2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013514 بازدید | 355184 پست
ایشالا سالم باشه .من همیشه میگم مهم اول اینه بختو اقبالش بلند باشه بعد ب خواست دل  من واقعا ب ...

بله البته اینجوره. دل ادم میخواد دیگه. ولی خواست خدا مهمتره. دعاکن ان تی بالابود ازمایشم سالم باشه. خیلی فکرای بد میاد تو ذهنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هلیا. لیانا. 

نازی چ قشنگ اسم هردو با اسم خودت خیلی هماهنگه

کاش منم از جنسیت بیام بیرون هی اقدام کنم از استرس نجات پیدا کنم

شوهرمو گول زدم گفتم فولی بزرگه اونم نامتقارنه باردار بشم یهو بچه سقط میشه😟😟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نازی چ قشنگ اسم هردو با اسم خودت خیلی هماهنگه کاش منم از جنسیت بیام بیرون هی اقدام کنم از استرس نجا ...

😂😂😂از دست تو میترسه طفلک. ان شالله زود بارداربشی عزیز دلم منم جز دعاکاری از دستم برنمیاد همیشه دعاگوی بچه های تاپیک بانو هستم 

2728
😂😂😂از دست تو میترسه طفلک. ان شالله زود بارداربشی عزیز دلم منم جز دعاکاری از دستم برنمیاد همیشه دع ...

اگ نمیگفتم بیخیال نمیشد هی میگفت اقدام کنیم😅😅

فدات.بارداری همه ما رو دعا کن زود مامان بشیم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بله البته اینجوره. دل ادم میخواد دیگه. ولی خواست خدا مهمتره. دعاکن ان تی بالابود ازمایشم سالم باشه. ...

ن نگران نباش.ایشالا جواب آز خوبه

سلام عزیزم ممنون. خوبه خدا رو شکر...افرودیت روزی ۳ تا باید بخوره..وبتامین ای هم روز ۱ دونه

اعظم جون یعنی یکی صبح بخوره یکی ظهر یکی شب؟؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738
مهربونم مرسی که این همه تایپ کردی،،،خدا انشاءالله با استجابت دعاهات جواب دل بزرگ و مهربونت رو بده و ...

ممنونم از دعای خوبت 

بله عشقم همینطوره پس بدون حس پشیمونی بابت اقدام نکرده یا کرده با ارامش این چندروز رو هم طی کن که انشالله به احترام صاحبین روزی که اقدام کردی ناامید نمیشی و‌خدا دلت به زودی شاد میکنه عشق قشنگم❤️❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها فلوکونازول مارک چی بگیرم بهتر باشه؟؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ممنونم از دعای خوبت  بله عشقم همینطوره پس بدون حس پشیمونی بابت اقدام نکرده یا کرده با ارامش ای ...

فاطمه جانم 

خیلی دوستت دارم 

مثل مادر هستی برای هممون ❤️❤️❤️🤲🤲🤲

خدایا میشه فاطمه از سونو بیادو بگه بچه ها 

من و‌پسرم اومدیم 😍😍😍😍😍😍

منم کلا همون یکبار رو‌اقذام کردم و امشب دیگه حسش نبود اقدام این ماهم کلا شد یکبار ❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
انشاالله همینطوره عزیزم😍😍

مرسی عزیز دلم 😊

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
توکل بخدا دریاجان اسمشو گذاشتم لیانا فعلا. تا ببینم چی باز میتونم بذارم

لیانا هم  اسم قشنگی! ولی عزیزم ان شالله ک پسره و برو دنبال ی اسم پسرونه قشنگ واسه گل پسرت

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
مگه دوتا دختر داری؟؟؟؟ 

آره عزیزم دوتا دختر دارم وضعیتم حساسه نه؟

تبسم جون شوهرم یهو اومد تو اتاق دید من دارم تست حلقه انجام میدم اولش بهم خندید بعدش گفت اینم از تو سایت یاد گرفتی؟

خخخخ گفتم آره میخوای بیا رو تو هم تست کنم برااونم دوتا افقی رفت یکی هم عمودی😮 ایمان آورد 😁

مگه برا مرداهم میشه🤔🤔

الی منم اقدام فروردینم مثل شما شدم پنج روز لکه بینی افتادم فکر کردم لانه گزینی هست که بعد پنج روز پر ...

والا نميدونم 

دكترم هم نميتويسه كه برم از بدم

ميگه تا ي سال طبيعي 

2706