2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
انشالله عزیزم انشالله..چ خووب ک تکلیفت مشخص شد و پری اومد..انشالله شروع سال میلادی بهترینابرلت رقم ب ...

انشاالله برای همه مامانای منتظر 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا نکنه عزیزم ایشالا همگی باهم به زودی باردار میشیم از اون بارداریهای خوبببب 😍❤️

ان شاءالله

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
خب من بالاخره ظهر رفتم یک دوش آب گرم گرفتم ! یکم عسل و سیاهدونه هم خوردم بعد هم شکمم رو با روغن سیاه ...

انشالله عزیزم آخرین پریودیت باشه و باردار بشی😍😍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2456
دوستان  امروز هر بار رفتم دستشويي ترشح صورتي داشتم  يعني مثل ماه قبل ميخواد پري بياد ؟؟؟

🤔😓😓😓چقدر انتظار بده

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
آره عزیزم منم حال تو رو دارم میگم اگه رعایت نکنم بعدا اگ دختر بشه خودمو نمی‌بخشم ولی این درست نیست ر ...

اخي عزيييزم ايشااا به زودي باردار ميشي و از اين وضعيت در مياي 

اره كار خوبي ميكني منم الان يه رژيم دست و پا شكسته دارم فقط 

2714
پس با این حساب صبا جون شما تاریخ تخمکگذاری رو از چندم پریود محاسبه میکردین؟لک بینی ها رو هم جز پری ح ...

دریا جان پست منو به اعظم درمورد حساب کردن لک بینی خوندی؟؟؟

در جواب پست شما که بهت گفت حساب نمیشه

حتما بخون

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
نه گلی خواهش میکنم راستش نه و‌همین موجب استرس و‌نگرانیم شده چون اکثر دوستان نه تا ۱۲ هفته حس کردن ...

منم چیزی حس نمیکنم.

یه چیزی زیر پوستم تو شکمم حس میکنم گاهی ولی عذرمیخوام خودم احتمال میدم واسه نفخی باشه که دارم

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
پس با این حساب صبا جون شما تاریخ تخمکگذاری رو از چندم پریود محاسبه میکردین؟لک بینی ها رو هم جز پری ح ...

دقیقا باید لکه ها رو حساب کنی اینو هم دکتر بهم گفت هم خودم از نظم پریودیم فهمیدم لکه ها جز پریودین

من بالکه ها ۸روز پریود بودم.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
اها کی میری غربالگری😁در ان تی ب خاهر من گفتن پسر انومالی دختر به کدوم اعتماد کنیم

واییی چه بد!!!! معلومه انامالی درسته احتمالا بند ناف و اشتباهی دیدن...خیلی بده اینجوری ادم دودل میکنن..ولی دختره. اگ سنو دوم معتبر باشه...۲۶ میرم سنو تا ببینی ب من چی میگه😁 ولی سنو گرافی پارس هرچی بگه درسته خطا ش خییلی کمه

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706