2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
الهی قربونت بشم مامان سامیار .عشقم دعا کن بتونم خوسحالتون کنم ان شاءالله همین جوره که شما میگی

خدانکنه نازنین من توعزیزدل ماییییییی😘😘😘😘😘❤❤❤❤

مطمئنم خوشحالمون میکنی اون هم خیلی خیلی زود به امیدخدا🤲🤲🤲❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خدانکنه نازنین من توعزیزدل ماییییییی😘😘😘😘😘❤❤❤❤ مطمئنم خوشحالمون میکنی اون هم خیلی خیلی زود به ا ...

توکل بر خدا

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره شما درست میگی ولی قرار شد مرتب بخونیم مثلا فردا موعد طلاست امروز براش خوندیم فردا هم واسه منو و ...

آهان من در جریان نبودم که عوض کردید قرارمون رو ‌..‌‌..

خوب عشقم الان من برای امیما وشادی خوندم فردا برای کی بخونم؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
قربونت بشم كه از يه خواهرم مهربونتري 🥰🥰🥰 خيلي خوبه كه شمارو دارم 😍😍😍😍💋💋💋💋

خدانکنه عشق جانم دیگه شرمندم نکن تو خودت مهربونی واین حس رو به ماهم انتقال میدی قربون دل با محبتت برم😘😘😘😘❤❤❤❤

ماهم خیلی خوشحالیم که تورو داریم عزیزدل ❤😘

2720
توکل بر خدا

نسرین برام توضیح بده عشقم ذکرها رو چطوری بفرستم؟امشب برای امیما وشادی فرستادم فرداشب برای کی بفرستم؟

نسرین برام توضیح بده عشقم ذکرها رو چطوری بفرستم؟امشب برای امیما وشادی فرستادم فرداشب برای کی بفرستم؟

الان لیستو برات میزارم تا اینجا خونده شده.فردا بر طبق این لیست باید واسه منو تبسم خونده بشه.

صباجوونم موعد ۲۳ مهر___خونده شد

سناخانومی موعد ۲۳ مهر___خونده شد

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر ___خونده شد

elijoon89 موعد 25 مهر___خونده شد

مامان آیهان جون موعد ۲۶ مهر ___خونده شد

همسرممممممم موعد ۲۷ مهر___خونده شد

rooz97 موعد ۲۷ مهر___خونده شد

هلن ۹۸ موعد ۲۷ مهر___خونده شد

mahor97 موعد ۳۰ مهر___خونده شد

zarzari78 موعد ۳۰ مهر___خونده شد

amima موعد ۱  آبان___خونده شد

شادی ۲۴۶  موعد ۱ آبان___خونده شد

talla74 موعد سوم آبان___خونده شد

تبسم ۹۵ موعد  ۴ آبان

مامان هدیه موعد ۴ آبان

maryamooo موعد ۵ آبان

Gunsh موعد ۵ آبان

marzi   موعد ۷ آبان 

Mahay موعد ۸ آبان

رز63  موعد ۱۱ آبان

yasyas موعد ۱۱ آبان

جیگر شوشو موعد ۱۱ آبان

۱۱۹ موعد ۱۲ آبان

آوا ۷۷۷۵  موعد ۱۲ آبان

مامان ستایش موعد ۱۳ آبان

baran7166 موعد ۱۷ آبان 

ارمیاا موعد ۲۰ آبان

سنیوریتا ۹۸

امیدوار۴۸۷۳

ادریناتی

ارام۶۶۶۶

شانو دلکم

حنانه

نازگلی

پروانه ی قرمز

نرگسیی

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

میتونی امشب برا طلا هم بخونی از فردا با لیست همراه میشی دیگه

2714
ممنونم اعظم جانم قربونت برم حالمو خوب کردی. ان شالله گل پسرتو بسلامتی و دل خوش بغل بگیری. 

فدات شم عزیز دلم 

فقط استراحت کن و نگران هیچی نباش مطمئن باش آرامش داشته باشی همه چی خوب میشه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
اره همين بود تو سايت آزمايشگاه رفتم برداشتم  كامل نيست؟

آخه باید یه جدول بده که ریسک ها رو تعیین کنه 

احتمالا هنوز کامل نکردن 

گفته بودن کی جواب رو میدن ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
انگار هنوز دارم خواب میبینم بزور رفتم سرویس تست زدم چشام باز نمیشد الان از چشام فقط اشک میاد دستام م ...

طلای عزیزم تبریک میگم.

تو این حالت برای همه منتظرا دعاکن.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
سلام بابت تاخیرم معذرت حال دخترم خوب نبود شرمنده تک تکتونم اینم سونوی پسرم محمدحسین😍😍😍

ای جون دلم.

خدا برات نگهش داره

خییییلی تبریک میگم عزیزم

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
انگار هنوز دارم خواب میبینم بزور رفتم سرویس تست زدم چشام باز نمیشد الان از چشام فقط اشک میاد دستام م ...

عزیزم تبریک میگم 

میشه بگی چند ماه منتظر بودی و این ماه چیکار کردی ؟همسرت مشکل اسپرم داشت ؟

2706