2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
😂😂😂😂😂😂😂 خواهر خوب من دستم رو کج گرفتم وقتی میرفت چپ وراست میشد عمودی برا من وقتی از انگشت تا ...

ن عزیزم از ی نظر شما هم درست میگین عمودی افقی رو

بستگی ب طرز قرارگرفتن دست داره 😄😚

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂😂 خواهر خوب من دستم رو کج گرفتم وقتی میرفت چپ وراست میشد عمودی برا من وقتی از انگشت تا ...

مرسی سامیار جون. من کلا از مرحله پرتم چی قراره عمودی یا افقی بره؟؟🙊 کلا نمیدونم در باره چی میگید؟

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
الهی قربون دل شکستت برم من. الهی زودتر مشکل شوهرت حل شه و خدا دوباره یه گل پسر صحیح و سالم تو دلت بز ...

مرسی عزیزم...انشالله هیجوقت توزندگیت بدنبینی عزیزم....مشکل شوهرم حدودا حل شده ولی خو خیلی سخته ..میرم سمت یخچال میخام آب بخورم چشم ب داروها وسیاه دونه باعسل و....میفته یادبچه م میفتم روتخت درازمیکشم یادشبای اقدامواسترسش میفتم 😭😭😭😭😭یه لحظه ازحلوچشم کنارنمیره اون روزشوم😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2720
دریا جون بمنم میگید چجوریه😁

خ جالبه درست در میاد 

یا تار از مو هاتو می‌کنی می بندی ب حلقه ازدواجت گره بزن خوب باز نشه بادست راست بگیر روی نبض دست چپت حالا دستتو اصلا تکون نده بذار خودش بچرخه 

دایره وار می چرخه و شروع می‌کنه یا ب راست و چپ چرخیدن دو طرف آرنج ک در این صورت دختره و یا در راستای آرنج و انگشتان ک در اینصورت پسره فاصله بین بچه ها هم دایره می‌چرخه 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
الهی قربون دلت برم که میدونم چی میکشه خواهر نازنینم 😔 میدونم انتظار سخته ولی دلت رو آروم کن تا این ...

من  فکر نکردن به بچه  محاله 😔😔😔

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
سلام نسرین جون خداروشکر نصفش حل شده عزیزم..واقعاازهمتون ممنونم ک منوتنهانذاشتین و برام دعاکردین ..خو ...

خدا رو صد هزار مرتبه شکر ان شاءالله دلشاد بشی خواهرم . منم که ۲۰ سیکلم و در انتظار رحمت خدا

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
مرسی عزیزم...انشالله هیجوقت توزندگیت بدنبینی عزیزم....مشکل شوهرم حدودا حل شده ولی خو خیلی سخته ..میر ...

خداروشکر که مشکل همسرت حل شده. برای اون اتفاق تلخ هم فقط باید زمان بگذره فاطمه جون بخدا توکل کن. من مطمعنم خدا خودش مرهم دل خستت رو بهت میده... فقط زمان و صبر نیاز داری عزیز دلم..

2714
خ جالبه درست در میاد  یا تار از مو هاتو می‌کنی می بندی ب حلقه ازدواجت گره بزن خوب باز نشه بادس ...

قربونت برم مرسی. من انقد موهام نازک شده امیدوارم بتونه حلقه مو تحمل کنه. من رفتم تست کنم

2706