2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013329 بازدید | 355184 پست
نمیدونم بخدا خیلی بااطمینان گفت. تازه گفت چقد دخترزیادشده. توکارش خیلی ماهر و خبره

به مهتاب هم گفتن ۹۰ درصد پسره اونم شاکری که میگن ردخور نداره

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@روژان22       سلام عزیزم...انشالله بسلامتی رسیدی مشهد؟ روژان جون خاهشی ازت د ...

سلام فاطمه جان اومدم و زیارت و برگشتم همه دوستای گلمم دعا کردم ،چرا تیکر نداری ؟ خبر از دریا داری بچش جنسیتش معلوم شد ؟

😍خدایا شکرت 😍
اره عشقم فقط زیاد نمیتونی بخوری   زیاده روی نکن چون فلفل داره و تنده و گرمی حساب می ...

مرسی فاطمه جان دلم داشت در میومد، کم کم خوردم گفتم تو رژیم اینا تاثیر گزاره؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728
مه عزیزم تا هفت روز سرکه نخور

یذره خوردم 😥بخاطر رژیم میگی؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها من 12 سیکل اولین کیتم زدم تو تاپیکم گفتم تا زدم دوخط پررنگ شد.اقدام کردیم.13سیکل  هم زدم انگار کیت مشکل داشت اول هیچ خطی نداشت بعد کم کم ک گذشت خط افتاد خط دومش کمرنگ بود ولی بزور شوهرم راضی کردم اقدام کنه همش خسته بودو کسل.14سیکل هم دوباره کیت گداشتم این دفه پررنگ شد مثل 12سیکل.ولی دیگه شوهرم راضی ب اقدام نشد.15ک امروزه کیت اخر گداشتم ایندفه کمرنگترشد خط دوم.بنطرتون بین 12 و 14 ک کیت پررنگ بودکدوم روز تخمک گذاریه.همش میترسم 14بوده ک اقدام نداشتیم😢

سلام فاطمه جان اومدم و زیارت و برگشتم همه دوستای گلمم دعا کردم ،چرا تیکر نداری ؟ خبر از دریا داری بچ ...

ناراحت نشیااا من جوابتو میدم فاطمه بچس سقط شد😭😭😭😭😭و دریا بچش پسره 99درصد

سلام فاطمه جان اومدم و زیارت و برگشتم همه دوستای گلمم دعا کردم ،چرا تیکر نداری ؟ خبر از دریا داری بچ ...

سلام رژان جون خوبی؟کم پیدایی عزیزم

بچه دریا پسره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام رژان جون خوبی؟کم پیدایی عزیزم بچه دریا پسره

عزیزم یه مدت درگیر مسافرت و مهمونی و بعدشم تولد دخترم بودم نتونستم بیام تاپیک خیلی ناراحت فاطمه شدم   خدا دوباره بهش بیخشه دلشو شاد کنه

😍خدایا شکرت 😍
عزیزم یه مدت درگیر مسافرت و مهمونی و بعدشم تولد دخترم بودم نتونستم بیام تاپیک خیلی ناراحت فاطمه شدم& ...

ایشالا همیشه ب خوشی باشی روژان جون😗

دیروز بیادت بودم میخواستم بگم یکی تگت کنه ک امشب اومدی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706