2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
خانما من درد پهلو راست دارم  و يه ذره ترشح زردرنگ،مى تونه نشونا باردارى باشه؟٥ روز مونده ت ...

عزیزم هم میتونه هم نمیتونه 

ببین من هرماه مخصوصا وقتی قرص میخورم کلا درد تخمدون دارم رحمم تیر میکشه حالت تهوع اصلا هرچی تو بگیااااا من علائم دارم تازه بعضی وقتا بیبی همچین هاله قشنگ میندازه بچه ها ماه قبل همه بهم تبریک گفتن امااااا هیچی نبود 

دیگه اصلا دنبال علائم نیستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا فقط گفت طفلک رشدش خوبه ولی خونریزی زیاد. دودفعه سونو رفتمم همینو گفت فقط شبنم جون

حالا خوبه رشدش خوبه.ضربان قلبشو نگفت طوری نیس.این نظریه ک صددرصد نیس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
قربونت بشم عزیزم فدات شم مهربونیتو قربون .نه عزیزم من از یه نفر خانم جلسه پرسیدم علمش خیلی بالاس گفت ...

من دیشب خواب دیدم پری شدم😌

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
بچه ها سه روز مونده به موعدم بیبی زدم همچییین شیک و‌مجلسی منفی شد اصلا جای امیدواری نذاشت 😔

شاید زوده

چند روز دیگ صبر کن ایشالا پری نیمد بیبی بزن

ناراحت نباش ایشالا بارداری🌹🌹

2738
سلام بابت تاخیرم معذرت حال دخترم خوب نبود شرمنده تک تکتونم اینم سونوی پسرم محمدحسین😍😍😍

عزیزم مبارک باشه یه سلامتی انشاالله این مدت هم به سلامتی بگذرونی ❤❤❤

عزیزم مبارک باشه یه سلامتی انشاالله این مدت هم به سلامتی بگذرونی ❤❤❤

مرسی عشقم..انشالله قسمت خودت فداتشم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
به نظرتون مرغ زعفراني دوست كردم برا شام  بابت رژيم پسر بده ؟؟ دستور كاچي رو هم كسي نداد من ...

حلوا خوبه مهم نیست با شکر هم باشه 

کاچی رو‌من اینجوری درست میکنم کره ذوب میکنم بعد دو ق غ ارد میزنم یه خورده تفت میدم ببین وقتی ارد میریزی نباید سفت باشه مقدار کره باید زیاد باشه و ابکی بشه یه خورده منظورم اینه مثل حلوا نشه 

بعد زعفرون فراوون و‌نبات رو به دو‌لیوان ابجوش اضافه میکنم میتونی اینکارو قبل شروع به پختن انجام بدی بعد اضافه میکنم به مواد روی شعله هم میزنم سریع به قوام میرسه دم کنی میذارم و‌نیذارم دم بکشه 

مقدار نبات سلیقه ایه به ذائقه ت بستگی داره خودت بچش بعد اینکه تو‌اب حل میکنی 

این دستور خیلی خوشمزه میشه هرکی خورده بدون استثنا نوشش اومده من موقع خوردن روش پودر دارچین میریزم و میخورم 

@مامان_مهرساخانم‍ 

سلام عزیزم

یادته ماه اول اقدامم،دوفازستون میخوردم؟

روز۳۰سیکلم بی بی چک زدم یه هاله خییییییلی کم رنگ داشت 

دوباره ۳۲سیکلم هاله بی جون داشت

بعد روز۳۴تصادف کردم بعدش پری شدم

حالا به نظرت باردار بود؟؟؟

یاهورمون هام هنوز تنظیم نشده بود که باوجود دوفاستون پریم۳۴روزه شد

2706