2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
عزیزم منم چند هفته دیگه تیکرم صورتی می کنم اصلا ناراحت نباش 😊منم مطمئنم دختره 

وای نه انشالله پسره عزیزم..من بچه دومم بود پون خواهر نوارم دختر هم بشه مهم نیست برام ولی حال سومی رو ندارم از بس تمبلم😁

الهم صل علی محمد و ال محمد
سلام زینب جون خیلی منتظر این لحظه بودم خداروصدهزار مرتبه شکر که الان گل پسرت صحیح وسالم توی بغلته مب ...

فدای تو خواهری 😙😙 انرزی مثبتم 😙😙😍😍 همش توذهنم بودی مخصوصا وقتی بردنم اتاق عمل همش یاد حرفات بودم . خداروهزارمرتبه شکر 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که محرک نخوردم فقط چون می دونستم این هفته تخمکگذاری دارم کیت گذاشتم فقط می خواستم بدونم کی ازاد م ...

نه محرک رو کلی گفتم چون گفتی فولیام ریزه گفتم یه وقت محرک نخوری اول سنتی و ورزشی پیش برو اگه باز ریز بود صنعتی بخور.

بنظر من زود رفتی سونو دادی

بعد کیت آخری دیگه کیت نزدی؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2720
خدا حفظش کنه محمد حسام ت رو نامدار باشن ان شاءالله. مایه ی افتخار دو دنیات بشه. ممنون که دعام کردی ع ...

عزیزی خواهری 😙😙

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
نه والا اخرنفهمیدم بهترین زمان اقدام کی هست بلافاصله بعد مثبت شدن کیت یا وقتی داره کمرنگ میشه  ...

بهترین کار اینه سونو و کیت رو بدن خودت تطبیق بدی اینجوری دیگه خطا میاد پایین ولی دوتا هزینه سونو باید بدی.

برای کسی که دوتا دختر داره جای ریسکی نیست اصلا پس بنا رو بر احتیاط بذار و همزمان باکیت سونو بده تا بدنت دستت بیاد

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2714
ایدا فکر کنم تقویم چینی هلن برامون درست بود منم حس میکنم نی نی  منم دختره ضربانش شده ۱۸۵..خیلی ...

نمیدونم والا. ان شالله براتو پسرباشه یه ذوقی کنیم حداقل. من که انگار تو عالم دیگه ایم نمیدونم زمان و مکانم کجاس تلفنی حرف میزنم با اجیم یه حرفشو میشنوم دهتا حرفشو نه. دهنمم به زوربازمیشه. نمیدونم چرا انقدبهمریختم بخصوص بعد ج ان تی که بالابود

با من خ مهربون بود.هی سوال میپرسیدم ازش بد موقع رفتی قاتی بوده لابد😁 نازمم کرد😁بعدم بهم گفت ماما ...

چقد نامرده بمن گفت با شورت کهنه هات خودتو پاک کن با دستمال کاغذی پاک نکن😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

2706