2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
انتی احتمال داد پسر ۱۵ هفته رفت گفت دختر گفتیم سونوگرافش جوونه برو جای دیگه انومالی رفت بهترین سو ...

شجره طوبی گفتی واسه یبوست چی میخوری که خوبه؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دارم از پريروز  اولش صورتي بود  امروز شد ي لك قهوه اي بررگ وقتي خودم رو خشك كردم&nbs ...

ن من صورتی نبود قهوه ای بود

ایشالا اجی ک باردار باشی 

موعدت کیه

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
شجره طوبی گفتی واسه یبوست چی میخوری که خوبه؟

دکتر تغذیه یه برنامه داد بهم

دکترم شربت لاکسی مل هنوز باز نکردم

معده م حساس شده انگار ضعف داره نمیدونم چطوری بگم دلم نمیخواد فعلا ناشتا اونو بخورم میریزم بهم 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
2738
دکتر تغذیه یه برنامه داد بهم دکترم شربت لاکسی مل هنوز باز نکردم معده م حساس شده انگار ضعف داره نمی ...

عین من کابوسم شده خوردن صبحانه

وعده های ناهار و شام رو هم بازحمت وبدبختی میخورم میگم بچه ضعیف میشه.

دیشب لکه دیدم اندازه نخود صبحم همینطور.

نمیدونم علتش یبوسته یا چون تو ایام سیکل قاعدگی هستم لکه اومد؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
سلام خانم دکتر   (من زیاد نمیام تاپیک ولی وقتی بچه ها میگن دکتری حتما هستی)  دیروز توی ...

قربونت عزیزم بچها لطف دارن😁 نه عزیزم مرکز معتبر باشه کافیه من توی شهر خودمون از میداد شوهرم واقعا هم جوابش درست بود طبق سنو هاش به نظرم جای معتبر باشه کافیه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
عین من کابوسم شده خوردن صبحانه وعده های ناهار و شام رو هم بازحمت وبدبختی میخورم میگم بچه ضعیف میشه. ...

من خونریزی دارم از مقعد شقاقم باز شده و‌متاسفانه درمانش فقط انتی فیشره که نمیشه زد

راستی تو بارداری اولت هست طبیعی هست این لک بینی ها

رحم که کش میاد بخاطر اونه

اگر ادامه داشت یا زیاد بود نگران شو

چون متم گاهی میدیدم از این لک ها منتها چون کم بود دکترم میگفت بخاطر باز و‌کش اومدن رحم هست 

خیلیها هم موقع پری که میشه لک بینی کوچولو دارن نمونه ش بهار هاشمی دوست خوبمون

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزیزم اینقدر خودت سرزنش نکن مادری رو در حق بچه هات تموم کردی اون یه اتفاق خیلی خیلی تلخ بوده منم تجر ...

انشالله شنبه یکشنبه مشخص میش وضعیت شوهرم میام کامل توضیح میدم عزیزم...واقعا خیلی سخته جلوچشت بچه ت پرپربزنه کاری ازدستت برنیاد..انشالله هیچکس تجربه ش نکنه ومن آخرین نفرباشم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
میگما شوشو زینکش تمام شده سلن پلاس خارجی بگیرم واسش؟؟ دکتر من الان بحرفت گوش کردما ن امپول زدم ن اق ...

شوخی کردم عزیزم ناراحت نشی😘😘...سلن پلاس قرص خیلی خوبیه بهش بده .انشالله ک اینماه دیگه پریود شدی دیگه طبیعی اقدام کنی باردار میشی🙏🙏🙏

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706