2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010561 بازدید | 355183 پست
نه مدی هلثه فاطمه جان بیبن روز ۱۵ کاملا رنگ داشت ولی ۱۶ دیگه یه هاله خیلی کم افتاد میگم ممکن اصلا ت ...

سمیه جون تخمک ت ک ازاد شده خواهرمن😁روز ۱۵ مثبت شده شبش احتماا ازاد شده الان هم کمرنگ شده..مدیکور قشنگ رنگ‌گرفته

الهم صل علی محمد و ال محمد
نه مدی هلثه فاطمه جان بیبن روز ۱۵ کاملا رنگ داشت ولی ۱۶ دیگه یه هاله خیلی کم افتاد میگم ممکن اصلا ت ...

عزیزم ۱۵ که رنگ داشته 

مطمینی روز ۱۶ ادرارت رقیق نبوده

علایم ازاد سازی داشتی

سیکلت چندروزه س

وقتی رنگ گرفته یعنی تخمک داری

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوتا اقدام اقدام اول تزریق اقدام دوم شستشو سطحی

ایدا چرا دیر رفتی واسه انتی

اصلش هفته ۱۲-۱۳ هست نه بیشتر

فکر نمیکنی واسه همین انتی بالاتر بوده

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
۶ ماه اقدامم  اخه امروز اصلا موعدم نبوده ۴ یا ۳ موعدم بود 😥

پری شدی؟

این ماه اقدام کردی؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اعظم من به کسی نگفتم جز خواهرم و مادرم میترسم بگم😭 تحمل ندارم حرفی بشنوم جاری های احمقم اولی سر ...

انشالله پسر و دهن شون بسته میشه...واقعا جاری بهش چه ربطی داره😤....شوهر من ک همکاری نکرد تا سنو قلبش هم برم ۷ روز تونست جلو دهنش بگیره رفت گفت...یه سوال مسخره هم میپرسن دلم میخواد خفه شون کنم با اینکه خودشون ۲ ۳ تا بچه اوردن سنو هم رفتن .برا تشکیل قلب همه پیام دادن جنسیتش معلوم نشد؟؟گفتم ۲ ماهش تشکیل نشده چطور بگه؟خودتون ۲ ماه جنسیت میگفتن؟بعد گفتش ک فکر کردم دختر شده نمیخوای بگی..اگ ب خودم بود تا ۹ ماه نگیگفتم اخه یبار برا کمک کردن و سرزدن نمیان فقط حرف هاشون ادم و نیش میزنن

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزیزم منفی این کیت ..احتمال داره هنوز به تخمک گذاریت نرسیدی ۳ روز دیگه هم کیت بزدر انشالله پر رنگ بش ...

اعظم جون اینا برای روزای ۱۴ و ۱۵ ولی ۱۶ اطلا رنگ نداشت فقط تونستم یه بار برم اقدم روز ۱۶ ساعت ۶ صبح شب ۱۶ هم میخواستم دوباره برم اقدام که کیت رنگ نداشت😶😶😑😑

2714
اعظم من به کسی نگفتم جز خواهرم و مادرم میترسم بگم😭 تحمل ندارم حرفی بشنوم جاری های احمقم اولی سر ...

اصلا نگران نباش همون بهتر ک اصلا نفهمن و نیان سمتت اصلا جاری ی چیز مزخرفه 

ایشالا بچت پسره و خدا دلتون رو شاد میکنه

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
دریا جون کدوم شهر هستی خواهر؟بازم زلزله اومده؟چند شب پیش که آذربایجان اومد رشت هم لرزید ماهم خیلی تر ...

سامیار جون آذربایجان غربی هستیم البته تسوج آذربایجان شرقی اومده اینجا هم لرزیده خدا کنه هیچ‌جا نیاد 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
وااای دقیقا منم...همه هر روز پیام میده کی انتی میری؟منم امار غلط میدم فعلا زنگ نزنن ..واقعا حوصله شو ...

زود رفتین ب همه گفتین اکثرا ۳ماهشون ک میشه ب بقیه میگن

حالا طوری نیس جواب زنگشونو نده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
پری شدی؟ این ماه اقدام کردی؟

اره جیگر خیلی زود پری شدم نمیدونم چرا 

این همه کمرم هم درد میکرد و ترشح ماله همین پریود شدن بود ک میخاستم بشم 

اقدام هم داشتم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
دگزا میدن برا التهاب لوله رحم و کم شدن هورمون  مردونه

پس  خوبه؟؟

آخه من  دو دوره لتروزول  خوردم بهم نساخت  فولیکول مو خیلی بزرگ میکرد  میشدن کیست  ۳۰ میلی

حالا دکتر دیگه  برام  کلومیفن و دگزا  داده

نمیدونم اینسری چی میشه😕😔😔😔

.
سلام خواهری خوبم نبینم چشمای خواهرقشنگم بارونی باشه عزیزدلم متاسفانه از این جاهلین زمان همه جا هست ...

فاطمه جونم الهی من فدات بشم اگه بدونی با این حرفهات چقدر آرامش به قلبم هدیه دادی ....ازت ممنونم خواهرم خواهر مهربونم که با حرفهات قلبم رو آروم کردی ممنونم عشقم خداروشکر که شماهارو دارم بهترین خواهرهای دنیا...

واقعا درست میگی من هم به شوهرم گفتم سربارداری دومم تا جنسیت مشخص نشه به هیچ کس هیچ حرفی نمیزنم چون واقعا روحم وجسمم رو ازرده خاطر میکنن اگه بدونن باردارم البته فقط وفقط همین خانم اذیتم میکنه با حرفهاش اما همین یکی کافیه تا روزهای خوش بارداریم رو خراب کنه اصلا دلم نمیخواد توبارداری دومم زیر ۴یا۵ ماه به کسی چیزی بگم اصلا چون میدونم داغونم میکنه حرفهای نیش دار تا سنوی جنسیت.

میخوام هر زمان جنسیت مشخص شد برم بگم باردارم بچه پسره یا دختر وخودم رو خلاص کنم از اینکه بگن این یکی هم دختره مشخصه دختره از حالت هات مشخصه فلانه بیساره.....

الان یکی ازاقوام توخانواده بارداره یه پسر ۷ ساله داره همه براش دعا میکنیم که دومیش دختربشه اما این خانم هرکجا میشینه میگه پسره این یکی هم پسره بارها توروی خود اون خانم میگه واون وشوهرش فوق العاده دختردوست دارن اما این مدام بهشون میگه این یکی هم پسره....

نمیدونم واقعا چی بگم خودش بعد ۱۲ .۱۳ سال صاحب پسر شد بعد دخترش.یعنی باید خوب درک کنه ولی افسوس .....

خواهرم بازم میگم حرفهای توآرامشی به قلبم داد که نمی تونی حتی فکرش روهم بکنی چقدر حالم وخوب کرد واقعا ازت ممنونم از دعای خیروخوبت واقعا ممنونم خواهرم که برام دعا میکنی ازته دل ممنونم عشقم که خنده میاری رولبهام وارامش میاری به قلبم ....

من هم برات دعا میکنم تا این دفعه که رفتی سنو جنسیت دکتر بگه خانم بچتون پسره پسر وتو همونجا ازفرط خوشحالی جیغ بکشی ودلشاد بشی وبیای بیرون وخبرش رو به مادرت بدی تا مادر نازنینت هم خوشحال بشه بهش بگی مامان محمد حسین داره میاد😊❤🤲

انشاءالله فرزند توی دلت یک پسره صحیح وسالمه وخدا ارزوت رو برآورده کرده 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم صل علی محمد وآل محمد عجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706