2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013554 بازدید | 355184 پست
من اصلا دلم شیرینی نمیخواد ولی منم همینطور میوه میخورم واجیل 

چند روز پیش خواب دیدم دارم کیک شکلاتی میخورم ...الان هم دلم ترشی میخواد .خودمم گیجم چی میخوام کلا😂

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزیرم من ی سوال پرسیدم شما ک باردار هستین میتونید ج بدید  لکه لانه گزینی بوش مثه بوی پریود یا ...

عزیزم من دختر اولم یادمه لکه بینی داشتم ولی دختر دومم لکه لانه گزینی نداشتم این یکی هم دوباره لکه زرد رنگ داشتم نمی دونم این جز لک لانه گزینی است یا نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من دختر اولم یادمه لکه بینی داشتم ولی دختر دومم لکه لانه گزینی نداشتم این یکی هم دوباره لکه زر ...

بعد بوش مثه پریودی بود یا ن ؟؟

اخه من دیروز لکه داشتم بو پریودی میداد ولی الان ن خونریزی چیزی ندارم همش منتظر پریود شدنم 

هرکی یه نظری داره توکل بخدا فداتشم

آره عزیزم اگر پسر بشه ما که دوتا دختر داریم خیلی خوشحال میشیم دخترم بشه اصلا  ناراحت نمیشم چون دوتا دختر خوشکل وباهوش دارم اینم انشالله  مثل اون دوتا خوشکل وباهوش وسالم باشه خداروشکر می کنم  

2731
بعد بوش مثه پریودی بود یا ن ؟؟ اخه من دیروز لکه داشتم بو پریودی میداد ولی الان ن خونریزی چیزی ندارم ...

آره عزیزم من یکمی بو میداد انشالله شما لک لانه گزینی است یک نی نی خوشکل تو دلت است انشالله از بدی خیالت راحت میشه 

آره عزیزم من یکمی بو میداد انشالله شما لک لانه گزینی است یک نی نی خوشکل تو دلت است انشالله از بدی خی ...

ممنون ولی راستشو بخای اصلا دلم اب نمیخوره ک باردار باشم 

ی جوریم دوس دارم باشم خیلی هم زیاد 

ولی این همه نشده باز فک میکنم پریود میشم هرموقع ب دلم افتاده ک شاید باردار باشم پریود شدم ایندفعه دیگه هیچ حسی ندارم اصلا 

2738
آره عزیزم اگر پسر بشه ما که دوتا دختر داریم خیلی خوشحال میشیم دخترم بشه اصلا  ناراحت نمیشم چون ...

انشالله 🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
الان ک نوشته123بود عزیزم

مبارک باشه فاطمه جون

اسم پسرتم ک محمد حسینه😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مبارک باشه فاطمه جون اسم پسرتم ک محمد حسینه😍😍

مرسی عشقم انشالهه قسمت خودت..بااجازه خاله ش اسمشو میذارم محمدحسین😍😍😍

اعظم جان من اصلا نمیتونم سرپا وایسم هم کمردرد دارم هم نفس تنگی اذیتم میکنه.بنظرت عادیه؟ دکترم گفت نف ...

آیداجون من موقع دخترم هم تنگی نفس گرفتم اکوهم دادم گعتن مشکلی نیست استرس بارداریه..برااینم دارم نگران نباش

مرسی عشقم انشالهه قسمت خودت..بااجازه خاله ش اسمشو میذارم محمدحسین😍😍😍

ایشالا دوران بارداری خوبی داشته باشی

زودی گل پسرت بیاد پیشت😍😍🤗😘

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706