2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭ممنون بابت دلداریت ولی خاهر خیلی تحت فشارم خداشاهده خیلی تحت فشارم

خدا صبرت بده خواهر
درک می کنم خیلی سخته
انشالله خود خدا آرومت کنه 

خدای خوبم سپاس
همیشه بیادتیم عزیزم حتما دعامیکنم. چی کشیدی تو واقعا خیلی سخت گذشته بهت. گریه کن اروم میشی الان شرای ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خدایا بهم صبر بده🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همچنین شما  بعد اون سقط وحشتناکم واقعا لازم بود وقتی رفتم حرم باورت میشه به جون دخترم زبونم قف ...

بله شرایط خوبی نداشتی ولی غصه نخور عزیزم سنی نداری هنوز خ وقت داری.ایشالا دوباره باردار میشی فقط حتما برو پیش ی دکتر خوب 

دوباره پسرت میاد تو دلت تمام این سختیا یادت میره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2720
اعظم جون دعاکن ورق برگرده خدابه دلم نظر بندازه خیلی سخته برام. نذرکردم پسرباشه تو انومالی هرچند امید ...

ایشالا عزیزم.من ب دلمه بچت پسره

ایشالا توم مثل طیبه تیکرت عوض میشه و ما رو خوشحال میکنی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اعظم جون دعاکن ورق برگرده خدابه دلم نظر بندازه خیلی سخته برام. نذرکردم پسرباشه تو انومالی هرچند امید ...

ان شاءالله به حق مولود این ماه بری آنومالی و بگن حسین ت تو دلته .  راستی من نسرینم اعظم جون خانم دکترمونه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
ممنونم عزیزدلم  امتحانهای دخترم شروع شده،،،از ظهر که میاد خونه مشغول درس میشیم وقت نمیکنم بیام ...

انشالله همیشه سرت به خوشی گرم باشه رزقشنگم

الحمدالله منم هستم❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2714
مرسی فاطمه جان دلم داشت در میومد، کم کم خوردم گفتم تو رژیم اینا تاثیر گزاره؟ 

نه بابا برای رژیم که بد نیست اونهمه فلفل

یه کوچولو بخاطر سرکه میگن که اونم فلفل خنثی کیکنه

بهار هاشمی بپرس چقدر ترشی خورده بود موقع اقدام

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ایشالا عزیزم.من ب دلمه بچت پسره ایشالا توم مثل طیبه تیکرت عوض میشه و ما رو خوشحال میکنی

فک نکنم شبنم جون. اگه چشامو ببینی چه پفی کرده از گریه. نمیتونم اروم باشم. دست خودم نیس. فقط سرنمازاتون منو یادتون نره 

ان شاءالله به حق مولود این ماه بری آنومالی و بگن حسین ت تو دلته .  راستی من نسرینم اعظم جون خان ...

فک نمیکنم دیگه مطمانم. اره نسرین جان میدونم اصلا نمیدونم باخودم چند چندم اسمام قاطی کردم. ان شالله بزودی مدیای عزیز بشینه تو دلت و به ارزوت برسی.خداکنه هرکی هرجنسی میخواد بهش برسه که خیلی سخته. من از الان بفکر ای وی اف ام برا بعدی. 

فک نکنم شبنم جون. اگه چشامو ببینی چه پفی کرده از گریه. نمیتونم اروم باشم. دست خودم نیس. فقط سرنمازات ...

آیدا جان حق داری ناراحت باشی من سر دختر دومم رفتم سنو گفت دختره اومدم بیرون شروع کردم گریه کردن...ولی به خداوندی خدا الان روزی صد بار خودمو لعنت میکنم که اون گریه بخاطر چی بود...خدا شاهده الان نصف دنیارو به منو شوهرم بدن بگن دختر کوچیکتونو یه تار موشو بدین به ما به خدا قسم نمیدیم...ناراحت باشی غصه بخوری حق داری هیچکس نمیتونه بگه ناراحت نباش ولی راضی باش به رضای خدا اولا که به امید خدا اشتباه شده باشه ولی اگرم نشده بود دخترت داره خواهر دار میشه چی از این بهتر...من خودم خواهر ندارم همیشه ی خدا حسرت خواهر رو دلم بود...به امید خدا به حق علی که سومیت میشه پسر ....میشه یکی یه دونه ی خواهراش...دیگه کسی مگه میتونه چپ نگاه به پسرت بکنه تا خواهراش چشاشو در بیارن....😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام عزيزم خوبي خودت؟ فدات شم شكر خدا خوبيم  شنبه پيش دكترم بودم خداروشكر هيرادم تپلي شده  ...

ای جانم...هزارماشالله خدا حفظش کنه...چرا که نه حتما بسلامتی و خوشی بغلش میکنی

آرش هم خوبه خداروشکر

براش تولد مفصل گرفتیم...همش درگیر اون بودم...نرسیدم بیام انجا ولی دلم پیشتون بود

ان شالله 2 آذر میشه پس زایمانت؟

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
بلاخره زدی  بی بی؟؟

ن شوهرم شیفت بود صب اومد خوابید تا الان مگه عصر رفتیم بیرون بخریم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2706