2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست
تقویم چینی هلن تو کدوم صفحه هست؟

باید از خودش بپرسی برات وارد کنه سن و ب چینی حساب میکنه ..البته برا دخترم اشتباه بود باید پسر میشد..کلا اینها همش سرگرمی انگار😂

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگین جان شما دارو تقویتی چی دادن بهت برا بچتون که متاسفانه سقط شد؟ یادتون میاد؟ 

اینجا قبل بارداری چیزی نمیدن ! وقتی باردار میشی  اسید فولیک و بعد یه آزمایش خون میگیرن ازت ببینن چی کم داری !؟! من زمان حاملگی اول و دومم آهن کم داشتم که برام نوشت ! اما حالا این هفته میخوام آزمایش خون بدم‌ببینم چطورم هم خودم هم همسرم 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
2728
من همین جا دیدم خیلیا ضربان قلب بچشون بالا بوده بچه پسره بعضیام ضربان پایین بوده بچشون دختره صبر کن ...

انشالله ۲۵ یا ۲۶ اذر انتی میرم جوابش بهتون میگم..ضربان تو هفتها فرق داره هفته پیش ۱۴۳ بود الان بالا رفته...ممکنه هفته های بعد باز کم و زیاد بشه برا همین قابل اعتماد نیست

خوشحالم از آشناییت عزیزم . من ۳۵ سالمه هلند زندگی میکنم ! پارسال اقدام کردم اما متاسفانه حاملگی پوچ ...

منم از اشناییتون خوشبختم عزیزم. من یه دختر پنج ساله دارم و این دومیه تا ببینیم خدا چی میخواد. امیدوارم این سری بسلامتی باردار بشید

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
منم از اشناییتون خوشبختم عزیزم. من یه دختر پنج ساله دارم و این دومیه تا ببینیم خدا چی میخواد. امیدوا ...

انشاالله 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻انشاالله شما هم صاحب یه نی نی سالم و‌پسر بشید ❤️👶🏻

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
بچها رفتم سنو دوباره چون سنوی قبلیم گفته بود جای عمل سزارینم اب جمع شده خیلی ترسدم...امروز سنو دادم ...

سالم باشه عشقم

خب چه ربطی به دختر بودن داشت

ضربان قلب تا انتی میره بالا و بعدش به مرور کم میشه

اتفاقا ضربان خیلی بالا که بیشتر به پسر میخوره

چرا فکر کردی دختره

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
شربت و برای قلیایی میخورن بهتره ۲ روز قبل اقدام و روز اقدام بخوری فقط زیاده رویی نکنین ۱ قاشق کافیه. ...

مرسی اعظم جونم انشاالله که هرچی از خدا میخوای بهت بده ولی الان پیش عروس صابخونه ام بودم گفت شاید برا برادرشوهرش زن بگیرن اکه زن بگیرن اونوقت ما باید پامشیم از اینجا😭😭😭😭😭😭😭😭دیگه قید بچه رو زدم تا وقتی خونه بخریم ای خدااااا😭😭😭😭😭😭😭سه ماه ررژیم گرفتم اونپقت اینجوری شد😭😭😭😭ولی دلمممم خیلی گرفته روز خوش ندیدم تو این زندگی خستممممم چرا نمیتونم شاد باشم اخه 😭😭😭😭😭😭دعام کن دعا

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
سالم باشه عشقم خب چه ربطی به دختر بودن داشت ضربان قلب تا انتی میره بالا و بعدش به مرور کم میشه ات ...

سالم باشه واقعا‌..من تا روز اخر اقدام داشتم لبنیات میخوردم و خورشت قیمه...و همه چیزا ممنوعه. برا همین حس کردم دختر  شده..سلامت باشه هرچی هست من اگ این پسر باشه سومی فقط ب عشق دختر میارم خودم تک دخترم همیشه غصه دخترم میخورم مث من تنها نمونه خواهر داشته باشه...اگ این دختر باشه سومی برا پسر اقدام جدی تر میکنم واقعا بعد ۴ سال بدبختی فقط سالم باشه هیچی دیگه نمیخوام‌..راستی تاریخ سزارین زده ۳۰ خرداد ۳ روز امده جلو ‌.سنش ۸ هفته و ۲ روزه 

بچه ها دلمممم گرفته دارم میرم جمکران😔😔😔😭😭😭😭

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
بچه ها دلمممم گرفته دارم میرم جمکران😔😔😔😭😭😭😭

عزیزم قربون دل شکسته ت برم من لطفا برا رهایی شوهرم ازین بدبختی وگرفتاریشم دعاکن🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭انشالله جواب دل شکسته تو خودامام زمان بده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
بهترین کار اینه سونو و کیت رو بدن خودت تطبیق بدی اینجوری دیگه خطا میاد پایین ولی دوتا هزینه سونو بای ...

ماه قبل 3بارسونو رفتم وقتی کیتم همرنگ شد فولی22بود ساعت8شب پررنگ شد که دیگه سونونرفتم اینماه هم که ساعت9شب همرنگ شد وساعت 7صبح کمر اصلا پررنگش راندیدم تازه وقتی میرم میگه تا2یا3 روز آینده آزادمیشه وحدودی ونسبی هم نمیگه کی آزادمیشه.

2706