2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013145 بازدید | 355184 پست

منم این ماه باکیت اقدام کردم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میشه بگی چجوری میشه استفاده کرد و چه وقتی؟؟ راستی شما خودت استفاده کردی؟؟

یه نبات اندازه قند میزاری تو واژن همین

من استفاده نکردم به اون دکتری که تحت نظرش بودم گفتم شیاف نبات استفاده کنم گفت نه اصلا منم به حرفش گوش دادم ولی خوب قسمت نشد

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2728
یه نبات اندازه قند میزاری تو واژن همین من استفاده نکردم به اون دکتری که تحت نظرش بودم گفتم شیاف نبا ...

روز اقدام باید بزارم یا هر وقتی میشه گذاشت؟؟کسی بوده این کار و کرده باشه و نتیجه گرفته باشه؟؟ضرر نداره؟؟ببخشید زیاد سوال میپرسم.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
بچه های آذربایجان  زلزله خدای نکرده آسیب بهتون نرسونده ؟

مرسی از احوالپرسیت گلم ما اینجا اصلا احساس نکردیم آذربایجان غربی یک و نیم ساعت فاصله با ارومیه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بسم الله الرحمن الرحیم

تقدیم به تازه باردارها   

#تدابیر_معنوی_بارداری

#ماه_اول

1⃣روز های پنجشنبه و جمعه سوره یس ، صافات را خوانده و بر شکم دمیده شود.

2⃣صبح ناشتا سیب شیرین میل کنند.

قالَ رَسولُ الله صَلَواتُ اللّهِ عَلَیهِ وَ آلِه:کُلُوا التُّفّاحَ عَلَی الرِّیقِ؛ فَإِنَّهُ نَضوحُ المَعِدَهِ.

مکارم الأخلاق، ج 1، ص 375، ح 1248، بحار الأنوار، ج 66، ص 177، ح 37.

حضرت رسول صلوات الله علیه و آله فرمود:سیب را ناشتا بخورید؛ چرا که تمیزکننده معده است.

✅یکی از مشکلات شایع دوران بارداری معده درد و حالت تهوع است که سیب باذن الله برای این قضیه عالیست.

3⃣روز جمعه انار میل کنند.

در مباحث متافیزیک مصرف انار از جن زدگی جلوگیری میکند و تاثیرات معنوی زیادی هم دارد باذن الله.

4⃣به اندازه یک عدس تربت سیدالشهدا علیه السلام را میل کنند.

5⃣هر روز بر دو عدد خرما سوره قدر را بخوانند و میل کنند.

🖊سعید مهدوی

☑️ ایتا:

https://eitaa.com/saeedmahdavi

☑️ سروش:

https://sapp.ir/saeedmahdavi

وای عزیزم من هنوز یه هفته نشده خوب شدم باز یه نوع دیگه گرفتم بخدا قسم دیگه خسته شدم هم من هم همسرم ...

عزیزم انشالله حالت زودتر خوب میشه سعی کن با طب سنتی تبت را بیاری پایین 

پیاز بذار کف پات دور مچ پاهات حوله نم دار بذار اصلا نذار بدنت داغ بشه 

اگه از عفونت هستش تبت و گلو درد داری تو گوشت سیر بذار سیر خام 

سوپ داغ بخور لیموترش و عسل و لیمو شیرین فراوون 

اعظم و گلدونه و بچه های دیگه که اون اطراف هستید  امیدوارم همه حالتون خوب باشه  من ...

سلام

ممنون خانمی.. خدا رو شکر رشت همه چیز خوبه.. فقط پریشب که زلزله اومد خیلی ترسیدم چون تنهام بودیم با دخترم.. ان شاءالله دیگه هیچ جا نیاد

چند سیکلته ؟شاید علائم تخمکگذاریه؟

امروز ۸سیکلم

فردا میرم سونو.

نمیدونم😞

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام ممنون خانمی.. خدا رو شکر رشت همه چیز خوبه.. فقط پریشب که زلزله اومد خیلی ترسیدم چون تنهام بودی ...

اااااااا

گلدونه ی دختر داری😀

من فکر کردم واسه اولی اقدامی

ایشالا ک دیگ زلزله نمیاد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
امروز ۸سیکلم فردا میرم سونو. نمیدونم😞

همیشه همینجوری زود میری سونو ؟چرا بی حوصله ای عزیزدلم؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
همیشه همینجوری زود میری سونو ؟چرا بی حوصله ای عزیزدلم؟

ماه قبل روز ۹ رفتم سایزش۲۱بود

هیچی.آخه عطسه میکنم 🤔یهو سرما خوردم.البته الان جز عطسه و ابریزش بینی مشکل دیگ ای ندارم.دیگ خوب شدم

دریا از سونو واژینال بدم میاد😟ااااااه

2706