2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013230 بازدید | 355184 پست
ممنون عزیزم😘😘😘😘

چرا من هیچ علائمی ندارم؟

سینه درد کی باید شروع بشه؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام عزیزم خوبی ؟ آرش جون چطوره؟ میگم آرش هفته چن بدنیا اومد و چن کیلو بود ؟

سلام عزیزم قبلا هم بهت گفتم

هفته 36

حدود 2کیلو

IUGR شده بودم،ختم بارداری دادن

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا من هیچ علائمی ندارم؟ سینه درد کی باید شروع بشه؟؟

منم علایم نداشتم اصلا هیچی

ولی بیشتر بچه ها سه چهار روز مونده به پری علایمشون میاد

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
ایشالا همون جنسیتیه ک میخوای😍😍 ناراحتم نباش از بیبیت مشخصه مامانی منم دعا کن مامان بشم😗

انشالله خدا صدامو بشنوه منو روسیاه نکنه این ماه بارداری 

فقط استرس نداشته باش اصلا روزا رو نشمار

من این مدت انقد مهمان داشتم سرم گرم بود نمیگم بهش فکر نمیکردم ولی مثل ماه اول استرس نداشتم

ب شوهرمم گفتم زیاد منتظر نباش گفت این ماه نشد ماه بعد منم دلم قرص شد

ب هیچکس نگفتم اقدامم هی ازم بپرسن استرس بگیرم

منتظر گل پسرام  
بی بی بزار حتما ضرر ک نداره ولی استراحت زیاد کن مواظب خودت باش اگ لانه گزینی باشه به سلامتی انجام بش ...

نمیدونم میترسم بذارم منفی شه باز روحیه ام داغون شه

ولی اره یکی میخرم ببینم چی میشه 

مررررررررسي عزيزم خدا گل پسرتو حفظ كن😘😘😘  خودم ٣سال واژينيسموس داشتم (ترس از نزديكي )  ...

ای جانم عزیزدلم...خیلی هم عالی

خدا برات حفظشون کنه

توی این لحظه های قشنگ زندگیت مارو هم دعا کن  

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
چرا من هیچ علائمی ندارم؟ سینه درد کی باید شروع بشه؟؟

منم درد ندارم 

فقط گاهی زیر دلم تیر میکشه و اینکه غذا یکم زیاد بخورم حالم یجوری میشه ب بعضی غذاهام کم میل شدم

منتظر گل پسرام  
انشالله خدا صدامو بشنوه منو روسیاه نکنه این ماه بارداری  فقط استرس نداشته باش اصلا روزا رو نشم ...

ممنون

هی سعی میکنم خودمو مشغول کنم 😞

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
منم درد ندارم  فقط گاهی زیر دلم تیر میکشه و اینکه غذا یکم زیاد بخورم حالم یجوری میشه ب بعضی غذ ...

مگ تو اون هفته نگفتی سینه هات سفت شده؟

چه جالب  من و‌بهار و بهار ارزوها و مامان اتنا هم از علایم اولیه بارداریمون عطسه زیاد بود من رو ...

چه جالب.!

البته من بخاطر لانه گزینی نگار نیمچه سرمایی خوردم الان که لانه گزینی تموم شده اتوماتیک سرماخوردگیم و عطسه و آبریزشمم خوب شده.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2706