2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
اره ولی انصافا دهنم صاف شد😅😅😁😁

اینطوری به نظرت لذت بخش تر نیست

بعد انتظار رسیدن به مقصود شیرین تره😁

انشالله خدا مزد انتظارت رو به شیرینی میده عزیزم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
کاش میرفتم سونو ببینم اون تو چه خبره پهلوهام درد میاد 

احتمالا یکی دو تا فولیکولی ک ازاد نشده س  تو پریود همه شون دفع میشن....اینماه استرس و کمتر کن باور کن نتیجه میگیری..استرس خییلی بده من شجره واقعا اینماه زدیم بیخیالی و گرفت

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا یکی دو تا فولیکولی ک ازاد نشده س  تو پریود همه شون دفع میشن....اینماه استرس و کمتر کن ب ...

فاطمه جون منم واقعا بیخیال بودم تو اقدام فقط فکر لذت بودیم همین 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2720
موعدم ٢٤ ام بود  ٢٩ پري اومد  از ديشب خيلي كم شده بهتره بگم از ديشب تا الان قطع شده  ...

سیکلت طولانی شده یکم ورزش تحرک پیاده رویی این ها رو شروع کن تو هوا خنک پارک برو برا روحیه ت هن عالیه اینحوری سخت میگذره ادم تو خونه بشینه برا تخمک گذاری حساب کنه...هیچی مثه تحرک عالی نیست...وزنت هم یکم پایین بیار اگ تپلی انشالله دوباره تنظیم میشه عسل سیاه دونه هم رشد فولیکول زیاد میکنه عسل و دارچین هم خوبه

اینطوری به نظرت لذت بخش تر نیست بعد انتظار رسیدن به مقصود شیرین تره😁 انشالله خدا مزد انتظارت رو ب ...

ممنون عزیزم انشالله برای شما هم ..یه گلپسر خوشکل و شیطون😍😍😍

2714
سیکلت طولانی شده یکم ورزش تحرک پیاده رویی این ها رو شروع کن تو هوا خنک پارک برو برا روحیه ت هن عالیه ...

من پياده روي دارم 

وزنم هم تازه بالا اومده شدم ٤٥ كيلو 

يعني كمتر بشم ؟

به شدت ادم سرماييي هستم 

هوا الان رو دوست ندارم واييييي سردم ميشه 

عزیزم تبریک میگم  میشه بگی چند ماه منتظر بودی و این ماه چیکار کردی ؟همسرت مشکل اسپرم داشت ؟

مرسی عزیزم

تحرک اس همسرم پایین بود دکتر براش ویتامین سی و ای و زینک تجویز کرد گفت بعد یه هفته مصرف میتونین اقداماتتون شروع کنید در کنارش آب هویج و موز زیاد می‌خوردیم همینطور خرما و کشمش 

این ماه فقط استرس نداشتم تنها کلیدم همین بود

منتظر گل پسرام  
مرسی عزیزم تحرک اس همسرم پایین بود دکتر براش ویتامین سی و ای و زینک تجویز کرد گفت بعد یه هفته مصرف ...

طلا الان داستم تو صفحات قبل میگشتم ببینم بی بی جدید نداشتی؟؟ امروز بی بی گذاشتی؟؟

خدانکنه عشق جانم دیگه شرمندم نکن تو خودت مهربونی واین حس رو به ماهم انتقال میدی قربون دل با محبتت بر ...

💖💖🙏🏼💙💙

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706