2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست

[QUOTE=112110801]عزیزم قربون دل شکسته ت برم من لطفا برا رهایی شوهرم ازین بدبختی وگرفتاریشم دعاکن🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭 ...[/QUO

فاطمه جونم ان شالله زودتر مشکلت حل بشه قربونت برم. من هروقت یادم بیاد برات دعامیکنم. الانم دیگه شدم مرده متحرک باورت نمیشه انگیزه ندارم نماز بخونم دلگیرم بدجور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فدات شم  انشالله اين ماه ديگه خوش خبري 😘😘😘😍🤲🤲 آره يكيشو الان شنيدم داغون شدم 😭 تپش قلب ...

توکل بر خدا ان شاءالله .آره فاطمه خیلی سختی کشید این ماه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2738
بچها رفتم سنو دوباره چون سنوی قبلیم گفته بود جای عمل سزارینم اب جمع شده خیلی ترسدم...امروز سنو دادم ...

ای جان خدا حفظش کنه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
زیر شکمت سفت شده؟

من دو روزه هر بار خودم رو خشك ميكنم ترشح صورتي دارم 

ميگم من الان بستني و عسل و پسته و موز رو ريختم مخلوط من بخورم رژيم بهم ميخوره 

بهو بزنه پريود هم بشم رژيم خراب ميشه درسته 

جواب انتی ک خوبه شک نکن منم عصر ی همچین حسی داشتم .داشتم ب لباس ها دخترونه نگاه میکردم سعی ‌ کردم ذه ...

ميگم من الان بستني و عسل و پسته و موز رو ريختم مخلوط من بخورم رژيم بهم ميخوره 

بهو بزنه پريود هم بشم رژيم خراب ميشه درسته 

[QUOTE=112110801]عزیزم قربون دل شکسته ت برم من لطفا برا رهایی شوهرم ازین بدبختی وگرفتاریشم دعاکن🙏🙏 ...

حق داری میفهممت تیکرو باهزارشوق میذاری بعدش ............واقعا سخته خیلی سخته..انشالله مثل طیبه سونوی توهم اشتباه باش خاهر..ممنونم بابت دعات عزیزم ممنونم🙏🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706