2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
الان دیدم بچها تبریک گفتم رفتم  گشتم پیداش کردم مبارکت باشه مثبته دیگه درجا حاله افتاده دو روز ...

همیشه خوشحال باشی عشقم 

مرسی بابت تمام راهنماییات

منتظر گل پسرام  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باورم نمیشه اعظم تجربه اولمه  خیلی هیجان زدم

من ک تجربه دومم بود الانم تو شک م😅 ازمایش نده تا ۱ روز از موعدت بگذره تا بتات حسابی بالا بره ک دوباره مجبور ب تکرار نشی. انشاالله ک به سلامتی این بارداری بگذرونی و بغل بگیری ش😍😍

الهم صل علی محمد و ال محمد
سلام عزیزم حالت بهتر شد صبرکن ۱۶ روز از امپولت بگذره عشقم انشالله مثبته😍

سلام عزیزم نه حقیقت خییییلی حالم بده رفتم دکتر فقط آستامینوفن و آموکسی سیلین داد، بدن درد شدید و گرفتگی بینی امروزم کلا بویایی ندارم، سرفه و عطسه کلا از پا انداختم، 

فردا صبح میخواستم بی بی بزنم 15 روز از امپول میگذره تو رو خدا دعام کن مگه میشه با 5 تا فولی باردار نشم من خودمو آماده کرده بودم برای شنیدن دوقلو اما مثل اینکه آرزو فقط آرزو میمونه😭😭😭😭😭😭

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2456
سلام عزیزم نه حقیقت خییییلی حالم بده رفتم دکتر فقط آستامینوفن و آموکسی سیلین داد، بدن درد شدید و گرف ...

عشقم باید خدا بخواد 

انشالله برات میخواد نگران نباش

من ماه قبل با هفت تا فولی که سه تاش بالغ بود بارداری شیمیایی داشتم

اما این ماه بدون اینکه سونو برم و اصلا بدونم چه خبره با اقدام بی برنامه باردار شدم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
تبسم جان با اولین ادرارصبح باشه بهتره نتیجه ش دقیق‌تره

اوکی   دیروز که با ادرار دوم صبح بود کلا منفی بود امیدوارم فردا دنیا رو سرم خراب نشه  ، اخه داشتن امید اینکه همه چی خوبه همه میگن عالیه بعد گفتم دوقلو حتما میشه حالا بی بی منفی بدجور حالمو بد میکنه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2714
سلام عزیزم نه حقیقت خییییلی حالم بده رفتم دکتر فقط آستامینوفن و آموکسی سیلین داد، بدن درد شدید و گرف ...

تبسم سرما خوردگی نزدیک لانه گزینی هم یکی از علامت بارداری بخاطر تینکه سیستم ایمنی یکم صعیف میشه تا بدن حمله نکنه ب رویان انشالله ک برا بارداری باشه بی بی بعدی برا شما باشه 😍😍😍

الهم صل علی محمد و ال محمد
سه بار  یبار ک همون شب تخمک گذاری یکی فرداشبش یکی سه روز بعد تخمک گذاری

طلاجان 

خیلی خیلی مبارک‌باشه،،،انشاءالله به سلامتی بیاد بغلت 

اسپرم همسرم شما ضعیف بود عزیزم؟؟؟؟ببخشید خاطرم نمونده

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
طلاجان  خیلی خیلی مبارک‌باشه،،،انشاءالله به سلامتی بیاد بغلت  اسپرم همسرم شما ضعیف بود ع ...

مرسی عزیزدلم

اره تحرکش خیلی کم بود از دوم مهر ویتامین سی و ای و زینک میخوره دیگه آزمایش نداد ببینه چطور شد

منتظر گل پسرام  
2706