2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010570 بازدید | 355183 پست
دلم طاقت نیاورد دیشب ب همسرم گفتم دوس ندارم این حالشو خراب کنم بیشتر برا اون ناراحتم چون پررنگ نشد ...

طلا بارداری عزیزم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

🥰

طلاجان مامان شدی😍😍😍تبریک میگم ان شالله همیشه دلت شاد باشه عزیز دلم 😘😘😘براهمه منتظرا و مامانای باردار دعایادت نره فدات شم. چندوقت تو اقدام بودی؟ رژیمم داشتی دارو چی خوردی

2720
من میخوام ۸ هفته برم برا اطمینان...دیگه خیالم راحت بشه ۱۶ ابان میرم من

منم همون روز شاید نرم مثل تو فکر میکنم

خیالم راحتتره اونطوری

انشالله که صدای قلب پسرت میشنوی عشقم و‌خیالت راحت میشه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
گذاشتم مثل دیروزی شد هاله افتاد میترسم الکی باشه

نه عزیزم خودمم حاله بود الکی الکی رفتم ازمایشگاه اصلا فکر نمیکردم بتام اینقد بالا باشه..مثبته چون درجا همون خط حاله رو انداخت

الهم صل علی محمد و ال محمد
2714
طلاجان مامان شدی😍😍😍تبریک میگم ان شالله همیشه دلت شاد باشه عزیز دلم 😘😘😘براهمه منتظرا و مامانای ...

میگن مامان شدم خودم و شوهرم هنوز باورمون نمیشه😅

حتما عزیزم دیروز با اون حالم ک صباجون یبار توصیفش کرد که چشام اشک میبارید لبام می‌خندید شکممو دست میکشیدم با خودم حرف میزدم فقط داشتم دعا میکردم همه منتظرا بزودی باردار شن همه باردارا بسلامتی فارغ شن... 

رژیم نداشتم فقط سعی کردیم اقداممون با روز تخمک گذاری زیاد دور نباشه بقیه دست خداس هرچی صلاحمونه

منتظر گل پسرام  
سلام میگم من موعدم دیروز بود بعد ۲۹ لکه داشتم ی نوار گذاشتم لکه داشتم هم ب زرد میخورد هم قهوه ای بوی ...

بی بی بزار حتما ضرر ک نداره ولی استراحت زیاد کن مواظب خودت باش اگ لانه گزینی باشه به سلامتی انجام بشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
طلا جون رو نمیشناسم عزیزم خدا رو شکر .....فاطمه سبزواری سونو قلب داد؟؟ جنسیت بچشرو حدس نزدید؟؟؟

خوبی مهربونم چه خبرا کم پیدایی عشقم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
نه عزیزم خودمم حاله بود الکی الکی رفتم ازمایشگاه اصلا فکر نمیکردم بتام اینقد بالا باشه..مثبته چون در ...

اره درجا انداخت هنوزم هردو هاله دارن 

میگم اعظم جون برا آزمایش بتا نسخه لازم نیس. هس؟ 

منتظر گل پسرام  
میگن مامان شدم خودم و شوهرم هنوز باورمون نمیشه😅 حتما عزیزم دیروز با اون حالم ک صباجون یبار توصیفش ...

ایشالا همون جنسیتیه ک میخوای😍😍

ناراحتم نباش از بیبیت مشخصه مامانی

منم دعا کن مامان بشم😗

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706