2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
قرار بود دیروز بشم بعد ۲۹ لک داشتم دیگه هم ب قهوه ای میخورد هم زرد بعد بوی پریودی میداد حالا بعد او ...

یه بی بی بزن احتمالا لک لانه گزینی بوده عزیزم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

سلام دوستان. یه سوال. من این ماه برای اولین بار علائمی مثل درد و تیر کشیدن تخمدان چپ و دردای شبیه پریودی دارم. تا چند روز قبل زیاد بود ولی هی کمتر میشد تا امروز. ۶ روز مونده ب موعدم. به نظرتون امیدی هست؟ چون تاحالا اینجور نشده بودم

خدایا تو بساز... تو بسازی قشنگ تره...😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم درد ندارم  فقط گاهی زیر دلم تیر میکشه و اینکه غذا یکم زیاد بخورم حالم یجوری میشه ب بعضی غذ ...

همینه منم زیر دلم تیر میکشید.

تمامه بارداری بخدا

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
سلام عزیزم. درگیر کارای خونم اگه سوالی داشتی رو پیام خودم ریپلای کن که توجه بشم چون پیاما رو سر سری ...

صبا زیاد کار نکنیا

بده شوهرت انجام بده

تا ۹ماه دیگ مهمونی دادن تعطیل

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اره اعظم جون درست ميگي من الان فهميدم  كامل نيست آزمايشگاه جواب رو ميفرسته پيش دكتر سونو اون ب ...

ان شاءالله همه چی خوبه و نگران نباش اصلا 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام عزیزم قبلا هم بهت گفتم هفته 36 حدود 2کیلو IUGR شده بودم،ختم بارداری دادن

وزنش رو نمیدونستم 

مگه قبلا نرفته بودی سونو؟مثلا هفته های ۳۲ اینا ؟اونموقع وزنش رو نگفته بودن کمه؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ای جانم عزیزدلم...خیلی هم عالی خدا برات حفظشون کنه توی این لحظه های قشنگ زندگیت مارو هم دعا کن &nb ...

اگه قابل باشم چشم التماس دعا 💋💋💋💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
بی بی بزار حتما ضرر ک نداره ولی استراحت زیاد کن مواظب خودت باش اگ لانه گزینی باشه به سلامتی انجام بش ...

اعظم جان من سونو دوم که رفتم که تو تخمدان راستتم یه کیست هست. بنظرت کدوم فولیکول 18 یا23کیست شده؟ اخه این دوتا اندازه فقط تو تخمدان راستم بود

مهم نیست عزیزم مهم اینه الان مامانی☺️😍☺️

منم تو کل طایفه ی پدر و مادرم تنها موردیم که اینقد سخت باردار میشم بجز یه خاله ام که الان ۲۴ ساله بچه نداره. سرش هوو اومد الان هوو دوتا دختر داره و خاله ام نفسش به نفس اون دخترا بنده. بعضی وقتا دلم خون میشه براش

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
منم تو کل طایفه ی پدر و مادرم تنها موردیم که اینقد سخت باردار میشم بجز یه خاله ام که الان ۲۴ ساله بچ ...

وااااای الهی بگردم براش چقدر سخت

خدا عاقبت بخیرش کنه انشالله❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام دوستان. یه سوال. من این ماه برای اولین بار علائمی مثل درد و تیر کشیدن تخمدان چپ و دردای شبیه پر ...

احتمال زیاد درد تخمکگذاریت بوده اگه همون روزا اقدام کرده باشی موقع مناسبی بوده. 

2706