2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013145 بازدید | 355184 پست
دریا خداروشکرپسره........تیکرجرابذارم وقتی تودلی ندارم😭😭😭😭😭وقتی 3شبه بدون اون دارم میخابم😭😭😭 ...

بمیرم برات عزیزم خیلی ناراحت شدم یه لحظه دیدم تیکر نداری دلم هوری ریخت ،،انشالله دوباره اقدام کن خدا کمکت میکنه خیلی سخته ولی یادته بهم میگفتی حتما حکمتی داشته منو دلداری میدادی مطمئن باش واسه تو هم بی حکمت نبوده خدا دلتو جور دیگه شاد میکنه عزیزم شاید دوقلو باردار شدی ایندفعه دوتا گل پسر 

😍خدایا شکرت 😍
حتما بهش میگم دوباره بره ولی خیلی کله شقه  مرسی عزیزم 😘😘

زهرا من هنوز پری نشدم میشه دارو ک با عسله رو بخورم ؟تو از همون پری خوردی؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها سونوگرافی شکمی واس فولکول انجام بدم موردیه؟ ؟؟؟

شما سونو واژینال کجا میری؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام عزیزم سیزده هفته رفتم بله دکتر گفت پسره البته من خودم بهش گفتم نگاه کنه گفتم دوتا دختر دارم اون ...

سیزده هفته تمام؟یعنی میخواستی بری تو چهارده؟

ببخشید میپرسم اخه میخوام بدونم منم برم معلوم میشه یا نه

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
2728
سلام عزیزم خدا رو شکر خوبیم...احتمالا سرما بهت نمیخوره ک دل پیچه میگیرت؟؟شکمت گرم بگیر یه مدت ..شیاف ...

منم همش دراز کشم دخترمم که همش توی دست و پام و شکمم راه میره وول میخوره واقعا خیلی سختمه😐

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
سیزده هفته تمام؟یعنی میخواستی بری تو چهارده؟ ببخشید میپرسم اخه میخوام بدونم منم برم معلوم میشه یا ن ...

خواهش میکنم من دوازده هفته و پنج روز بودم ولی تو سونو زد سیزده هفته جایی که رفتم خیلی دکترش وارده...تو انتی اکثرا جنسیتو میگه به طرف...البته من بهش گفتم که تهران ازمایش خون دادمو دوتام دختر دارم بخاطر همون دیگه خیلی دقت کرد....به امید خدا که دلتوهم شاد میشه عزیزم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
خواهش میکنم من دوازده هفته و پنج روز بودم ولی تو سونو زد سیزده هفته جایی که رفتم خیلی دکترش وارده... ...

خیلی ممنونم عزیزم که جواب دادی ان شاالله قسمت منم اگه باشه خدا بده بهم

ممنونم گلم❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
سلام منم دقیقأ همینم.. فقط خدا باید برامون بخواد.. انگار هنوز وقتش نشده..

من که به این نتیجه رسیدم چون حتی دعا هم در حقم مستجاب نمیشه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
خواهش میکنم من دوازده هفته و پنج روز بودم ولی تو سونو زد سیزده هفته جایی که رفتم خیلی دکترش وارده... ...

اول سیزده هفته بودی پس تو ان تی واقعا جنسیت مشخص میشه

خودمو اماده کنم برای هر خبری😂😂😂😂😂

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
خیلی ممنونم عزیزم که جواب دادی ان شاالله قسمت منم اگه باشه خدا بده بهم ممنونم گلم❤

یوکابد انتی بهت جنسیت نگفت مگه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
پس صبرکن نسرین جان خدا ناامیدت نمیکنه. اجی منم یسال و خورده ای هرروز دوا درمون هنوزم ج نگرفته مشکلی ...

بهمن میشه چهار سال خیلی سخته بخدا اصلا دوست نداشتم فاصله ی سنی بچه هام زیاد باشه ولی چاره ندارم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
بهمن میشه چهار سال خیلی سخته بخدا اصلا دوست نداشتم فاصله ی سنی بچه هام زیاد باشه ولی چاره ندارم

عزیزم اقدامات رو زیاد کن بعد از پاکی یه شب در میون اقدام کن باور کن باردار میشی 

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
2706