هستن وعشقن این فرشته ها ...

انشاءالله نی نیت یه پسر کاکل زریه ودلت شاد میشه خواهرنازنینم 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
من پسر دوسدارم فقط بخاطر خودم.خوشم میاد  هیچکس از اطرافیانم نمیگن بچت پسر بشه حتی همسرم فقط خ ...

شبنم جون شرایط من هم همین طوری بود هیچ کدوم از اطرافیانم نمی گفتن پسر حتی شوهرم عاشق دختر بود ومادرشوهرم یعنی عشق دختربودن مادرخودم  وکل خانواده دلشون میخواست صاحب دختربشم عاشق دختربودن ولی قلب من یک جای دیگه بود وهمیشه ازاعماق وجودم دلم این آرزو رو میخواست ودلم میخواست صاحب پسر بشم الان خیلی خوشحالم که بچه اولم دخترشدنفسم به نفسش بنده قلبمه که بیرون از بدنم میزنه‌....

واین آرزوی دیرینه هنوزم توی قلبمه وامیدوارم همه یک روزی به آرزوشون برسن 

خب سامی بنظرت الان ک فولی ۱۰ باز برم اقدام؟ دیگ نمیرم‌سونو این ماه از پس فردا ک میشه ۱۶سیکل برم اقد ...

آره از پس فردا برو اقدام واقدام هات رو شروع کن گلم .

هنوزم کیت میزاری؟

2738
مهربون کی بودی تووو اخه گلم الهی امین ❤🌹🥰❤🌹🥰❤🌹🥰

از تومهربون تر نیستم عشقم بارداری تو یکی از بهترین اتفاقهای تاپیکه ازخدا میخوام خیلی زود دلت روشادکنه وازانتظاربارداری  راحت بشی ومنتظر تولد نی نی تودلت باشی ❤🤲🥰

کاش برامنم برا بارداری باشه اما بعید میدونم 😥

انشاءالله باشه عزیزم انشاءالله دلت شادبشه این ماه❤❤❤🤲🤲🤲🥰🥰🥰

جانا سخن از دل ما میگویی😔😭😭😭🤲🤲🤲🤲

الهی قربونت برم مامان ستایش وقتی نوشتت رو خوندم بی اختیار بغضم گرفت 😭😭😭😭😭

بعضی ها نمیدونن چون با پوست وگوشت واستخونشون این آرزو رو لمس نکردن درگیرش نبودن روز وشبشون نشده بود فکروخیال ۹سال دلشون بند یک آرزو نبوده‌...........

خیلی سخته فقط کسی ‌که حسش کرده لمسش کرده میدونه ........

ازخدا میخوام به حق نا امیدی حضرت ابوالفضل العباس (ع)خیلی خیلی زود یک پسر صحیح وسالم قسمتت کنه وبسلامتی بعداز۹ماه بزاره توی بغلت واشک شوق بریزی ولبریز از شادی بشی جبران تمام سختی هایی که کشیدی 

الهی آمین عزیزم 

ممنونم قربونت برم 😘😘😘❤❤❤

الهی قربونت برم مامان ستایش وقتی نوشتت رو خوندم بی اختیار بغضم گرفت 😭😭😭😭😭 بعضی ها نمیدونن چون ...

مرسی عزیزم ،امیدوارم خداوند بزودی سامیار جونو بزاره بغل مامانش 🤲😍

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
از وقتی پریودم باز شده به شدت زیر دل و کمرم درد میکنه ... دفعه های پیش اینقدر دردناک‌ نبود 😭😭😭😭ب ...

اا نگین پریود  شدی؟ گفتم حتما بارداری . الان دیدم. وای منم این ماه خیلی پریودیم دردناک بود. حالمم بهم خورد. کلا سیستمم بهم ریخت    اویشن زیاد بخور

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
2706