2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010572 بازدید | 355183 پست
بله گفت روز ١٥ بيا سونو و گفت تخمك در حال ازاد شدنه اما پريود شدم 

چرا با خوردن لترو اکثر بچه ها فولی خوب دارن اما باردار نمیشن؟🤔🤔🤔🤔🤔این برا من جای سواله واقعا

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
وااای حتما زیاد تو افتاب میری ..عالیه البته بالاتر نره فقط...چیکار میکنی اینقد بالاست من با قرص ب زو ...

والا نمیدونم من دوسال پیش چکاب دادم اصلا نمیدونستم قبلا چند بوده، فقط یکی دوماه پیش یادمه دوبار آمپول شو به فاصله یک ماه اینا زدم یعنی دوتا ولی مرتب نه مثلا یبار زدم یدونه هم چهل پنجاه روز بعدش دیگه نه زدم  نه قرص خوردم نمیدونم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من پیشنهاد نمیکنم

فاطمه جان اینماه نمیدونم با کیت برم جلو یا یه شب درمیان تا آخر میشه کمکم کنی

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
رفتم.مهربون بود خ باهام صحبت کرد گفت اگ انقدر ب فکر سونو و جنسیت نبودی الان باردار بودی😞گفت واسه جن ...

۹,۱۰،۱۱آمپول بزنی ینی چی؟ینی سه تا آمپول ؟

دیدی بالاخره دوقلو میاری؟,😀😀😀کلومیفن بخوری دوقلو میاری شبنم جونم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2720
خانما من ٩روز از اقدامم گذشته لباس زيرم لكه هاي قهوه اي داره يعني لانه گزيني يا دارم پريود ميشم از ع ...

احتمال خیلی زیاد لانه گزینی 

مبارک باشه امیدوارباش

مقدارش زیادیا فقطدرحدلکه هستش؟

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
امان از دست تو چقدر تنبلی خدا ب داد شوهرت برسه😀😀😀 لااقل شماره صفحه رو بده

۱۲۶۰۸

یکم بگرد

خب حال ندارم دیگ🙄

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
۹,۱۰،۱۱آمپول بزنی ینی چی؟ینی سه تا آمپول ؟ دیدی بالاخره دوقلو میاری؟,😀😀😀کلومیفن بخوری دوقلو میار ...

وااااای ن

من ی دونه میخوام

من مامان تنبلیم☹

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
راستی روزی ۳تا اوابوستم گفته بخورم

بهت گفت این ماه نتیجه میده یان چن ماه باید درمان کنی

2714
وااااای ن من ی دونه میخوام من مامان تنبلیم☹

دوقلو شد بدشون به من 🙈🤪من عاشق دوقلوام !!! خدا من دوقلو میخوام یه دختر یه پسر 🙈🙈🙈🙈چه پر رو ام من 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
۱۲۶۰۸ یکم بگرد خب حال ندارم دیگ🙄

یافتم عزیزم

۹,۱۰،۱۱آمپول بزنی ینی چی؟ینی سه تا آمپول ؟ دیدی بالاخره دوقلو میاری؟,😀😀😀کلومیفن بخوری دوقلو میار ...

دریا گفت هرروز سه تا اوابوست بخورم

میگما ۳تا امپول زیادی بزرگش نمیکنه؟بهش گفتم گفت اثرشو بهتر میکنه

دوقلو شد بدشون به من 🙈🤪من عاشق دوقلوام !!! خدا من دوقلو میخوام یه دختر یه پسر 🙈🙈🙈🙈چه پر رو ام ...

من ی قل میخواااام

حالا چیکار کنم😟

وااااای ن من ی دونه میخوام من مامان تنبلیم☹

ن شوخی کردم برا همه ک دوقلو زایی نمیاره 😁

دریا گفت هرروز سه تا اوابوست بخورم میگما ۳تا امپول زیادی بزرگش نمیکنه؟بهش گفتم گفت اثرشو بهتر میکنه

من میگم چون تعداد فولی زیاد میشه سه تا آمپول داده 🤔در کل من ازین آمپولا سر در نمیارم

2706