2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013622 بازدید | 355184 پست
سلام. من چند روزه که این تاپیک رو.مطالعه میکنم.یه سوال داشتم.شماکه شرایطتون حساس بود چرا ای یو ای تع ...

من اصلا بهش فک نکردم. درصد موفقیت ای یو ای 20 و خورده ای درصده. ازطرفی اطرافیانم متوجه میشدن دوس نداشتم بفهمن برا پسر اینکارارو میکنم. گفتم برم طب سنتی. وقتی رفتم بهم قول 80درصد دادخیلی دلگرم شدم خصوصا وقتی ج ازمایش شوهرمو دید و چشاشو گرد کرد. 

حرف دور و بری ها آدما نابود میکنه. باورکن تو مطب یه دوست قدیمی دیدم اصلا نپرسیدم جنسیت بچت چیه اصلا ...

بخدا من خودمم کاری به کسی ندارم اصلا برام اهمیت نداره یکی ده تا پسر داره یا ده تا دختر نه قراره من روزیشو بدم نه خیر و شرشون بمن مربوطه

اما به قول شما همه ادمهایی که کنارم هستن عادت به سرک کشیدن دارن

دعاهاشون انشالله خدا بهت پسر بده

شما دعا کن خدا حافظ دخترام باشه 

مگه به کسی که دوتا پسر داره دعا میکنید خدا انشالله بهت دختر بده

چقدر کوته فکرن اخه

ایدا بخدا قسم

جاری بزرگم سه تا پسر داره یه دختر

دخترش دوتا پسر داره عید خونمون بودن به دخترش گفتم یه دختر بیار حتما دختر خیلی بدرد مادر میخوره

جاریم بهم برگشت با غضب وااای خدانکنه میخواد بچه بیاره پسر بیاره

گفتم خب دوتا داره کافیه

نه پسر صدتا هم بده خدا بازم کمه دختر چیه

گفتم خوبه همه کارات با دخترته جلو چشمش اینطوری میگی اگر من جای دحترت بودم اسمت نمی اوردم  خندیدن به جای خجالت

فقط ببین تو این عصر با چه جماعتی هم نفسیم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا بهش فک نکردم. درصد موفقیت ای یو ای 20 و خورده ای درصده. ازطرفی اطرافیانم متوجه میشدن دوس ندا ...

آیدا جون تو رو خدا غصه نخور تو رو ک اینجوری میبینم ناراحت میشم چون دقیقا همین روزا رو تجربه کردم خیلی سخته میان جلو چشام خاطراتم🙁🙁😢😢 الان دخترمو انقد دوستش دارم همه دنیامه باباش براش می میره

آخه آنتی بهت گفته دختره کاملا دقیق هم نیست که ایشالا بچت پسره وقتی سونو نتونه جنسیت و تشخیص بده میگه دختره

انشالله پسره امید داشته باش

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2728
عزیزدلم ان شالله بچت پسره نگران نباش. من از اولم تو تقدیرم پسرنبوده نمیدونم حکمت خدا چیه. اونهمه است ...

نه ناراحتی من از این نیست که بچه ام پسر میشه یا دختر ناراحتی من از زخم زبان مردم است که هرجایی هست از قدیم بوده تا به الان مگه اینایی که دختر دارن گناه کبیره انجام دادن نمی فهمم درکشون و چه حسی دارن وقتی زخم زبان می زنن و دلیرو می شکنن وگرنه من دوتا دختر دارم ودخترام هم خیلی دوست می دارم اگر سومی هم دختر بشه ناراحت نمیشم چون حکمت وتقدیر خداست چون خیلی ها دیدم اطرافم که سه تا دختر داشتن  ولی امان از حرف مردم ودل شکستن ها شون  😭😭

سلام عزیز دلم خوبی،چند وقت نیومدم اینجا سر بزنم بخونم الان یه چیزایی دیدم خیلی ناراحت شدم.واقعا زبون ...

مرسی عزیزم واقعا سخته خدا انشالله دلتوشادکنه🙏🙏و هیچوقت بدنبینی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
نه بابا عفونت و تنگی نفس ربطی ندارن. به فال نیک بگیر

چشم دعا کن برام 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
نه ناراحتی من از این نیست که بچه ام پسر میشه یا دختر ناراحتی من از زخم زبان مردم است که هرجایی هست ا ...

😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥👌

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2738
رز جونم من دوره هام ۲۸ روزه بود روز ۱۰و۱۲ پریودیم اقدام داشتم با توجه به درد زیر شکمم ترشحاتم .بعد ب ...

ممنونم اتنا جونم 

شما کدوم‌ روز درد زیر شکم داشتی،،،دهم یا دوازدهم،؟؟

التماس دعا عزیزدلم‌🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
بخدا من خودمم کاری به کسی ندارم اصلا برام اهمیت نداره یکی ده تا پسر داره یا ده تا دختر نه قراره من ر ...

اووووف چه جاری خنگ و زبون نفهمی. منم همه برنامه هام بامادرمه. همه دخترا همینن الته مادرشونو دوس دارن

آیدا جون تو رو خدا غصه نخور تو رو ک اینجوری میبینم ناراحت میشم چون دقیقا همین روزا رو تجربه کردم خیل ...

توکل بخدا دریاجان اسمشو گذاشتم لیانا فعلا. تا ببینم چی باز میتونم بذارم

نه ناراحتی من از این نیست که بچه ام پسر میشه یا دختر ناراحتی من از زخم زبان مردم است که هرجایی هست ا ...

خدا جوابشونو بده ان شالله. اگرنه که خود ادم راضیه این اطرافیان انقدمیگن که اخرشوهرادمم از ادم میزنن 

اووووف چه جاری خنگ و زبون نفهمی. منم همه برنامه هام بامادرمه. همه دخترا همینن الته مادرشونو دوس دارن

جاهل و بی دین بهتره

خدا تو رو ببخشه به مادرت

بنظرم که انقدر زود تسلیم نشو احتمال خطا تو انتی هشتاد درصده

انشالله خدا به حق مولود عزیز امروز دلت شاد کنه به زودی❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام اعظم جونم.. خوبی؟گلپسری خوبه؟،میگم همسرم امشب قرص افرودیت خریده میخواستم بپرسم کی بخوره و روزی ...

سلام عزیزم ممنون. خوبه خدا رو شکر...افرودیت روزی ۳ تا باید بخوره..وبتامین ای هم روز ۱ دونه

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706