2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
هیچوقت ترشح زرد نداشتم الان ترشح زرد دارم با یذره سوزش ازبس دستمال کشیدم ببینم پریود شدم یا نه 😕

عفونت  ترشح زرد..یا ممکنه ترسح  با ی ضره لک قاطی شده رنگش ب زرد میخوره...اگ باز ترشح داشتی و سوزش و خارش حتما عفونت  باید درمان کنی

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات عزیزم مرسی ❤🌹اگه نیومدم بدونید منفی دلم نمیخاد هیچکدومتون ناراحت بشید😭

انشاءالله میای وبا خبر خوش هم میای و وقتی عکس بی بی دوخطت رو دیدیم مو به تنمون سیخ میشع وفقط میگیم خدایا صدهزار مرتبه شکرت قسمت همه ی بچه ها کن واشک شوق میریزیم

انشاءالله که اینطور میشه با کمک خدا وامید به خدا 

این ماه بعد این همه انتظار به آقامون امام رضا (ع) حاجتت رو گفتی امام رضا (ع)هیچ کسی رو دست خالی نمیفرسته از در خونش حتی فاطمه ی ما که دکتر گفت برو خانم طبیعی باردار نمیشی دیگه برو مرکز ناباروری فقط با  ای وی اف باردار میشی ......

اون دکتر از معجزه خدا وائمه بی خبر بود.....

نمیدونست فاطمه یک شبه رفته امام رضا تنهایی وآقام هرگز فاطمه رو نا امید نمیکنه درسته دقیقا همون ماه نشد ولی نزاشت کارش به ای وی اف کشیده بشه وپیش شوهرش شرمنده بشه وماه بعدش یه فرشته بهش هدیه داد خداروصدهزار مرتبه شکر قربون آقام امام رضا (ع)برم ❤

یادمه شب قبل اینکه بی بی فاطمه مثبت بشه خیلی دلش گرفته بود ومی گفت دیگه نمیکشم ای وی اف نمی تونم گفتم همین طوری طبیعی باردار میشی گفت آخه پولیپ دارم فیبروم دارم که هی دارن بزرگ ترمیشن ودکترگفته اونارو باید عمل کنی بعد .....بهش گفتم من به معجزه خدا ایمان دارم میدونم اگه خدا بخواد با وجود تمام مشکلاتت بهت معجزش رونشون میده ویه پسر صحیح وسالم انشاءالله بهت هدیه میده ...خودش هم گفت دیگه همه ی امیدم به معجزه خدا ودعای شمابچه هاست.....

یادمه بارون شدیدی میبارید اون شب ومن اونشب با بغض براش دعا کردم وازخدا خواستم که معجزش رو بهش نشون بده نه تنها من قبل من کل بچه ها براش ختم برداشتن ودعا کردن وخدا معجزش رو نشونمون داد صدهزار مرتبه شکرش❤❤❤

انشاءالله امشب هم شب مثبت شدن بی بی تو باشه وفردا باخبر بارداریت بیای تاپیک خواهر نازنینم ازته قلبمون همگی برات دعا میکنیم مخصوصا مامان های دونفسه ای که برات دعا کردن انشاءالله خدا یه فرشته بهت هدیه داده عزیزدلم 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
وای عزیزم من هنوز یه هفته نشده خوب شدم باز یه نوع دیگه گرفتم بخدا قسم دیگه خسته شدم هم من هم همسرم ...

ای خدا چه شرایط سختیه الهی قربون دلت برم اعظم چقدر اذیت شدی تو این مدت خواهرم چی می تونم بگم😔

فقط از خدا میخوام سلامتیت رو هرچه زودتر بهت برگردونه ومواظب گل پسرمون باشه وسالم وسلامت بزاره توی بغلت تا خودت وخانوادت به آرامش برسید 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728
انشاءالله میای وبا خبر خوش هم میای و وقتی عکس بی بی دوخطت رو دیدیم مو به تنمون سیخ میشع وفقط میگیم خ ...

فدایه محبت و مهربونیت گلم اره واقعا برا فاطمه جون معجزه شد انشاءالله ک پسرم هست ،انشاءالله قسمت خودت ی پسر سالمو و ناززز امید ب خدا خدا هیچکس رو ناامید نکنه مطمئنم یروز بلخره با دعایه شما دوستان منم ب ارزوم میرسم 🌹❤🤩🥰😘

فدایه محبت و مهربونیت گلم اره واقعا برا فاطمه جون معجزه شد انشاءالله ک پسرم هست ،انشاءالله قسمت خودت ...

خدانکنه عشقم قربونت برم من از تو بامحبت تر که نیستم😘😘😘

ممنونم بابت دعای خوبت عزیزدلم❤❤❤

من مطمئنم یعنی مثل روز برام روشنه تو ونسرین  یک روزی با بی بی مثبت وخبر بارداریتون میاید تاپیک و مارو غرق درشادی میکنید انشاءالله اون روز برای تو فردا باشه وبرای نسرین همین ماه 

ممنون عزیزم سامیار جون مهربون ..قربونت برم .😘😘😘😘💖💖💖💖

فدات عشقم مواظب خودت وگل پسرمون باش ❤❤❤😘😘😘

اعظم جان دلم پیشته خواهر انشاءالله جواب آزمایش هات خوب درمیاد وبهت میگن همه چیز خوبه برو خونه با آرامش 

انشاءالله😔

ای خدا چه شرایط سختیه الهی قربون دلت برم اعظم چقدر اذیت شدی تو این مدت خواهرم چی می تونم بگم😔 فقط ...

فدات عزیزم .

اونقدر حالم بده که از همه دنیا ناامید شدم 

خدا خودش مواظب بچم باشه من که دیگه نمیتونم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
اعظم جان دلم پیشته خواهر انشاءالله جواب آزمایش هات خوب درمیاد وبهت میگن همه چیز خوبه برو خونه با آرا ...

عزیزم توی ادرار گلوکز و خون هست 

الان ترخیصم کردن ارجاع دادن پزشک زنان درمانگاه که صبح ساعت ۸ برم پیشش

ولی من اگه بتونم وقت میگیرم میرم‌پیش دکتر خودم 

دکترای دیگه که در جریان مشکلات من نیستن 

توی سرم هم الان گفت دوبرابر حالت عادی آنتی بیوتیک و تب بر زدیم 

امیدوارم که افاقه بکنه من که فعلا فرقی نمیبینم 

اعظم و گلدونه و بچه های دیگه که اون اطراف هستید  امیدوارم همه حالتون خوب باشه  من ...

ممنون طیبه جان

خدا کنه که دیگه تکرار نشه 

شدتش دیشب خیلی خیلی زیاد بود 

اول شب باز اومد ولی نه به شدت دیروز 

میگن احتمال پس لرزه های قوی تر هست که ان شاءالله دیگه نمیاد اونقدر حالم بده که دیگه واسه چیزای دیگه هیچ ظرفیتی ندارم 

نسرینم نازنینم امیدوارم این ماه پشت سر باران باردار بشی،وخبر بارداریت رو بزاری تاپیک وخدا دلشادت کنه ...

ان شاءالله عزیز دلم ان شاءالله

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
خیلی مریضی بدیه امروز سه بار بیمارستان اومدم  الانم باز بیمارستانم  حرکات بچه هم کمه خو ...

عزیز دلم واقعا نمیدونم چی بگم بهت اروم بشی ان شاءالله روزای برسه که از خوشی غرق در خنده بشی و این خاطرات تلخ و با بغل کردن محمد علی فراموش کنی

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2706