2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013617 بازدید | 355184 پست
با اطمینان گفت دختر نه احتمال😔😔

😐😐😐😐😐

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
این حرفش اصلا خوشم نیومد باید میگفتی طبق آمار نسبت تولد پسر ب دختر زیاده حتما دستگاه شما ایراد داره ...

انقد همونجا دلم شکست خدامیدونه چی کشیدم. دوستمم اونجا بود نفهمیدم چجوری باهاش خداحافظی کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید میگم شما که دید کامل سقط شد متوجه نشدی پسر بود یا دختر، اگه دوست داشتی بگو  

تبسم جون همه چی یهویی اتفاق افتاد ببخشیدواضح توضیح میدم..ازساعت11خونریزی داشتم نوارگذاشتم شیافم استفاده میکردم...آمپولم همبنجور..ولی بازم لک داشتم..ساعت4اینابود رفتم نوارعوض کنم یهوبهم فشاراومد و بجه م افتاد روسنگ دستشویی 😭😭😭😭خودم شوکه شدم ترسبدم 😭😭😭مامانموصداش زدم تا اومد سرخوردافتادتوچاه😭😭😭😭😭فقط چن ثانیه طول کشید ک پیکربی جون بجه م ازم دفع شد وافتادتوچاه😭😭😭فقط بدنشودیدم دست وپاشو جمع کرده بود😭😭چشاش یه حورایی مشخص بود😭😭😭😭😭ب پهلوی راست بجه م خوردزمین😭😭😭😭نتونستم براش کاری کنم😭😭😭😭هنوتوسوک اون بودم ک جیزی اندازه کف دست ازم دفع شد اونم سریع سرخورد افتاد😭😭😭😭😭بعدیه جیزی اندازه دوانگشت ازم آویزون شد و ب زودازرحمم جداش کردم😭😭😭😭😭😭😭همه اینا توچن ثانیه اتفاق افتاد😭😭نتونستم بچه مونگه دارم نیفته توچاه😭😭😭بچه ای ک بعدچن ماه اقدام وانتظار تودلم نشست تویه چشم بهم زدن سقط شد😭😭😭😭😭😭😭😭😭بچه م پوستش سفید سفیدبود دستای کوچولوش کنار صورتش بود پاهاشو جمع کرده بود😭😭😭انگار تودلم داست 4دست و پامیکرد😭😭😭😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
با اطمینان گفت دختر نه احتمال😔😔

توی برگه سونوگرافیت جنسیت نوشته شد؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728
آهان بله درسته نظرت کاملا صحیحه عزیزدلم من اشتباه گفتم😁😂 ایدا هم گفت دختر وپسر .حالا ببینم تبسم ن ...

بله نظر تبسم و هم بگیر من که باورم شد 😆

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
توی برگه سونوگرافیت جنسیت نوشته شد؟؟؟ 

این سونو گراف اصلا نمینویسه حتی بعد مشخص شدنش. انقد شلوغ فقط اصل کاری ها مث وزن و طول سرویکس و زمان زایمان و چندتا ایتم دیگه مینویسه. حتی تعدادضربانو برام ننوشت دوبارم رفتم

نمیدونم چرا اینجوری میگه.فکر کنم خووشو قانع میکنه که اگه دختر شد آمادگی داشته باشه😜😜

نمیدونم گلم شوهر من فوق العاده دختردوست داره یعنی باورت نمیشه اصلا حرفی از پسر نمیزنه وهمیشه میگه پسر چیه اخه دخترخوبه سربارداری دخترم من عاشق پسر بودم واون ازاولش میگفت دختره عاشق دختر بود وقتی فهمید دختره داشت پر درمیاورد .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2738
تبسم جون همه چی یهویی اتفاق افتاد ببخشیدواضح توضیح میدم..ازساعت11خونریزی داشتم نوارگذاشتم شیافم استف ...

وایی فاطمه جوونم دلم ریش شد عزیز دلم خدا قسمت هیچکس نکنه. چقد سختگذشته بهت. هیچی نمیشه گفت واقعا

انقد همونجا دلم شکست خدامیدونه چی کشیدم. دوستمم اونجا بود نفهمیدم چجوری باهاش خداحافظی کردم 

می‌دونم عزیزم انگار تمام بدن آدم یخ می‌کنه ان شالله خدا جواب دل شکسته تو میده و با ی گل پسری خوش‌حالت می‌کنه اون موقع با پسرت برو همون سونو که گفته دختره ،بهش بگو حتما دستگاه سونو تو عوض کن با روحیات ما بازی نکن

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
وایی فاطمه جوونم دلم ریش شد عزیز دلم خدا قسمت هیچکس نکنه. چقد سختگذشته بهت. هیچی نمیشه گفت واقعا

من معذرت میخام خاهر واقعا معذرت میخام ...حلالم کنین🙏😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
بیچاره ها ازدست ما سربه بیابون نذارن خیلیه

ماهم بخاطر اونا داریم تلاش می‌کنیم خب ب من بود اصلا ب سومی فکر هم نمی کردم 😒😒

🙈🙊سامیار جان افقی میشه چپ و راست عمودی میشه بالا پایین 

😂😂😂😂😂😂😂

خواهر خوب من دستم رو کج گرفتم وقتی میرفت چپ وراست میشد عمودی برا من وقتی از انگشت تا ارنج میرفت میشد افقی 😁😁😁😂😂😂😂😂😆وای خدا الان میگن افقی وعمودی رو بلد نیست بابا بخدا دستم رو گذاشتم رو پاهام اینطوری شد خوب🤣😁

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
تبسم جون همه چی یهویی اتفاق افتاد ببخشیدواضح توضیح میدم..ازساعت11خونریزی داشتم نوارگذاشتم شیافم استف ...

الهی قربون دل شکستت برم من. الهی زودتر مشکل شوهرت حل شه و خدا دوباره یه گل پسر صحیح و سالم تو دلت بزاره که با بدنیا اومدنش اینروزای سختو از یاد ببری. 

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
2706