2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013277 بازدید | 355184 پست
ن گلم کجاحل شد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خودمو نی نی روفراموش کرذم😭😭😭😭

خیلی برات ناراحتم خواهرم خیلی .....این چند روز مدام توفکرم بودی وهمیشه برای سلامتی وحل شدن مشکلتون دعا کردم الان پستت رو دیدم دلم گرفت از خدا میخوام خیلی زود مشکلتون رو حل کنه تا دلت شاد بشه ولبت خندون 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ان شاءالله ب خواسته دلت میرسی کار خوبی کنی بین بچه هات فاصله کم میندازی ان شاءالله ب سلامتی 

ممنون گلم..

ان شالله شماهم برسی به خواستت

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

❤🌹

باران خواهرم امیدوارم فردا با عکس بی بی چک مثبت بیای تاپیک واین انتظار طولانی تموم بشه ودلشاد بشی عزیزدلم 

امیدوارم فردا خبر خوب تو روح تازه ای به تاپیک ببخشه وحال دل هممون رو خوب کنه واقعا یکی ازبهترین خبرهای تاپیک میشه خبر بارداری تو خواهر نارنینم یارورفیق قدیمی تاپیک ❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
جاانم درکت میکنم  😔 خوب میشه عزیز دلم خوب میشه چشم میگم فردا

خیلی مریضی بدیه

امروز سه بار بیمارستان اومدم 

الانم باز بیمارستانم 

حرکات بچه هم کمه خودمم تب کردم با وجود مصرف آستامینوفن 

خدا کمک کنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2728
🤲🤲🤲🤲🤲

نسرینم نازنینم امیدوارم این ماه پشت سر باران باردار بشی،وخبر بارداریت رو بزاری تاپیک وخدا دلشادت کنه خواهرم 🤲🤲🤲

چه لذت بخش میشه وچقدر حال دلم خوب میشه وقتی دوتا از بچه های قدیمی که انتظارشون طولانی شده پشت سرهم باردار بشن الهی خدا دلتون رو شاد کنه با بچه های سالم وصالح وجنسیت دلخواه

خیلی مریضی بدیه امروز سه بار بیمارستان اومدم  الانم باز بیمارستانم  حرکات بچه هم کمه خو ...

اعظم خدا بد نده 

واقعا این ویروسی که اومده خیلی بده ومریضی سنگینی هست ما تو خانواده همه مریض شدیم پشت سر همدیگه وکلا هر کدوممون دو دفعه دودفعه حتی سه دفعه ای رفتیم دکتر سر مریضی دخترم خیلی اذیت شدم تب شدید وخلاصه دیگه نگم برات .....

الان یک هفتس خوب شدیم همگی ولی بازم سرفه ها ادامه داره حتی دخترم هنوزم سرفه میکنه کم وبیش.....

امیدوارم هرچه زودتر خوب بشی وگل پسرت رو سالم وسلامت بغل بگیری خواهرم....❤❤❤🤲🤲🤲

الان چند هفته هستی؟

باران خواهرم امیدوارم فردا با عکس بی بی چک مثبت بیای تاپیک واین انتظار طولانی تموم بشه ودلشاد بشی عز ...

فدات عزیزم مرسی ❤🌹اگه نیومدم بدونید منفی دلم نمیخاد هیچکدومتون ناراحت بشید😭

اعظم خدا بد نده  واقعا این ویروسی که اومده خیلی بده ومریضی سنگینی هست ما تو خانواده همه مریض ش ...

وای عزیزم من هنوز یه هفته نشده خوب شدم باز یه نوع دیگه گرفتم

بخدا قسم دیگه خسته شدم هم من هم همسرم هم دخترم هر روز بیمارستانیم هر دفعه به یه دلیل 

اینم دیگه نهایتش 

الان سه بار نوار قلب گرفتن حرکات بچه خیلی ضعیفه 

خودمم تبم شدید 

آزمایش گرفتن منتظریم جواب آزمایش آماده بشه بینیم چیکار میکنن 

امروز ۳۶ هفته به حساب پریودی تموم میشه ولی دکترم با حساب سونو ها میگه از این عقب تره 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
انشالله ک مثبته❤

مامان مهرسا عزیزم بهت تبریک گفتم فکرکنم متوجه نشدی بازم تبریک میگم خواهر بابت تپیدن قلب گل پسرت انشاءالله ۱۲۰ سال برات بتپه وکنارهم شادوخرم وسلامت زندگی کنید❤❤❤

بهتر همون فردا اقدام کن 

سلام فاطمه جونم خوبی خواهرم؟دلم خیلی برات تنگ میشه این روزها چون نمی تونم بیام زیاد تاپیک وخیلی درگیرم....

اما همیشه بفکرتم وبرات دعا میکنم خواهر برای همتون دعا میکنم انشاءالله این دوران رو به بهترین شکل بگذرونی و گل پسری رو سالم وسلامت بگیری بغلت واشک شوق بریزی ❤❤❤🤲🤲🤲

قوربونت عزیزم. اعظم جون میگم همسرم برای رژیم پسر دار شدن باهام همکاری نمیکنه مثل امروز نهار با غذا ...

شوهرمن هم والا اصلا همکاری نمیکرد غیر کتک هیچ راهی نداره همش قایمکی بستنی میخورد..ترشی میخورد...فقط گرمیجات و اجیل و میوه بیشتر بده بلکه تاثیر اونا کمتر بشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
شوهرمن هم والا اصلا همکاری نمیکرد غیر کتک هیچ راهی نداره همش قایمکی بستنی میخورد..ترشی میخورد...فقط ...

هیچوقت ترشح زرد نداشتم الان ترشح زرد دارم با یذره سوزش ازبس دستمال کشیدم ببینم پریود شدم یا نه 😕

مامان مهرسا عزیزم بهت تبریک گفتم فکرکنم متوجه نشدی بازم تبریک میگم خواهر بابت تپیدن قلب گل پسرت انشا ...

ممنون عزیزم سامیار جون مهربون ..قربونت برم .😘😘😘😘💖💖💖💖

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706