2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
آجی دیشب با شوهرم بحثم شد عصبی شدم تا صبح درد زیر دل داشتم خیلی شدید بود امروز صبحم یهو سمت راست زیر ...

عزیزم بنظرم این حالات واکنش بدنت به اقداماتت هست.. از طرفی خودت هم حساس شدی.. شاید هر ماه این حالات باشن ولی این ماه چون اقدام کردی حساس شدی..

بازم میگم آرامش داشته باش.. دعوا هم نکن سیاست به خرح بده     

عزیزم کم خودتو عذاب بده.درکت میکنم سخته ولی کاری ازمون برنمیاد.چیکار میتونیم بکنیم خدایی نکرده جای ...

😭😭😭😭خدادلتوشادکنه خاهر واقعا سخته😭😭😭😭خدادلتوشادکنه🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستای گلم خوبین. امروز روز ۷ سیکلمه سه تا آمپول hmg دارم که دکترم میگه روز ۸ و ۹ و ۱۱ سیکلت ...

من که میگم همون ۷ و ۸ و ۹ بزن

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2731
ای جانم...هزارماشالله خدا حفظش کنه...چرا که نه حتما بسلامتی و خوشی بغلش میکنی آرش هم خوبه خداروشکر ...

ای جونم پسر کوچولومون دیگه مردی شده واسه خودش خدا حفظش کنه هزار ماشاءالله ان شاءالله تولد ۱۲۰ سالگی براش بگیری ان شاءالله دامادیش عزیزم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
من که میگم همون ۷ و ۸ و ۹ بزن

از یه طرف میگم روز ۷ و ۸ و ۹ میزنم

ازطرفیم چون یه ورق لتروزول و یه ورق کلومیفن هم خوردم میگم نکنه زود بالغ شن و آزاد بشن.

حالا موندم چیکار کنم

میگم ۸ و ۹ و ۱۰ چی؟بزنم؟

به نظرمم روز یازده که دکتر گفته دیره و اگه برم سونو شاید اونقد رشد نکرده باشن

از یه طرف میگم روز ۷ و ۸ و ۹ میزنم ازطرفیم چون یه ورق لتروزول و یه ورق کلومیفن هم خوردم میگم نکنه ز ...

سیکلات چند روزه است ؟ 

😥😥😥😥😥😥

فاطمه قربونت برم همیشه برات دعا میکنم هر ساعت توذهنمی انشاءالله یکشنبه با خبرهای خوب بیای تاپیک ومشکلاتتون حل بشه .❤❤❤🤲🤲🤲

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2738
سیکلات چند روزه است ؟ 

من عنوز hmg نزدم ولی چند باری که سینال اف زدم روز نه رفتم سونو و فولیای خوبی داشتم . به نظرم همون ۱۱ برو سونو 

اگه منظورت جاریته عزیزم نباید حرف دلت و بهش میگفتی اشتباه محض ادم باجاری که درددل نمیکه اجی

جاری نیست عزیزدلم زندایی شوهرمه تقریبا توخانواده ما همه میدونستن عاشق پسر بودم حتی مادرشوهرم وکلا همه ولی هیچ کس تا الان بهم کنایه نزد فقط این خانم هر زمان من رو میبینه با حرفهاش عذابم میده .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
فاطمه قربونت برم همیشه برات دعا میکنم هر ساعت توذهنمی انشاءالله یکشنبه با خبرهای خوب بیای تاپیک ومشک ...

مرسی عزیزم واقعا ازتک تکتون ممنونم🙏🙏🙏🙏🙏🙏خداکنه یکشنبه نصف این مشکلات تمدم بشه چون واقعا کم آوردم😥

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم کم خودتو عذاب بده.درکت میکنم سخته ولی کاری ازمون برنمیاد.چیکار میتونیم بکنیم خدایی نکرده جای ...

آخه

هفته۳۶ ک آخراشه چراااا سقط شد؟

ایشالا سریع باردار بشی

من بیمه تکمیلی شرکتم ولی یبار ی بیمه رو پرسیدم گفت ۹ماه قبل بارداری باید بیمه بشی

سامانو بپرس یهو اینجور نباشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706