2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013317 بازدید | 355184 پست
شبنم جان خیلی ها هستن با فولی ریز هم باردار شدن نگران نباشی بهتر نتیجه می گیری عشقم 

یعنی با ۱۰؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه صبحانه دارم کاچی میخورم ، بدم میاد از این انتظار

نوش جونت😀

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
وای اسمشو نیار حالم بد میشه 😷😷😷

شبنم جون رفتم سونو دوباره سونو گرافیه با تاکید گفت برو دکترت بهت دارو بده فولیت داره جذب میشه کوچکتر شده بود🙁🙁

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2728
یعنی با ۱۰؟

نمیشه عزیزم اونا یا دستگاه سونوشون اشتباه اندازه گیری کرده یا 

زودتر رفتن تا موقع تخمکگذاری فولی رشد خوبی کرده

من ک مطمئن شدم باید ی فکری کرد 

شبنم جون رفتم سونو دوباره سونو گرافیه با تاکید گفت برو دکترت بهت دارو بده فولیت داره جذب میشه کوچکتر ...

چیییییی

کوچیک شده. پس تخمک گذاری چی؟چرا داره کوچیک میشه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دیشب همینو درست کردم دستت درد نکنه عزیزم ..نمیدونم دارو بخورم یا نه خوب ک نشدم بدتر هم دارم میشم..تو ...

نووش جوونتون..عزیزم یه سری داروها قطعا مجازه حتمن برو دکتر و مصرف کن ....این آنفلوانزای جدیدم ک اومده همه رونگران کرده😨😨

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
شبنم جون رفتم سونو دوباره سونو گرافیه با تاکید گفت برو دکترت بهت دارو بده فولیت داره جذب میشه کوچکتر ...

دریاجون وقتی یه فولی آزاذمیشه فولی دیگ.کوچیک میشه و جذب میشه اینویادت باش

قربون هل کردنت خواهر !!!! داشتم دریا جون قبلنم اما خب بعد یک روز دیگه باید باز میشد !!!! اما خب بارد ...

نگین جون منم موقع دخترام لک لانه گزینی نداشتم و برااینی ک سقط شد😞لک لانه گزینی روتجربه کردم

نگین جون منم موقع دخترام لک لانه گزینی نداشتم و برااینی ک سقط شد😞لک لانه گزینی روتجربه کردم

فاطمه جون من شنیدم برا پسر معمولا لک لانه گزینی میبینن 😔

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها من رفتم از دادم صبح گفتن جوابش ساعت ۲اماده میشه😕😕😕

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
واااای یکم شبیه شرایط منه منم ۳۷سالمه بچه هام یکی ۱۵یکی۱۰سالشه دوست داشتم تابستون دنیا بیاد سال بعد ...

منم37سالمه بچه هام یکی 16 یکی12سال خیلی احساس اظطرار میکنم اولا هی برنامه  ریزی میکردم کی باشه ولی حالا اینقدر وقت تنگه که میخام زود بیاد

راستی کیت منم اینماه همینطور شد البته من سونو نرفتم ببینم.اونتو چه خبره 

چیییییی کوچیک شده. پس تخمک گذاری چی؟چرا داره کوچیک میشه؟

برای اینکه ب سایز مناسب نرسیده و تخمکگذاری نخواهم داشت فولی کوچک آزاد نمیکنه کوچکتر میشه

منم37سالمه بچه هام یکی 16 یکی12سال خیلی احساس اظطرار میکنم اولا هی برنامه  ریزی میکردم کی باشه ...

وای خوش بحالتون، هم جوان هستین و هم بچه های بزرگ دارین، برای بار سوم میخوایین باردار بشین؟

دریاجون وقتی یه فولی آزاذمیشه فولی دیگ.کوچیک میشه و جذب میشه اینویادت باش

فاطمه جون چن بار پرسیدم ازش گفت فولیت رشد خوبی نداشته بنابراین جذب میشه خودشم یدونه بود گفت باید دارو بخوری 

این یدونه رو هم ب زور تخمدانام درست کرده بودن 

2706