2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013622 بازدید | 355184 پست
ایشالا همیشه ب خوشی باشی روژان جون😗 دیروز بیادت بودم میخواستم بگم یکی تگت کنه ک امشب اومدی

همچنین شما 

بعد اون سقط وحشتناکم واقعا لازم بود وقتی رفتم حرم باورت میشه به جون دخترم زبونم قفل شده بود دعا کنم نمیدونستم چی بگم چی بخوام فقط گریه میکردم و همش میگفتم چرا ،،شوهرم کلا دوبار بردم حرم امام رضا  توی اون ده روز ، میدید حالم بده نمیبردم 

ولی واسه بقیه مخصوصا بچه های اینجا خیلی دعا کردم هیچوقت بلای من سرشون نیاد و خدا بهشون بچه دلخواهشونو ببخشه

😍خدایا شکرت 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@رز63     عزیزم شما تا حالا از سایت داروکده خرید کردی؟ معتبره؟؟

عزیزم خواهرم خریده و کاملا راضیه.

شما چی خریدی ازشون؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2731
بچه ها  سیاهدونه رو‌میشه نکوبیده با عسل خورد؟؟؟تاثیرش رو‌میذاره؟؟

رز جان فکر کنم باید یا بکوبی یا بجویی همونجوری بخوری خوب نباشه ولی بازم از بقیه بپرس

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
رز جان فکر کنم باید یا بکوبی یا بجویی همونجوری بخوری خوب نباشه ولی بازم از بقیه بپرس

مرسی عزیزم

من‌ درسته ریختم روی عسل و خوردم‌

باور کن دیگه حتی حوصله ی کوبیدن یا اسیاب سیاهدونه هم ندارم 😢

مرسی عزیزم من‌ درسته ریختم روی عسل و خوردم‌ باور کن دیگه حتی حوصله ی کوبیدن یا اسیاب سیاهدونه ...

عزیزم چرا....به امید خدا که به زودیه زود نتیجه میگیریو دلت شاد میشه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2738
مرسی عزیزم من‌ درسته ریختم روی عسل و خوردم‌ باور کن دیگه حتی حوصله ی کوبیدن یا اسیاب سیاهدونه ...

آره باید با عسل بخوری بکوبی سریع با عسل بخوریش چون میگن وقتی میکوبی باید سریع بخوریش

بچه ها  سیاهدونه رو‌میشه نکوبیده با عسل خورد؟؟؟تاثیرش رو‌میذاره؟؟

والا من اگر دوسین بخورم به لکه بینی می افتم در طی پاکی،،،ب خاطر همین صبح ها ناشتا دریته با اب قورت میدم انداره خیلی کم ،دیگه نمیدونم تاثیر داره یا نه

والا من اگر دوسین بخورم به لکه بینی می افتم در طی پاکی،،،ب خاطر همین صبح ها ناشتا دریته با اب قورت م ...

منم ی ذره میریزم روی ی ق عسل درسته قورت میدم

برا چی خوبه سیاهدونه ؟؟ 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
به مهتاب هم گفتن ۹۰ درصد پسره اونم شاکری که میگن ردخور نداره

اعظم جون دعاکن ورق برگرده خدابه دلم نظر بندازه خیلی سخته برام. نذرکردم پسرباشه تو انومالی هرچند امیدی ندارم اسمشو حسین بذارم. 

2706