2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013275 بازدید | 355184 پست
دوازده روز بعد تخمک گذاریه  فقط ببین این مارکش معتبره😭😭😭😭

مبااارکه طلا جون راستش دیروز بعد چند روز اومدم تاپیک یهو پیامت به چشمم خورد که فک کنم نوشته بودی من چرا پری نشدم حسم گفت طلا بارداره 🤗

الهی بسلامتی این دوران شیرین بگذرونی عزیزم 

انشالله با یه از بتا عالی بیای 🌱

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله بی بی چکت ..خواب زن چپه😃

کاش چپ باشه😅😅😅😀

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
سلام عزیزم از فاطمه خبری نشد؟ 

سلام اعظم جان

دیشب از سونو اومد حال پسرش خوب بود و ضربان قلبش شنید

انشالله قسمت همه 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
مبااارکه طلا جون راستش دیروز بعد چند روز اومدم تاپیک یهو پیامت به چشمم خورد که فک کنم نوشته بودی من ...

سلام عزیزدلم مرسی فداتشم 

هنوز مونده تا پریم دیروز ب اعظم جون گفتم ک تست بزنم هاله میفته؟ گفت بهتره صبر کنی گفتم باشه

ولی دیشب خواب دیدم تست زدم مثبته صبح طاقت نیاوردم رفتم بیبی زدم 

دو روز دیگه موعدمه 

منتظر گل پسرام  
مرسی عزیزدلم اره تحرکش خیلی کم بود از دوم مهر ویتامین سی و ای و زینک میخوره دیگه آزمایش نداد ببینه ...

همشو خارجی بهش دادی؟

من نمیدونستم ایرانی خارجیه🤔🤔

پسرت تو دلته طلا جون

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
همشو خارجی بهش دادی؟ من نمیدونستم ایرانی خارجیه🤔🤔 پسرت تو دلته طلا جون

زینک و ویتامین ای خارجی بود ویتامین سی فکر نکنم 

دلم لرزید گفتی پسرت🥰

انشالله هرچی هست سالم باشه 

منتظر گل پسرام  
زینک و ویتامین ای خارجی بود ویتامین سی فکر نکنم  دلم لرزید گفتی پسرت🥰 انشالله هرچی هست سالم ...

ایشالا همونیه ک میخوای عزیزم

زینک خارجیش چنده؟نمیدونم زینک ایرانی گرفتم یا خارجی😒

الهی قربونت برم ممنون همچنین شما و بقیه هم 

خدانکنه عزیزدلم ممنون خواهرم😘😘😘❤❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
تبسم سرما خوردگی نزدیک لانه گزینی هم یکی از علامت بارداری بخاطر تینکه سیستم ایمنی یکم صعیف میشه تا ب ...

امیدوارم هم‌ش منتظرم لک لانه گزینی ببینم، 

دلم برای شوهرم سوخت بهش با اینکه گفته بودم بی بی چک منفیه گفت باشه وقتی رفتیم دکتر هی میگفت میخوای به دکتر بگو منم گفتم شاید باردار باشم که دارو نتونست بده بچگی امیدواره

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
دوازده روز بعد تخمک گذاریه  فقط ببین این مارکش معتبره😭😭😭😭

طلا جون بهت تبریک میگم عزیزدلم مبارکت باشه مامان شدنت خداروصدهزار مرتبه شکر با مشکلات پیش روت این یه سوپرایز قشنگ بود برات خدا برات حفظش کن عزیزدلم واین دوران روبسلامتی بگذرونی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

❤❤❤❤❤❤🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اوکی   دیروز که با ادرار دوم صبح بود کلا منفی بود امیدوارم فردا دنیا رو سرم خراب نشه  ...

نگران نباش عزیزم انشاءالله مثبت

اگه جای من بودی چیکار میکردی مثبت بود با وجوداینکه خونریزی داشتم مثبت کاذب خیلی بده 

منفی بهتر بنظرمن لااقل تکلیفت. روشنه‌نیستی ولی وقتی مثبت کاذب هزار جورفکروخیال میاد تو ذهنت

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
عزیزم من به جات بودم با دارو گیاهی پیش میرفتم برا سایز فولیکول معلوم ک قرص برات خوب نبود ک کیتت ب مو ...

ممنون عزیزم
ایشالا که این ماه بشه
چون دو تا بارداری ناخواسته داشتم و دومی رو خودم سقط کردم  
الان شوهرم هم می گه بخاطر ناشکری که کردیم الان دیگه نمیشه     

خدای خوبم سپاس
2706