2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013224 بازدید | 355184 پست
خداکنه ولی این سونو هرکی هرچی گفته همون شده واس همین امیدی ندارم خیلی با اطمینان گفت

آیدا جون

مبارک باشه عزیزم،،،همون لحظه ی اول که جنسیت رو میگن ی ذره حساس میشی بعدش همه چیز عادی میشه،،،،مگه ما خودمون اکثرا همه خواهر دار نیستیم؟؟؟مگه بده؟؟؟؟من همه دنیام خواهرام هستن 

انشاءالله اگه صلاحت و توی طالعت باشه خدا بهت پسر هم میده🤲🤲🤲 

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم آخرین کیت که ساعت 6 زدم و بعدش رفتم سونو

عزیزم طبق این کیتها یعنی کدوم وقت آزاد شده؟؟؟

دقیق اسم کیت رو بگو مثلا کیت ساعت ....فدات ❤️

2728
اره صددرصد این دل لامصب دیگه اروم نمیگیره. من سزارینی ام خیلی سخته برام بخوام بچه سوم بیارم. 

ایدا جان چه دختر چه پسر انشالله سالم و صالح باشه و با دل خوش بیاد بغلتون 

مگه قطعی گفتن جنسیت رو ؟

بنظر من اگه احتمال داده اصلا روش حساب نکن اطرافیان خودم خیلی اشتباه داشتن ان تی 

نه اینکه یه امیدواری ۱۰۰درصد بهت بدم عزیزم اما واقعا سخته تو این هفته ها تشخیص جنسیت مگر اینکه خیلی تو کارشون وارد باشن 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
مهربون جون مایع فقط چند ساعت دیده میشه...گفتم ک تخمک بین ساعت ۳ تا ۶ صبح ازاد میشه .

یعنی امروز صبح آزاد شده پس بی دلیل نبود نجاتیان هم گفت بین ساعت 12 تا 3 صبح اقدام کن پس چرا شما گفتید ساعت 9 دیشب اقدام کنم یعنی قبلش باشه بهتره؟؟؟

مهربون امروز رفتی سنو یا دیروز؟

عزیزم‌

من‌دوره ام ۲۹ روزه شده 

اون ماه دوازده سیکل رفتم فولی ۱۹ داشتم 

این ماه امپول نمیخوام بزنم،،،به نظرت چندم سیکل برم سونو،،،البته سیزدهم سیکلم جمعه میشه،،،حالا همون ۱۲ برم یا ۱۴؟؟؟؟

به نظرت بدنم خودش آزاد میکنه که دیکه امپول نزنم

همیشه پریودام طبیعی و‌سر وقت هستش 

و سوال بعدم اینه که واقعا چند ساعت بعد از دوخط شدن کیت باید اقدام کرد؟؟؟

[QUOTE=111990422]حیف این همه هزینه ک کردی...مهربون جون ماه بعد گوش کن اقدام برو ...زمانش خیلی خوب. آره حیف ولی خیلی هم استرس داشتم حالا این ماه اومد دستم که باید چیکار کنم به شوهرمم ثابت شد که دوستای مجازیم اطلاعاتشون از این دکترای بیسواد خیلی بیشتره😉😉😉😉

وااااای من چقدر حرص بخورم اخه هرار بار گفتم اسم در کرده یه کودن بیشتر نیست اینهمه بچه ها بهت تایم ...

آره واقعا فاطمه جون اشتباه کردم پس شما هم میدونستید مختاریان بدرد نمیخوره؟؟؟ اخه من قبل از اینکه بیام اینجا با اون احمق در ارتباط بودم خیلی عوضی هست حالا بعد از سه ساعت که براش سونوی امشب رو فرستادم امدمده پیام میده میگه ترشح هم داری اخه از این احمق ترم وجود داره 

هی میریم سونو آخرشم هیچی نمیدونیم چیکار کنیم پس اقدام نمیری؟ ایشالا جواب تلاشاتو بگیری خدا ب همه ...

فقط شبنم جون به حرف دکترای تاپیکمون باید گوش بدیم بخدا من اشتباه کردم ...مرسی عزیزم انشالا قسمت خودت بشه بچه اولت یه پسر تپل مو فرفری که هیچوقت استرسهای مارو تجربه نکنی من که میگم خدایا به دشمنمم این استرسها نده داغون شدم

2706