2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013230 بازدید | 355184 پست
@رز63     عزیزم شما تا حالا از سایت داروکده خرید کردی؟ معتبره؟؟

امیدوار جون فک کنم شادی ازش خرید کرده بازم دقیق نمیدونم ولی فک کنم شادی جون بود

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@رز63     عزیزم شما تا حالا از سایت داروکده خرید کردی؟ معتبره؟؟

امیدوار جون من ازشون خرید کردم

تقریبا ماهی یک بار سفارش دارم

چون من سرکار میرم وقت نمیکنم زیاد برای خرید

اکثر خریدهای سوپری رو از دیجی کالا میخرم و دارویی رو هم از داروکده

داروکده مطمئن هست خیالت راحت باشه

امیدوار جون من ازشون خرید کردم تقریبا ماهی یک بار سفارش دارم چون من سرکار میرم وقت نمیکنم زیاد برا ...

شادی جون کیت مدیکور هم از داروکده گرفته بودی؟؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728
من کانادا هستم دوماهه اقدامم. 30 سالمه. شما چطور؟

عزیزم یک سوال دارم ازت

چون‌کانادا زندگی میکنی میدونی هرینه سزارین برای غیر شهروند ها که بیمه ندارند چقدر درمیاد؟

مثلا ماها که از ایران می خوایم بیاییم اون جا برای زایمان؟

فاطمه جون خیلی از خبر سقطت ات ناراحت شدم 😢

کاملا شوکه شدم🤦🏻‍♀️

من دو روزه که نتونستم بیام تاپیک و‌ نوشته ها رو بخونم

امروز که خوندم اصلا باورم نشد که نی نی تو آسمونی شده😔

واقعا متاسفم امیدوارم اول مشکل همسرت حل بشه و بعد دوباره خدا یک فرشته ناز دیگه بهت بده

الهی امین 🙏🏻💐

عزیزم یک سوال دارم ازت چون‌کانادا زندگی میکنی میدونی هرینه سزارین برای غیر شهروند ها که بیمه ندارند ...

مثل اینکه حدود ۱۵ هزار دلار که شما باید هزینه حدود چهار ماه اقامت رو هم حساب کنید. البته بسته به دکتر و بیمارستان فرق میکنه. من اینو خودم از کسی شنیدم مطمعن نیستم چون من بیمه دارم. 

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
2706