2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013132 بازدید | 355184 پست
نه فاطمه جونم اقدام نکردم دیشب سونو نرفتم امشب رفتم مختاریان گفت اونم که 22 آزاد شده بود 18 هم تو هم ...

وااااای من چقدر حرص بخورم اخه

هرار بار گفتم اسم در کرده یه کودن بیشتر نیست

اینهمه بچه ها بهت تایم دادن تجربیات بچه های اینجا هزاربار ارزشمند تر از امثال مختاریان مادی هست 

یعنی بما اعتماد نداشتی 

مختاریان نجاتیان و باقیشون اصلا یک صدم اطلاعات بچه های اینجا رو ندارن

اونا برای همه یه نسخه میپیچن

بچه های اینجا با وصعیت خودت بهت مشاوره میدن

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
اصلا به کورتاژ فکرم نکن.. شما کامل دفع کردی خودت دیدی.. این عالیههههه.. مامان آتنا نزدیک سه سانت بقا ...

آره میگم اول بچه مودیدم😭😭بعدیه جیزی اندازه کف دست بود مثل جیگربود..بعدم یه چیزی ازم آویزون شد بادست ب زورکندم ازرحمم ..بعدم کلی لخته.الانم خونریزی پریودی دارم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هابه نظرم رژیم واینهاهمش چرته اگه خدانخوادنمیشه اتفاقن اوناییکی رژیم دارن بیشتراستراس دارن واین هم خیلی بده فقط توکل واعتمادبه خداوسپردن خودتون به دستش یااینکه ای وای اف کنیدوراحت

2728
واقعا هم چیزی نمیشه گفت دلم داره میترکه فاطمه جون. 

احتمال داده دختره عزیزم 100%ک نگفته..خدا بهت آرامش بده خاهرم..واقعاسخته برداشتن یا عوض کردن رنگ تیکر😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اره سز فعلا انتخاب خودمه دلیل پزشکی که ندارم فعلا  اره دکترمم فکر کنم همینو گفت نه نظرم عوض شد ...

عزیزم من حدودا ۱۵ کیلو اضافه کردم فشارم خوبه ولی افت قند خون دارم یعنی یه دفعه‌قند خونم میفته و دستام شروع میکنه به لرزیدن 

من هم واسه خواب وقتی میخوام بچرخم نمیشینم تو سه مرحله با احتیاط میچرخم همون بلند شدن و‌نشستن هم اگه یه دفعه انجام بدی خطرناک و‌من هم اصلا بدون کمک نمیتونم از حالت خوابیده به نشسته تغییر حالت بدم واسه همین اروم میچرخم ماما هم گفت اشکال نداره 

واسه بند ناف هم نگران نباش فقط به حالت رکوع دولا نشو‌ اگه چیزی خواستی برداری کمرت صاف باشه و‌زانوهات را خم کن 

تو چیکار میکنی رژیمو ادامه دادی کی میخای اقدام کنی؟ 

اره دارم هنوزفقط مرغ وبرنج میخورم نمیدونم دیگه میشه خوردیانه عفونتم هم شکرخدابرطرف شده این ماه چکاب دادم قندوچربیم بخاطررژیم بالابودقرص چربی میخورم بیادپایین ومکمل زینک وویتامین دوکپسول اهن هم استفاده کنم یه ماه انشااله اذربرم اقدام ولی این ماه سمت راستم تخمک ازادشداذرسمت چپ میشه که میگن دخترنمیدونم اقدام کنم یانه

اندو ۷ بود آخه بزرگ ک بشه آب زیادی توش جمع میشه و تقریبا پوچه منم ازش گذشتم بیشتر نگران آندومترمم ...

آره ضخامت آندومترت به نسبت سایز فولیکولت کمه

انشاالله هر چی خیره برات پیش بیاد عزیزم

2706