2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013329 بازدید | 355184 پست
خانوما به دادم برسید من الان رفتم دسشویی یه لکه دیدم دارم از دلشوره میمیرم. چرا لکه اومد؟ چیکار ک ...

شیاف بذارالان فردام برودکتر صبا

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
شیاف بذارالان فردام برودکتر صبا

ممنون فاطمه جون بااین حالت جوابمو دادی

ولی بیشتر دلشوره اینو دارم علتش چیه؟واسه چی لک اومد؟نه نزدیکی داشتم نه کارخونه انجام دادم

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون فاطمه جون بااین حالت جوابمو دادی ولی بیشتر دلشوره اینو دارم علتش چیه؟واسه چی لک اومد؟نه نزدیک ...

بعصی وقتا پیش میاد نگران نباش الان بدون استرس شیاف بذار فرداهم برودکتر ..انشالله جیزی نیست..قهوه ای بود یا قرمز..یبوست نداری

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2728
بعصی وقتا پیش میاد نگران نباش الان بدون استرس شیاف بذار فرداهم برودکتر ..انشالله جیزی نیست..قهوه ای ...

یبوست شدید دارم ببخشید معذرت میخوام بعد۳روز تازه امشب رفتم دسشویی ولی اصلا فشار نزدم یهو دیدم یه لکه کوچیک اومد متوجه رنگش نشدم از ترس فقط زود خودمو شستم اومدم بیرون.

یعنی واسه یبوسته؟

شاید از مقعدت بوده

نه از واژنم بود چون از وقتی که باردار شدم هر وقت میرم دسشویی دستم رو میگیرم رو واژنم که چیزی ازش نیفته لکه رو روی دستم دیدم

2706