2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
واژینال عزیزم اول شکمی کرد بعد گفت واژینال دقیقتره

عزیزم طبق این کیتها یعنی کدوم وقت آزاد شده؟؟؟

دقیق اسم کیت رو بگو مثلا کیت ساعت ....فدات ❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره واقعا فاطمه جون اشتباه کردم پس شما هم میدونستید مختاریان بدرد نمیخوره؟؟؟ اخه من قبل از اینکه بیا ...

اره من چندماه پیش بود فکر کنم یکی سوال کرد گفتم اصلا قبولش ندارم

از یکی همون اول۱۲۰۰ گرفته بود برای یه پک کامل

وقتی فرستاد برام هنگ کردم

دقیقا هرچی تو نت بود تازه واسه نت کاملترم بود

بازم کومار خدایی امار بیشتری نتیحه کرفتن یا مختاریان اصلا قبولش ندارم 

هرجلسه رو هم صد میگیره فقط خودشم سونو میکنه میگه کی اقدام کنی

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2720
عزیزم این عکس کیتهام هست با ساعتش نوشتم اعظم جون گفتن ساعت 3 تا 6 صبح امروز آزاد شده 

دیگه شده بهش فکر نکن

قسمت نبود

بهتر خیلی استرس داشتی

خودت ریلکس کن انشالله واسه ماه بعد

ولی فولیهات عالی بود دردت بخوره تو سر بیسوادش

اره من چندماه پیش بود فکر کنم یکی سوال کرد گفتم اصلا قبولش ندارم از یکی همون اول۱۲۰۰ گرفته بود برای ...

آره بخدا پکش که مسخره هست وقتی برام اومد گفتم ای وای من که همه اینارو میدونستم ولی دیگه استرس چه بلاها که سر آدم نمیاره...الهی که دوست جونم با اومدن گل پسریت تا یه ماه دیگه تمام این استرسات تموم بشه ...راستی جنسیت بچه آیداجون مشخص شد؟؟؟؟

دیگه شده بهش فکر نکن قسمت نبود بهتر خیلی استرس داشتی خودت ریلکس کن انشالله واسه ماه بعد ولی فولی ...

فدات عزیزم آره انشالا ماه بعد به حرف این کودن هم دیگه گوش نمیدم این پوله هم فکر میکنم اصلا نداشتم بیخیالش 😁😁😁😁

آره بخدا پکش که مسخره هست وقتی برام اومد گفتم ای وای من که همه اینارو میدونستم ولی دیگه استرس چه بلا ...

احتمال دادن دختره

ولی بنظر من که نمیشه روش حساب کرد

انتی خیلی معتبر نیست

فدای سرت دیگه شده ولی کاش یه حرف توپ بارش میکردی

2714
فقط شبنم جون به حرف دکترای تاپیکمون باید گوش بدیم بخدا من اشتباه کردم ...مرسی عزیزم انشالا قسمت خودت ...

ممنون

منم این ماه ب حرف دکترم گوش کردم فولیم بیش از حد رشد کرد همه خانما اینجا گفتن نخور 😟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بچه ها من ماه پیش تخمک از تخمدان راستم ازاد شد یعنی این ماه از تخمدان چپم ازاد میشه؟ @مامان_مهرساخ ...

زیاد نمیشه اعتماد کرد ک هر ماه یکی ازاد کنه یبار چند ماه پشت سرهم یکی فعال یبار تخمدان دیگه...یبار هم  ماه ب ماه بستگی ب بدن داره

الهم صل علی محمد و ال محمد
فدات عزیزم آره انشالا ماه بعد به حرف این کودن هم دیگه گوش نمیدم این پوله هم فکر میکنم اصلا نداشتم بی ...

صدقه سر خودت و عزیزانت

یه چله قرانی بردار بعد پری شروع کن

خدا بهت ارامش بده و راحت بدون استرس اقدامت روبری عشقم

دعای همه ماهم بدرقه راهت هست

انشالله که خیرتی داشته

احتمال دادن دختره ولی بنظر من که نمیشه روش حساب کرد انتی خیلی معتبر نیست فدای سرت دیگه شده ولی کا ...

واقعااااااا؟؟؟؟؟ وای خداکنه اشتباه باشه آیدا هم مثل من طب سنتی هم  بوده انشالا که اشتباهه .....حتما یه شستنیش میکنم که اسم خودش یادش بره 😉😉😉😉

یعنی امروز صبح آزاد شده پس بی دلیل نبود نجاتیان هم گفت بین ساعت 12 تا 3 صبح اقدام کن پس چرا شما گفتی ...

اگ چند ساعت قبلش باشه بهتره ..چون تا ازاد میشه شروع میکنه ب صخیم شدن چند ساعت قبلش اسپرم باشه بهتره ...تا چند ساعت بعد تخمک گذاری فاصله ش نباید بیشتر ۱۲ شب باشه...دیشب گفتم اگ کیت ۹ شب کمرنگ شد..۹ شب تازه داشت کمرنگ میشد یکم جا داشت همون ۲ ۳ ازاد شده

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706