2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
اره همين بود تو سايت آزمايشگاه رفتم برداشتم  كامل نيست؟

ای جونم عکس پروفایلتو 🤩🤩🤩🤩

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جونم عکس پروفایلتو 🤩🤩🤩🤩

قربونت بشم عزيزم قسمت خودت به حرمت اسم حضرت فاطمه 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻💋💋💋💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2728
عزیزم خیلی تبریک میگم.🌹

فدات بشم ممنووووون عزيز دلم 🌹🌹💋💋💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام دوست جونا اگر خبر جدیدی هست لطفا به منم بگید بد جنسی نکنیدا😳😳😳😳

نمیدونم خبر داری یا نه طلا جون بارداره امروز بی بی زد ۲ روز جلو موعدش حاله انداخت  فاطمه هم صدای قلب نی نی شو شنید بقیه بچها هم در حال انتظار برا موعد

الهم صل علی محمد و ال محمد
قربونت بشم عزيزم قسمت خودت به حرمت اسم حضرت فاطمه 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻💋💋💋💋

توکل بر خدا با دعای شما ان شاءالله❤❤❤

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

amima جون ذکرهارو به نیتت فرستادم عزیزدلم انشاءالله به آرزوی قلبی خودت برسی خواهر❤🤲

شادی ۲۴۶ذکرشمارو هم فرستادم عزیزم انشاءالله به هرخواسته ای داری برسی ❤🤲

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706