2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اعظم جان من اصلا نمیتونم سرپا وایسم هم کمردرد دارم هم نفس تنگی اذیتم میکنه.بنظرت عادیه؟ دکترم گفت نف ...

ايدا جان منم ماه هاي اول سر دخترم نفس تنگي داشتم دكترم گفت به خاطر تغييرات هورمونيه، بعدش خود به خود خوب شد دوباره ماه اخر اونطوري شدم 

اكوي قلبم نرفتم دكترم گفت محض احتياط برو ولي من نرفتم

من😥😥😥واقعا خسته کننده شده برام مخصوصا شبا چن تاپشت سرهم 

چه جالب 

من و‌بهار و بهار ارزوها و مامان اتنا هم از علایم اولیه بارداریمون عطسه زیاد بود من روزی ده تا عطسه میکردم 

2456
بعد دو روز تاخیر امروز پریود شدم😔 دلم هم خیلی درد نمیدونم چرا

رحمت داره آماده میش عزیزم...واقعامتاسفم برات...این بارمبخای چیکارکنی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
چه جالب  من و‌بهار و بهار ارزوها و مامان اتنا هم از علایم اولیه بارداریمون عطسه زیاد بود من رو ...

جدی؟من فک کردم حساسیته یا سرماخوردگیه...دقیقا دیشب 8تامشت سرهم عطسه زدم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
نه سراون دو تا دخترم تهوع نداشتم ولی دلم چیزای ترش میخواد اون دوتا قبلی هم همینجوری بودم دلم همش اش ...

عزيزدلم ميوه ها هم قندشون بالاستا حواست باشه حتما زياده روي نكني گلم  

من خودم تا دلت بخواد ليمو شيرين و پرتقال و سيب و اناناس ميخوردم يه عاااالمه  ولي تو ٦ ماهگي قند گرفتم بعدش  كترم گفت مصرف ميوه محدود كنم ابميوه هم تعطيل 

هرچند واسه من سابقه ارثي هم داشت....

2714
به نظرتون مرغ زعفراني دوست كردم برا شام  بابت رژيم پسر بده ؟؟ دستور كاچي رو هم كسي نداد من ...

مرغ زعفرونی خوبه

توش زنجبیلم رنده کن بریز.لیمو ترش روش بریز بخور

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اشکال نداره بخور اما گرمی بیشتر بخور  من مرغ که میپزم دو‌حبه سیر و یه چوب دارچین میندازم توش ی ...

سینه مرغ واسه خانم و ران واسه شوشو اشکالی نداره

زعفرونو زنجبیل سردیشو میگیره

مرغ ک نخوریم 

گوشتم ک ن.ماهیم ک سرده.کلا روزه بگیرم انگار بهتره😅😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706