2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
هر دوتا ایرانی هردو برا کمک به تخمک گذاری خیلی تاثیر داره خییلی هم بهتره تا قرص محرک عوارض هم اصلا ن ...

سلام اعظم جون
دیشب دکترم برام لترزول نوشت
هم لترزول بخورم هم اینا اشکالی نداره؟؟؟؟
رژیم غذایی برای پسردار شدن چیه؟

خدای خوبم سپاس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بابت تاخیرم معذرت حال دخترم خوب نبود شرمنده تک تکتونم اینم سونوی پسرم محمدحسین😍😍😍

بسلامتی
خداروشکر عزیزم
انشالله گل پسرت صحیح و سلامت بغل بگیری 

خدای خوبم سپاس
2456
 دوستانی که باردار میشن لطفا تجربیاتشون رو دراختیارمون بذارن که چطور شد موفق شدن 

من چهاربار بار اقدام کردم همه روزها رو مینوشتم و‌عین زندانی هرروز یک روز خط میزدم و‌منتظر روز موعود بودم

بخاطر برنامه های شب کلوپ استرس داشتم منظور سونو تخمک گذاری و اقدامات خاص بعدش اما نشد

این ماه که دکتر جواب کرد و‌گفت باردار نمیشی نه سونو رفتم نه برنامه ای رعایت کردم نه روزها رو نوشتم نه دنبال تخمک گذاری بودم هروقت همسرم میومد اقدام میکردم مثل روزهای معمولی زندگی

منتظر بودم پری بیاد برم دنبال بدبختیهایی که دکتر نوشته بود ازمایش دخیره و سایز دقیق پولیپ تو پنجم پری که برم صارم 

که خداروشکر از معجزه دعای دوستان دیگه نیومد

نتیجه میگیرم فقط ارامش دلیل موفقیت هست

اما خب دیگه امیدی هم ندارم بچه پسر بشه چون هیچی رعایت نکردم و‌ بی برنامه پیش رفتم😔

فقط باید خدا برام معجزه کنه دوباره با دعاهای دوستانم❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

من سر دخترم اصلا قصد بچه دار شدن نشداتيم تازه ي سال شده بود ازدواج كرده بودم 

ي بار فقط فقط ي بار جلوگيري نكردم 

شوهرم گفت حامله نشي 

گفتم نه بابا 

مگه به اين راحتيه 

زد حامله شدم 

ولي الان 

موندم واقعا 

خدااااا

سلام اعظم جون دیشب دکترم برام لترزول نوشت هم لترزول بخورم هم اینا اشکالی نداره؟؟؟؟ رژیم غذایی برای ...

نه اگ لتروزول میخوردی دیگه گیاهی کنارش ممکنه خوب جواب نده فقط عسل و سیاه دانه رو کنارش بخور...برا پسر شوهرت باید ۳ ماه قبل ویتامین بدی تقویت کنی...خودتم گرم بگیری دوران پریود حمام نری. تو پریود غذا سردو میوه و لبنیات و نوشابه و کلا هرچی سرده قطع کنی فقط کاچی و حلوا با شیره خرما درست کنی بخوری...دم نوش زعفران و اویشن گل سرخ خیلی خوبه...بعد پاکی پیاده رویی کن رحمت گرم شه..بعد پاکی میوه و سبزیجات خیلی بخور.طبق این فصل سیب پرتقال لبموشیرین و انار شیرین موز توت فرهنگی اب هویج خیلی زیاد بخور انجیر هر روز بزار تو اب خیس بخوره مرتب بخور برگه زردالو..غذا هم گوشت قرمز کم تر بخورین بیشتر میگو ماهی و مرغ  بعد اقدام گرمی ها کمتر بخور.البته رژیم تاثیر کمی داره

الهم صل علی محمد و ال محمد
2714
من سر دخترم اصلا قصد بچه دار شدن نشداتيم تازه ي سال شده بود ازدواج كرده بودم  ي بار فقط فقط ي ...

عزیزم صبور باش منم سر جغت دخترام با اولین اقدام باردار شدم فکر میکردم الانم انقدر راحته 

توکل کن بخدا انشالله به زودی با یه پسر سالم و‌صالح دامنت سبز میکنه اگر رحمت سرده گرمش کن حتما

عزیزم صبور باش منم سر جغت دخترام با اولین اقدام باردار شدم فکر میکردم الانم انقدر راحته  توکل ...

خوبه شماها قبلا راحت باردار میشدین من رو دخترم با اینکه سنم کم بود از ۱۸ سالگی افتادم دنبال بچه ۲ سال طول کشید 😁برا همین میدونستم دیر باردار میشم ۲ سال و نیم ک کرد جلوگیری نکردم

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزیزم صبور باش منم سر جغت دخترام با اولین اقدام باردار شدم فکر میکردم الانم انقدر راحته  توکل ...

من اصلا از صارم خوشم نمياد با اينكه بغل دستمون هست خوشم نمياد برم اونجا 

من صبح ها نصف فنجون به همسرم عرق كاسني دارم ميدم خوبهههع

اينايي كه شما و دوستان گفتين برا خانم هست كه بخوره 

همسران چي 

البته صبا جون گفتن خرما فراووون 

سلام صبح همگی بخیر، امروز 15روز بعد از اقدام و امپولم هست و روز 26 سیکلم دوره هام 28 روزست بی بی چک اول صبح زدم کاملا منفی شد خیییلی ناراحتم چون امید داشتم چون ذوق 5 تا فولیکول داشتم خیال پردازی کردم نه یکی دوتا دوقلو، حالم بده چون خیییلی امید داشتم، مثل اینکه خدا خدای ناامیداست، دلم گرفت امیدوارم هر چه زودتر پرییود بشم از این درد و توهم بارداری بیام بیرون، فقط برام سواله میگن آمپول باعث ازاد سازی مشه پس کو چرا نگرفت چرا خبری نشد

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
خوبه شماها قبلا راحت باردار میشدین من رو دخترم با اینکه سنم کم بود از ۱۸ سالگی افتادم دنبال بچه ۲ سا ...

اعظم کل خاندان مادریم منظور خاله و‌دخترخاله هام همه همینطورن با اولین اقدام باردار میشن، غیر از دوتا شون که دختر دارن و رفتن پی جی دی پسر بکارن که یکیشون موفق شد ، باقیشون همه پسردارن 

فقط نمیدونم چرا این سری برای من انقدر سخت شد

همچین منفیه انگار یکی با پشت دست زد تو دهنم که بیا بیرون از توهم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2706