2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
آخه باید یه جدول بده که ریسک ها رو تعیین کنه  احتمالا هنوز کامل نکردن  گفته بودن کی جواب ...

اره اعظم جون درست ميگي من الان فهميدم 

كامل نيست آزمايشگاه جواب رو ميفرسته پيش دكتر سونو اون بايد كامل كنه من از دكتر سونو بگيرم 

ممنوووون كه وقت گذاشتي امروز آمادست بايد بگيرم

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیا میگن رویان زیاد کاراش موفقیت آمیز نیست. هزینه?

خواهر خودم یازده سال پیش ابن سینا ای وی اف کرد

دخترخاله م رویان دوتا پسر کاشت الان پنج سالشونه

هزینه هایی که قیمت گرفتم 

صارم و بهمن بود

رویان و ابن سینا رو حدودی گفتن

ابن سینا از همه کمتر بود

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
گذاشتم مثل دیروزی شد هاله افتاد میترسم الکی باشه

طلاجان نمیدونم پست منو خوندی هفته قبل یانه

من روز موعد بی بی مدیکور گذاشتم کاملا منفی شد

دوروز بعد رژان گذاشتم درجا هاله انداخت باورم نشد یکی دیگه گذاستم اون منفی سد عکسشم هست تو تاپیک

ولی رفتم از دادم همون لحظه به خواست دوستان 

بعد  حدود چهارساعت بعد جفتشون کاملا قرمز شده بودن

2720
نمیدونم خبر داری یا نه طلا جون بارداره امروز بی بی زد ۲ روز جلو موعدش حاله انداخت  فاطمه هم صدا ...

طلا جون رو نمیشناسم عزیزم خدا رو شکر .....فاطمه سبزواری سونو قلب داد؟؟ جنسیت بچشرو حدس نزدید؟؟؟

طلاجان نمیدونم پست منو خوندی هفته قبل یانه من روز موعد بی بی مدیکور گذاشتم کاملا منفی شد دوروز بعد ...

اره عزیزم خوندم گفتم دارم یکی یکی پیامارو میخونم ذوق میکنم 

ولی بعد چند ساعت پررنگ نشدن برا من

چون روژانه دلم گرم میشه فقط

منتظر گل پسرام  
ممنون عزیزم انشالله برای شما هم ..یه گلپسر خوشکل و شیطون😍😍😍

سلام میگم من موعدم دیروز بود بعد ۲۹ لکه داشتم ی نوار گذاشتم لکه داشتم هم ب زرد میخورد هم قهوه ای بوی پریودی هم میداد 

بعد بجز اون دیگه تا الان لکه نداشتم ولی همش حالت تهوع دل درد دارم  تندتند از صبح تا اللن فک کنم بالای بیست بار رفتم دستشویی هیچ ترشح هم ندارم 

بنظرت برن بی بی بخرم با صب کنم تا شب ببینم پریود میشم ؟؟؟؟ 

2714
اره عزیزم خوندم گفتم دارم یکی یکی پیامارو میخونم ذوق میکنم  ولی بعد چند ساعت پررنگ نشدن برا من ...

محاله رژان کاذب داشته باشه مخصوصا که همون درجا میندازه

خب اینم در نظر بگیر که واسه من دوروز بعد موعد بود عزیزم

واسه همین پررنگ شد بعدش

شما هم رفته رفته پررنگتر میشه صبرکن❤️☺️

محاله رژان کاذب داشته باشه مخصوصا که همون درجا میندازه خب اینم در نظر بگیر که واسه من دوروز بعد موع ...

دلم طاقت نیاورد دیشب ب همسرم گفتم دوس ندارم این حالشو خراب کنم بیشتر برا اون ناراحتم

چون پررنگ نشد گفتم تا شنبه صبر کنم بعد برم ازمایش

مرسی از دلگرمیت😍😘

منتظر گل پسرام  

بچه ها به شوهرم گفتم بی بی منفی شد خییییلی ناراحت شد 😭😭😭😭😭😭😭

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها یکی به من بگه چرا من باردار نشدم فولیکول داشتم و آمپول زدم چرا یه علت اخه😭😭😭😭😭😭

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
دلم طاقت نیاورد دیشب ب همسرم گفتم دوس ندارم این حالشو خراب کنم بیشتر برا اون ناراحتم چون پررنگ نشد ...

مطمین باش مامانی عزیزم❤️

2706