2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010572 بازدید | 355183 پست
خیلی مریضی بدیه امروز سه بار بیمارستان اومدم  الانم باز بیمارستانم  حرکات بچه هم کمه خو ...

الهی بمیرم بچمون ابش کمه واسه همون تکوناشم کمتره ولی اصلا نگران نباش اون خودش میدونه چجوری از خودش محافظت کنه 

اخه چه موقع سرماخوردگی اونم با تب بود 😢😢

دیروز دعات کردم از امام زمان عج خواستم حالت زود خوب بشه و محمد علی مونم بسلامت دنیا بیاد انشالله کمکت میکنه 

فقط اعظم جان لیمو شیرین و پرتقال که الان هست خیلی خیلی بخور 

من تو همون حال بدم روزی یک کیلو قشنگ میخوردم زودم خوب شدم 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمن هم والا اصلا همکاری نمیکرد غیر کتک هیچ راهی نداره همش قایمکی بستنی میخورد..ترشی میخورد...فقط ...

زعفران و دارچین دم کردم بهش دادم،خرما و نارنگی و اب هویج و اب انار بهش میدم دیگه نمیدونم بخدا بنظرت اینا تاثیر داره

زورم بهش نمیرسه والا دروست و حسابی کتکش می زدم.😡😡😡

ن گلم کجاحل شد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خودمو نی نی روفراموش کرذم😭😭😭😭

سلام فاطمه جون چی شده عزیزم 😢ان شاء الله ک به لطف پروردگار و با دعاهای بچه ها خیلی زود مشکلت حل شه و زندگیت به روال عادی برگرده و با نی نیت روزای خوب و خوشی رو بگذرونی کاش کاری از دستمون بر می اومد 😔😔برات آیت الکرسی و صلوات میفرستم 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2720
سلام فاطمه جون چی شده عزیزم 😢ان شاء الله ک به لطف پروردگار و با دعاهای بچه ها خیلی زود مشکلت حل شه ...

افسانه جون 

خوبی عریزم

سرماخوردگی نی نی بهتر شد؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
فدات عزیزم . اونقدر حالم بده که از همه دنیا ناامید شدم  خدا خودش مواظب بچم باشه من که دیگه نم ...

اعظم جانم 

همیشه پست هاتو میخونم و برات دعا میکنم عزیزدلم

انشاءالله که با یک زایمان عالی و راحت گل پسرت میاد بغلت و روزهای خوبی رو‌در کنار هم خواهید داشت وجبران تمام ناراحتیها میشه❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام فاطمه جونم خوبی خواهرم؟دلم خیلی برات تنگ میشه این روزها چون نمی تونم بیام زیاد تاپیک وخیلی درگی ...

سلام خواهری خودم عشق خودم

خوبی سامی قشنگم

چقدر خوشبختم که اینجا دوستایی پیدا کردم که بهترین و‌سنگ صبورتربن دوستان زندگیم شدن

دوستت دارم سامی جونم

ممنونم از احوال پرسیت عشقم

حال مادر عزیزت چطوره دوستم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2714
افسانه جون  خوبی عریزم سرماخوردگی نی نی بهتر شد؟؟؟

نه متاسفانه چندروز پیش دوباره بردمش یه دکتر دیگ 

کامل خوب نشده هنوزم سینه اش درگير 

دکتر قبلی دیفن هیدرامین داده بود این دکتر گفت دیفن به بچه های 6ماه بالات  میدن قطعش کن دیگ بهش نده یه شربت گایا فنزین و سرماخوردگی این داد واقعا آدم میمونه حرف کدوم دکتر گوش کنه 

خودت خوبی عزیزم متاسفانه اصلا فزصت نمیکنم صفحات بخونم خبر جدید چی داریم کسی باردار شده اتفاقی پست فاطمه جون دیدم خدا ان شاء الله بهش کمک کنه و هر چ زودتر مشکلش حل شه

دریا رفت سونو ان تی؟ مشتاقانه منتظرم هر چی زودتر تیکر آبی شمارو هم ببینم ان شاء الله ک هر چی زودتر اون روز برسه

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
سلام سمیه جانم خوبی از کجا فهمیدی تخمک نداری

فاطمه جان من امشب اقدام کنم یا ظهر برم اقدام؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
فدات عزیزم . اونقدر حالم بده که از همه دنیا ناامید شدم  خدا خودش مواظب بچم باشه من که دیگه نم ...

میدونم اعظم جون واقعا شرایطت سخته الهی قربونت برم خدا کمکت میکنه تا باقی راه روهم بگذرونی بسلامتی وبارت رو زمین بزاری ❤🤲

الان حالت چطوره خواهرم؟بهترشدی انشاءالله؟گل پسرمون حرکاتش بیشترشده؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

فاطمه جااااان @**_شجره_ى_طوبى_**  

بیاااااااا

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2706